יניב בן משה נגד טהוניה:"שקרנית בלי אופי. מרחם על עצמי שיש לי ילדה איתך"

יניב בן משה נגד טהוניה:"שקרנית בלי אופי. מרחם על עצמי שיש לי ילדה איתך"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

זוכת "האח הגדול", טהוניה רובל שיתפה הערב בראיון אמיץ וחושפני ל"חדשות 12" על הסיבות שהובילו לפירוק נישואיה עם יניב בן משה. הראיון כלל טענות כנגד בן זוגה לשעבר(בלי לנקוט בשם) שכללו אובססיה והתעללות שחוותה ואף הרחיקה לכת ואמרה שהייתה עלולה להפוך לקורבן לרצח במידה והייתה נשארת בקשר. בן משה לא נשאר חייב ויצא נגדה בפוסט חריף במיוחד:"ככה זה כשאת בלי כישרון, את חיה מכותרות עלובות."

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

טהוניה רובל גוללה בראיון את הסיפור שהוביל לפירוק נישואיה עם יניב בן משה וחשפה בין היתר שהייתה בזוגיות לא בריאה, משפילה, מתעללת עם בן זוג קנאי ואובססבי. תארה מקרה אלים שקרה ביניהם ואף סיפרה שפנתה למשטרה כדי לקבל ממנו צו הרחקה ועזבה את ביתם המשותף בידיים ריקות.

 

בין היתר סיפרה בראיון:"הוא דאג להגיד לי כל הזמן שאני לא שווה כלום ומי אני אם לא הוא. שהוא גידל, ומימן והיום אני טהוניה בזכותו, והוא מבחינתו הוא זה שעשה אותי." והוסיפה:"היה צעקות בלאגן אבל הוא לא רצה לצאת מהבית. התקשרתי למשטרה אמרתי להם תקשיבו אני מפחדת הוא לא רוצה לצאת מהבית. שאלו אותי כל כך הרבה שאלות.. ואמרתי בזמן הזה יכולתי להירצח 7 פעמים."

 

יניב בן משה שנחשף לראיון של בת זוגו לשעבר החליט להגיב בפוסט נוקב וחריף בו הפנה אצבע מאשימה חזרה לטהוניה:"ככה זה שאת בלי כישרון את חייה מכותרות עלובות. עד היום שתקתי וניסיתי בכל דרך לשמור על הכבוד האבוד שלך,בכל זאת האמא של הילדה שלי. קחי בחשבון שכל המדינה תדע את הפרצוף האמיתי שלך."

יניב בן משה נגד טהוניה:"שקרנית בלי אופי. מרחם על עצמי שיש לי ילדה איתך"

"(הכל כולל הכל.) את מה שיש לי להגיב אני אגיב בזמן הנכון ובמקום הנכון.(הלוואי והייתי יכול להגיד שאת אמיצה,אבל את סתם טיפשה) את האחרונה שיכולה לתת דוגמא לנשים,בגלל כמוך יש נשים שבאמת סובלות. עושה עלי כותרת בשביל לפרסם חנות פרקטים? (אגב כבר עשית את זה עם פרסום עלי על איפור שגם משם העיפו אותך בבושת פנים) עלובת החיים."

 

"כל המדינה תדע למה פירקתי את הבית להבדיל ממך לי יש סרטונים,קבלות,והוכחות. לך יש נייר טואלט. קשה לך עם זה שאני המשכתי בחיים וברחתי ממך כל עוד נפשי בי. לא חשבת על הילדה כרגיל חושבת רק על עצמך."

יניב בן משה נגד טהוניה:"שקרנית בלי אופי. מרחם על עצמי שיש לי ילדה איתך"

"מי יאמין לאישה שבתוכנית פריים טיים מלכלכת על קולגה שלה שהולכת עם גברים נשואים בזמן שאת בהריון מגבר נשוי? מבטיח לך שכולם ידעו מאיפה הנסיון שלך בחיים בלהרוס את הבית שלך. אם עד היום סיפרת לכולם את סיפורי הפוגי שלך אני מבטיח לך שאני אספר את הסיפור האמיתי שלך. שקרנית בלי אופי ובלי עמוד שידרה מרחם על עצמי שיש לי ילדה איתך. שאי ברכה והצלחה."

384 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טהוניה מסוכנת
5 חודשים

טהוניה מהאח הגדול תמיד היתה כזאת
שומר נפשו ירק

דניאל
5 חודשים

תגובה מוגזמת של אדם ניאנדרתלי (אדם קדמון וטיפש) ופגוע. הוא אמנם הגיב מסריח ויצא עליה על 200, אבל אין לי ספק שהיא אישה רעה בעייתית נקמנית ונצלנית. כולנו ראינו אותה באח הגדול, אישה עם פה ג׳ורה שצריכה כל בוקר לצחצח שיניים עם אקונומיקה. פשוט אישה דוחה גם לא מושכת בעליל. שומר נפשו ירחק.

גילי
5 חודשים

רק לפי התגובה רואים שהוא בנאדם אלים