תקוה גדעון פתחה בכנסת בנושא אפליה וחטפה מאסיף אלקיים:" דוגמא נוראית למלחמה בגזענות"

תקוה גדעון פתחה בכנסת בנושא אפליה וחטפה מאסיף אלקיים:” דוגמא נוראית למלחמה בגזענות”

השמועה אומרת...

שוב פיצוץ ברשת האינסטגרם בין יוצאי “האח הגדול”, אסיף אלקיים לתקוה גדעון והפעם. נראה שלא מעט חברים מהתעשייה החליטו לקחת צד בדיון שהפך לסוער וכמעט יצא משליטה לאחר שאסיף יצא בביקורת חריפה בתגובה לייצוג של תקוה בכנסת בכנס העוסק באפליה.

שתפו

רק לאחרונה סיפרנו לכם כאן בשמועה על הדרמה שהתרחשה בסטורי של אסיף, לאחר שזה החליט לצאת נגד תקוה במילים חריפות בעקבות ראיון שהעלתה לתקשורת ובין היתר טענה שהמונח המזוהה איתו לאורך הקריירה “יאללה כוסאומו” אינו פרטי שלו וכיוצא בכך אסיף לא טבע אותו.

 

אך אתמול התרחשה דרמה חדשה בסאגה של השניים. שהתחוללה אפילו ללא מהלך מצדה של תקוה לכיוונו של אסיף. לאחד מעמודי הבידור עלה פוסט ובו נכתב כי תקוה גדעון הגיע לראשונה לכנסת כדי לדון בנושא האפליות העדתיות ואף אמרה בין היתר:“אנחנו, האתיופים, חווים את האירועים האל ברמה היומיומית. וזאת הסיבה שבעקבותיה באתי לפה. יש פה אפליה ויש גזענות.”

תקוה גדעון פתחה בכנסת בנושא אפליה וחטפה מאסיף אלקיים:" דוגמא נוראית למלחמה בגזענות"

תקוה קיבלה לא מעט פידבקים חיוביים לפוסט ממעריצים ואף מחבריה בתעשייה הבידור ומבית “האח הגדול”. גדי פניבלוב כתבה לה:“אלופה ואין מילה אחרת להגיד עלייך ! תמשיכי בדרך שלך להוביל לשינוי “. ניר אבישי כהן כתב:“קול חשוב מאוד! כל הכבוד לתקוה על המילים החשובות.”

 

אבל דייר אחר איתו שהתה בבית האח. או יותר נכון אסיף אלקיים, לא ממש התלהב מכך שתקוה הייתה זו שנבחרה להגיע לכנסת ולפתוח את הנושא הבוער של גזענות ואפליה החליט לכתוב תגובה לפוסט, שעוררה סערה אדירה ומאות תגובות זועמות לצד פידבקים חיוביים.

 

אסיף כתבה:“לצערי אכן יש בישראל שיטור יתר כלפי בני העדה וזה בהחלט נושא שדורש טיפול. אבל מצחיק בעיניי שבחרו להביא דווקא אדם שנוהג בגזענות ורוע כלפי אחרים כדרך חיים. תעיד האמירה שלה לנעמי הורביץ ה״סינית מהמגבות״, ועזבו שהיא תאילנדית, מה שמוסיף גם בורות לניחוח הגזעני. מספר עוקבים וצבע עור לא הופך אדם למייצג קהילה, אלא המעשים שלו, ובמעשיה היא מוכיחה כל פעם מחדש שהיא דוגמא נוראית למלחמה בגזענות. מגיע לעדה האתיופית ייצוג ראוי מזה במלחמה החשובה הזו.”

לתגובה הזאת של אסיף עלו מספר תגובות מצד חברים מתעשיית הבידור שחלקם לא אהבו בלשון המעטה את התגובה החריפה שהעלה. ליטל סמדג’ה כתבה:” איזה שטויות במיץ את הרגשות הלא רלוונטיים שלך כלפי תקווה אל תכניס תחת כותרת של גזענות ! תקווה אישה חזקה ברורה ואהובה שיודעת להעביר מסרים מעולה אני גאה בה ושמחה שהיא דווקא השמיעה את הקול שלהם כן ירבו נשים כמוה. בנוגע להערה על נעמי בגולסטאריות אז כניראה שלא הבנת את רוח האוירה התוכנית בנויה בצורה הומוריסטית ולפעמים גם הומור ‘שחור’ אבל סה’כ שום דבר לא היה אישי נעמי ותקווה דיי הסתדרו וצחקו והיו סבבה נעמי נפגעה שצפתה בפרקים אבל תקווה האחרונה שתפגע במישהו מהיכרות אישית כוונה רעה או ״גזענית״ לא היתה”

תקוה גדעון פתחה בכנסת בנושא אפליה וחטפה מאסיף אלקיים:" דוגמא נוראית למלחמה בגזענות"

גם לטילטיל הייתה לא מעט ביקורת כלפי אסיף:“אסיף מה קרה לך נשמה ?? יש לי הרגשה שיש לך משהוא לא פתור (אישי ) עם תקוה האם אני טועה מטעה ??? כי אחי זה נראה ככה , תקוה מצאת עכשיו בתוכנית טלוויזה מצחיקה (גולסטאריות) שאחד יורד על השיני הוא במקרה שלה אחת יורדת על השניה ויש לזה מאות אלפים שצופים , אתה יודע ומבין שתקוה לא הייתה מדברת ככה ביום יום שלה ולא הייתה אומרת את המילים שהיא אומרת בגולסטאריות סתם ככה למישהו שהיא מכירה או לא מכירה ,אחי גם אם אתה היית בגולסטאר אז אתה היית מדבר בדיוק כמו תקוה תאמין לי , אחי מה שיש לך עם תקוה תסגור בכוס קפה , ורק שתדע שאם אני ואתה ביחד נהיה יום אחד בגולסטאר אני אגיד עליך מילים יותר גרועות בהרבה 😉 אבל המזל שלך אסיף שאותי לא רוצים בגולסטאר 👍”

 

אסיף החליט שלא להתעלם מתגובתו של טילטיל וכתבה לו בתגובה:“א׳ – אם זו באמת דעתך – איפה היית כשהיא טינפה כל בוקר על מישהו אחר? כשהיא זיהמה את הפיד של כולנו בעשרות התבטאויות מקטינות כלפי אנשים? איפה אתה וה’שבו לקפה’ שלך הייתם כשבכל ריאיון היא עסקה בלהקיא על אנשים שבכלל לא מכירים אותה, וגם עליי, לפני שבועיים, על אף שאין ולא יהיה לי שום דבר איתה. למה אז לא אמרת תשבו לקפה? גם לזה היה מאות אלפי צופים, וזה לא היה בראליטי, אלא בריאיון מחבק על כוס קפה.”

 

והוסיף:“אם אתה באמת חושב שזו הדרך – היא האדם האחרון בתעשייה שאתה צריך לתמוך בו. ומעבר לזה, ואולי אפילו יותר חשוב – זה שאתה חושב שפורמט טלוויזיוני נותן לגיטמציה לאדם להתנהג דוחה – מסביר היטב למה אתה תומך באדם הזה. אדם הוא מי שהוא בין אם בבית האח ובין אם בגולדסטאר. זה שזה מצולם לא משנה את המציאות וההשלכות שלה, אדם רע נשאר רע ולהפך. ולומר ״זה בסדר כי זה ריאליטי״ זה לעצום עין מהעובדה שריאליטי מוציא מהאנשים את מי שהם באמת, מזוקק, לטוב ולרע. ואם אני ואתה היינו בגולדסטאר – אני מבטיח לך שלא הייתי מדבר ככה אליך ועליך, והימור שלי – גם אתה לא היית מדבר אליי ככה לעולם, כי זה לא האדם שאתה. וזו הסיבה שאני לרוב בעדך. ובלי קשר, בשונה ממך – לי אין שום עניין בגולדסטאר, ואני מבטיח לך שלא תראה אותי שם. זה לא המזל שלי, זו הבחירה שלי.”

תקוה גדעון פתחה בכנסת בנושא אפליה וחטפה מאסיף אלקיים:" דוגמא נוראית למלחמה בגזענות"

גם דייר נוסף שכיכב לצד אסיף בבית האח, אלון וולקוביצקי לא חסך ביקורת לאסיף בתגובה לדבריו:”אחד מהמגיבים פה שמטנף על תקווה דברים מכוערים כמיטב המסורת שלו לטנף על אנשים (על פי רוב מאחורי גבם)… נוהג בעצמו בזמנו הפנוי להתחזות לאיש ימין והוא סמל לצביעות בהתגלמותה ! כל הכבוד על המילים החשובות בכנסת תקווה .👏”

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניקול
ניקול
1 שנים

אסיף לא שכחתי שבכית ורצית להיות חבר של תקווה…מה קרה? גם באח הגדול אכזבת בהתנהגותך…חבל…תמנף את הצדדים היפים והחזקים שלך…ותניח לתקווה וקנאה שלך…

דבי
דבי
1 שנים

אסיף! את האמת בפנים שיש לתקווה ,לך לא היה , בבית האח היית גיבור לטנף מאחורי הגב על אנשים, פתאום מאחורי המקלדת שתית מיץ אומץ?

עומר
עומר
1 שנים

תקוה אני כישראלי מצדיע לך. תמשיכי לייצג את העדה בכבוד ואל תתייחסי לרעשי רקע מסביב. את והוא לא חברים וגם באח הגדול לא הייתם. אל תתרגשי ממנו רואים שהוא מנסה לפגוע בך או לעורר ממך תגובה אמוציונלית. תתעלי מעל זה. כולנו בני אדם אבל להגיד עליך שאת רעה זה ממש לא מה שראיתי באח הגדול, לא מבין למה הרעל הזה

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי עומר