שנה לאחר שהתאלמן: דידי הררי משיק זוגיות חדשה

שנה לאחר שהתאלמן: דידי הררי משיק זוגיות חדשה

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

בשורה מרגשת במיוחד הגיעה ממש בשעות האחרונות: מגיש הרדיו המפורסם, דידי הררי שנפרד לפני כשנה מאשתו מירית לאחר שנכנעה למחלת הסרטן הארורה. נמצא עכשיו בזוגיות חדשה עם מיכל פלג ירושלמי ונראה שלשניים יש רקע משותף הקשור לאובדן.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כולנו זוכרים את היום הזה בחודש ספטמבר אשתקד בו רשתות התקשורת הוכו בתדהמה מוחלטת לאחר הפרסומים על מותה של מירית הררי בגיל 52 בלבד לאחר שהוכרעה ע"י מחלת הסרטן.

 

אשתו של שדרן הרדיו, דידי הררי, מירית הייתה דמות אייקונית מעוררת השראה בתרבות הישראלית שהצליחה להדביק לא מעט אנשים באופטימיות שלה דרך החיוך הקסום ועשייתה הפורייה בפאן החברתי והציבורי ואף קיבלה את פרס אות הנשיא להתנדבות.

 

אך אחרי תקופה לא קצרה של ייסורים מהאובדן, לדידי יש עכשיו בשורות משמחות במיוחד. הררי נמצא עכשיו בזוגיות חדשה עם מיכל פלג ירושלמי, עורכת דין בת 49 מהרצליה ואם לארבעה.

שנה לאחר שהתאלמן: דידי הררי משיק זוגיות חדשה
מיכל פלג ירושלמי בתמונה מתוך מרתון 2019/אינסטגרם

עוד נודע כי בשנים האחרונות משמשת מיכל כקואצ'רית להתמודדות עם אבל ואובדן. פרק שהיא עברה בעצמה בחייה לפני כשנתיים כאשר התאלמנה מבעלה לאחר ארבעה ילדים משותפים. מיכל אף הקדישה פוסט ארוך ומרגש בנושא הזה בחשבון הפייסבוק שלה:


מיכל פלג ירושלמי והפוסט שהמרגש והאישי שלה על אובדן

הררי כבר הספיק להציג את בת הזוג החדשה בפני הקרובים והחברים ואף בילה עמה לפני מספר ימים יחד בהופעה של רותם כהן. נאחל לשניים זוגיות המון בהצלחה בקשר החדש. שמחה, אושר ושפע של בשורות טובות בעתיד.

10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
5 חודשים

בהצלחה בע"ה💖

ניסים
5 חודשים

בהצלחה זוגיות יפה ומוצלחת

ליאורה
5 חודשים

איזה יופי דידי שיהיה בהצלחה בזוגיות החדשה גם מירית היקרה ז"ל היתה רוצה שתהיה מאושר ושיהיה לך רק טוב 💜💙💜💙