מייקל לואיס שיתף דבר שהוביל למתקפה נגדו ברשת:"חאלס לתת במה למסכן הזה"

מייקל לואיס שיתף דבר שהוביל למתקפה נגדו ברשת:"חאלס לתת במה למסכן הזה"

צילום: דור אליהו.
Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי שיצא בסטורי שהעלה לא מעט ביקורות רק בשבוע שעבר וטען:"מדינת ישראל היא חממה לפושעים". הדוגמן וכוכב "הישרדות VIP" מייקל לואיס ממשיך להסתבך עם הטוקבקיסטים בעקבות דעה נוספת אותה שיתף לעוקביו ברשת האינסטגרם.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

רק לפני עשרה ימים הצליח האיש והקוביות, מייקל לואיס לגרור לא מעט תגובות זועמות ורשת וכל זה בגלל שהעלה דיעה לא פופולרית במסגרת שאלות ותשובות בחשבון האינסטגרם שלו. ובין היתר הביע מייקל ביקורת כנגד הממשלה בישראל:"ברגע שראש ממשלה על הולך לכלא נשיא הולך לכלא. שר בממשלה הולך לכלא וחוזר לאותו התפקיד, אתה מבין שמשהו מסריח." עכשיו מגיע חלק ההמשך.

מייקל לואיס שיתף דבר שהוביל למתקפה נגדו ברשת:"חאלס לתת במה למסכן הזה"

עוקביו של מייקל הרימו לו שוב להנחתה היום בהצפת נושא פוליטי נוסף. והפעם נתנו לו לבחור בין ראש הממשלה לשעבר, ביבי נתניהו לבין ראש הממשלה המכהן, נפתלי בנט. מייקל שוב החליט לא לצאת פוליטיקלי קורקט ושלף בדיוק את מה שיש לו להגיד בנושא, ואף נתן המלצה מפתיעה לגבי דרישותיו של מנהיג במדינת ישראל:

 

"לא הוא ולא הוא. המנהיג הבא שלנו צריך להיות מישהו שלא עשה צבא ושמגיע מחוץ למערכת. מישהו שלא נגוע בקומבינות ולא מונע מכוח ואינטרסים אישיים וקיצורי דרך. מדינה זה עסק לכל דבר. לא שכונה" ענה מייקל לעוקביו.

מייקל לואיס שיתף דבר שהוביל למתקפה נגדו ברשת:"חאלס לתת במה למסכן הזה"
מייקל לואיס והסטורי שהוביל לסערה

בהקשר לדבריו של מייקל על כך שהמנהיג הבא שלנו לא צריך להיות אדם שעשה צבא הגיע גל עצום של ביקורות ברשתות החברתיות ועמודי הבידור. אחת הגולשות קטלה וכתבה:"כמה טמטום במשפט אחד באמת. איך בדיוק מישהו שלא עשה צבא ינהל מדינה שלמה שייש בה חוק גיוס חובה? איפה השימוש דוגמא איך מישהו כזה יכול לדרוש שהוא בעצמו לא קיים?"

 

והמשיכה:"מילא היית אומר 'שלא עשה שירות קרבי או קבע' או משהו בסגנון הזה… אבל איפה הלכת חביבי זה רק נזק יכול לגרום למדינה מבחינת הדוגמא הזאת שבני נוער יגידו ראש ממשלה יכול לכהן בלי צבא אז למה שאני אתגייס אני גם יכול להגיע רחוק בלי צבא ועוד מיליון סיבות של דברים שליליים שיתפתחו עקב החלטה מטומטמת כזו או אחרת😟"

 

גולשת נוספת עקצה בציניות והגיבה:"הוא צודק לגמרי… ראש הממשלה הבא צריך שיהיה לו עמוד באונליפאנס ופותח בקבוקים עם הז* שלו… אלה כישורים שכמעט ואין לנו וחבל"

 

לעומת זאת קיבל חיזוק מאחת הגולשות:"חחחחח איזה תגובות של שטופי מוח תקראו קצת על ההטרדות המיניות בצבא, על ההתאבדויות, על הקצין שצילם חיילות בסתר ואז תחזרו אליי כל הממשלה שירתו בצבא, כל הממשלה מושחתים תתקדמו, אין קשר בין שירת לא שירת למי הבנאדם והאיכויות שלו ואיך הוא יכול לתרום למדינה. אתם כולכם נשמעים כמו זקנות פרימיטיביות בנות 80. אנחנו ב2021. תתקדמו."

 

תגובתו של מייקל לגל התגובות והביקורות לא איחרה לבוא והוא הציף אותה לעוקביו בסטורי:"הדעות שלי הן הדעות שלי ואני אומר אותן באופן כללי והן לא מופנות לאף אחד ספציפי ואני אומר אותן בלי כוונה לפגוע באף אחד בכוונת תחילה. אפשר ורצוי לכבד את הדעות שלי וגם אפשר ורצוי לא להסכים איתן ופשוט להמשיך הלאה בסדר היום שלכם. כל אחד ודעותיו הוא"

מייקל לואיס שיתף דבר שהוביל למתקפה נגדו ברשת:"חאלס לתת במה למסכן הזה"
מייקל לואיס בתגובה לביקורות ברשת

 

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
5 חודשים

סיעור מוחות מעניין….😅😅

גולדי
5 חודשים

לא בקשו לשמוע את גבבי השטויות שלך.
ודרך אגב הקוביות שכביכול יש לך בבטן יש לי כאלה על כל עכוז.
רשרוש בלב אמרת שיש לך ? יש לך רשרוש בגויבה שבין הכתפיים שלך.
ואם נשים את המוח שלך בכפית יהיה עוד מקום לסוכר.

חרפה ובושה
5 חודשים

גזענות גיל כלפי נשים בנות 80. גועל נפש