אבי סויסה מגיב לשמועות ברשת לאחר הגירושים:"מעולם לא בגדתי באודליה"

אבי סויסה מגיב לשמועות ברשת לאחר הגירושים:"מעולם לא בגדתי באודליה"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אתמול באופן רשמי, כוכבת הריאלטי אודליה סויסה ובעלה, אבי, שגם הוא השתתף איתה בריאלטי "בואו לאכול איתי". סיימו דרכם כזוג נשוי ויצאו מבית הדין הרבני בבאר שבע כזוג גרוש. לאחר שהשניים העלו תמונות מחוייכים ושמחים מהמאורע הלא פשוט. הקדישה אודליה לאבי שיר בסטורי שהעלה לא מעט תהיות על בגידה אפשרית בקשר ע"י העוקבים והמעריצים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אודליה ואבי שלהם פז"מ של 13 שנות נישואים וארבעה ילדים משותפים סיימו את פרק הזוגיות בחייהם, בחיוב, בטוב ובאהבה. שבסופו אבי עזב את בית המשפחה בו התגורר עד כה במשותף עם אודליה והילדים למרות נושא הגירושים על הפרק, ועבר לדירה משלו בירוחם.

 

אך בעקבות סטורי שהעלתה אודליה מבית הדין הרבני ובו היא מצולמת יחד עם בעלה לשעבר כאשר השיר "מאחלת לך" של שרית חדד ברקע, צצו לא מעט שאלות. מילות השיר אומנם מאוד מנחמות. אך בקליפ מגולל סיפור של בגידה בין בני זוג.

אבי סויסה מגיב לשמועות ברשת לאחר הגירושים:"מעולם לא בגדתי באודליה"
חזר לשוק ובענק: אבי סויסה לצד עורך הדין לענייני משפחה, נטלי ביטון

בקליפ לשיר "מאחלת לך" בן הזוג של שרית חדד בוגד בה עם אישה אחרת כאשר היא נוכחת בסיטואציות הבגידה ובאותו הזמן מאחלת לו את כל הברכות המדוברות בשיר. לקראת סוף הקליפ בן הזוג הבוגד נישא לאישה איתה הוא בגד כאשר שרית מביטה בהם באכזבה כשהם מתחת לחופה.

 

אך מתברר עכשיו, לפחות מהגרסה שאבי סויסה העביר למערכת שמועה, שאין לדבר שום קשר למציאות ולא הייתה שם בגידה כלל משני בני הזוג. אבי החליט למסור דרכינו את הדברים הבאים כדי לשים סוף לשמועות:

אבי סויסה מגיב לשמועות ברשת לאחר הגירושים:"מעולם לא בגדתי באודליה"
אודליה סויסה חוגגת את ה"רווקות" עם ג'קי אזולאי אמש ביבנה

"הנישואין ביני לבין אודליה הסתיימו עם הרבה כבוד והערכה אחד לשנייה. היינו ונשאר חברים טובים והורים מסורים לילדנו. מעולם לא בגדתי באודליה וגם אודליה הכחישה כל שמועה כזאת שיצאה אני בן זוג נאמן ואיש משפחה. הסיבות לפרידה הם שלנו. אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וכל עוד אף אחד אחר לא נפגע מותר לנו לעשות את הבחירה שלנו . מאחל לשנינו הצלחה בהמשך הדרך"

 

אבי אף הקדיש את גרסת התגובה שלו בשיר כפי שעשתה אודליה, הוא בחר בשיר "Human" ובציטוט:"Don't put the blame on me, I'm only human after all". אפשר לגמרי להבין את מה שהוא עובר בימים אלו.

 

@shmua.comאודליה סויסה הקדישה לגרוש שלה שיר כשיצאנו מהרבנות, השמועות לאפשרות של בגידה בגלל השיר שהקדישה הציפו את הרשת ואבי סויסה החליט להגיב בשיר משלו! ##foryou

 

 

"עשיר הוא זה שילדיו רצים לזרועותיו גם כשהן ריקות ❤" אבי סויסה בפוסט מרגש

78 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
…..
5 חודשים

בטח עשתה שתי תוכניות ריאליטי חושבת שהיא סלב , ואז מגיע הזילזול בבעל דהיינו גקי אזולאי, עדיף להישאר אנונימיים

דונה
5 חודשים

עצוב מאוד מסכנים הילדים הם הכי סובלים בסוף , השתן עולה לראש שמתפרסמים וחבל

הנחש
5 חודשים

העיקר להגיד הקדוש ברוך הוא ולקרוא תהילים למען יראו ויראו.ולהחריב את בית המקדש בשביל פרסום זמני.והכבאי הטמבל הזה רודף פרסום לא פחות ממנה מזמינים עיתונאים לרבנות ומתעסקים בטלפון.לכו תטפלו בילדים.יא שלופים.הרי חוץ מיקולולולולו היא לא יודעת לעשות כלום.אז כמה יחזיקו אותך עוד מעט תעברי ולא יתייחסו אלייך.