אחת הנפגעות מאביה של עדי ביטי יוצאת דווקא נגדה:"הרגשתי שהיא דורכת עליי"

אחת הנפגעות מאביה של עדי ביטי יוצאת דווקא נגדה:"הרגשתי שהיא דורכת עליי"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

בסוף השבוע האחרון חשפה לראשונה כוכבת הריאלטי והזמרת, עדי ביטי את הצד שלה בסיפור הקשור לאביה, רונן ביטי שהורשע במעשים מגונים והטרדה מינית ונשלח לעשרים חודשי מאסר בפועל. אך לצד ההתנצלות שלה בפני הנפגעות והדברים הקשים שאמרה לגבי אביה:"אמרתי לו שהוא הרס לי את החיים", נראה שאחת הנפגעות נשארה כאובה במיוחד דווקא מעדי.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

למרות ההתנצלות של עדי ביטי בפני הנפגעות מאביה בראיון החושפני שהעניקה ב"חדשות סוף השבוע", יומיים לאחר מכן עלו טענות מפי אחת מבין 7 הנפגעות מאביה שהחליטה להעלות ביקורת חריפה במיוחד דווקא כלפי עדי עצמה וטוענת שיש סתירה בין הדברים שקרו בראיון למעשים בפועל.

 

עדי סיפרה בראיון שאף אחת מהנפגעות לא פנתה אליה בקשר למקרה עם אביה בעוד שהנפגעת הציפה דברים אחרים:"היא שיקרה. היה קשה להתעלם מחוסר הכנות בהתייחסות של עדי אל הבנות שנפגעו. כשהיא נשאלה אם מישהי מאיתנו פנתה אליה לגבי העניין. היא השיבה בשלילה, וחזרה על התשובה מספר פעמים, בביטחון שיא, וללא כל ספק. בכל חזרה כזאת, הרגשתי צביטה בלב. מיד כל האמפתיה שהייתה לי כלפיה נעלמה!"

אחת הנפגעות מאביה של עדי ביטי יוצאת דווקא נגדה:"הרגשתי שהיא דורכת עליי"
רונן ביטי: צילום מסך.

אך זה לא נגמר רק בעניין הסתירה לדברים של ביטי, הנפגעת עוד הוסיפה תיאור קשה של מה שחוותה בעקבות הראיון:"הרגשתי שהיא דורכת עליי בצורה הכי כואבת שיש. אני אישית פניתי אליה וסיפרתי לה הכל לפרטי פרטים. אני לא מאשימה או האשמתי אותה אי פעם בשום דבר. אני מבינה שהתגובה האידאלית מבחינתי במצב שבו הייתה כילדה קטנה ותמימה בעצמה, היא לא ראלית."

 

והוסיפה:"לא יכולתי לצפות ממנה להגיב אחרת, אבא זה אבא. אבל אחרי ששמעתי אותה משקרת בפלטפורמה כזאת, עם כל כך הרבה ביטחון וקרירות.. איך אני יכולה להאמין לשאר המילים שיצאו לה מהפה? לכאב שהביעה כלפינו? אם היא מתיימרת להיות אמיתית וכנה, אז עד הסוף. ולא מתוך אינטרסים אישיים. הספיק לי מה שעברתי בתקופה המזעזעת הזאת, לא רוצה שיעשו ממני מקפצה בדרך לקריירה"

אחת הנפגעות מאביה של עדי ביטי יוצאת דווקא נגדה:"הרגשתי שהיא דורכת עליי"
עדי ביטי מגיבה לחשיפה מהכתבה עליה ששודרה בקשת 12

בהמשך התייחסה אותה נפגעת לחשיפה כי רונן ביטי פנה לוועדת השחרורים בבקשה לשחרור מוקדם:"למרות שהצעד צפוי, הוא עצוב ומקומם. עבירות מין הן דבר שמתייחסים אליו משום מה בקלות ראש. העונש שנגזר על רונן הוא מלכתחילה מצחיק בהשוואה לכל מה שאני ויתר הקרבנות, שנוצלו בצורה מזעזעת לסיפוק התאוות והצרכים המיניים שלו, נאלצנו לעבור כילדות קטנות בתקופת זמן הארוכה הזאת. זה מצחיק גם בהשוואה להשלכות שנצטרך להתמודד איתן עד סוף חיינו".

 

ממנהליה של עדי ביטי התייחסו לדברים אלו והדברים המלאים שסיפרה בתקשורת אותה הנפגעת: "צר לנו שמבקשים מאישה לקחת אחריות על טעויות של גבר אחר. גם עדי קורבן לנסיבות ומעבר לכך, היא לא מהפוגעות וליבה איתן".

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
5 חודשים

עם כל הכאב, מי שם אותנו לשופטים?

אייל
4 חודשים

יכול להיות שיש פה אי הבנה? שהיא שלחה הודעות אבל עדי לא ראתה אותן בין הון ההודעות שהיא מקבלת?
בכל מקרה אני חושב שעדי מביעה חוסר קשר לעניין, שזה נכון, אבל גם חוסר עניין בפגיעה שהן עברו, שזה פוגע.

שוקולית
5 חודשים

בנות יקרות הילדה עדי ביטי לוא תמימה כמו שאתן מחשבות ביגלל לוא כי היא נראה טוב טוב מה אבא שלה מאולל אחרי הכול אין לה בית אמר מאשר ההורים שלה אני מההתחלה לוא ריחמתי אלייה לשניה אחת אפילו היא לוא מיסכנה ולוא נעליים ועים היא בלונדינית זה אומר שלוא נישאר חומר והיא טיפשה כמו כפית היא גם עשתה המון עברות ב