הלם: לא תאמינו מי בנו המפורסם של דניאל האינסטלטור מ"יצאת צדיק"

הלם: לא תאמינו מי בנו המפורסם של דניאל האינסטלטור מ"יצאת צדיק"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

בפרק האחרון של התוכנית "יצאת צדיק" בקשת 12, עקבו הצופים לצד המנחה, חיים אתגר באחד מבעלי העסקים שנבחן ע"י המצלמות הנסתרות בשם דניאל האינסטלטור שלא בדיוק "יצא צדיק". ועכשיו מתברר שזאת לא הפעם הראשונה שדניאל נחשף מול המצלמות ואת הבן שלו רובכם מכירים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

הפרומואים כבר הכינו את צופי התוכנית "יצאת צדיק" לשיא חדש ולא חיובי של אחד מבעלי המקצוע שתועדו בתוכנית. מומחה האינסטלציה מטעם התוכנית יצר תקלה פשוטה של נזילה בסיפון שנגמרה ב-4 ימי עבודה אינטנסיביים וגביית סכום אסטרונומי מפי אינסטלטור בשם דניאל סויסה.

 

לאחר שכשל לצאת "צדיק", חיים אתגר אף התעמת עם סויסה ויצא עליו בזעם:"אתה גזלת מהאנשים הכי מוחלשים, המעשים שלך הם נוראים." וסיכם את החוויה:"כבר ראיתי נוכלים שממצאים תקלות, מספרים סיפורים, גובים יותר כסף אבל למשוך ככה לקוח במשך ארבע ימים והוא רצה לבוא עוד פעם לייצר עוד ועוד עבודה, זה פשוט בלתי נתפס"

הלם: לא תאמינו מי בנו המפורסם של דניאל האינסטלטור מ"יצאת צדיק"

בשעות האחרונות התברר למספר צופים בעלי עין חדה וגם לכוכב הטיקטוק דניאל עמרם שפרסם זאת לראשונה, כי בנו של דניאל סויסה הוא לא אחר מאשר העיתונאי וכתב הבידור של "ישראל היום", ערן סויסה.

צילום מסך מהסטורי של דניאל עמרם באינסטגרם

ולמרות שהחשיפה המרעישה הזאת הייתה ברורה ללא מעט מדורי רכילות נרשמה שתיקה כמעט מוחלטת ברשת. בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" העלו את הידיעה על הקשר המשפחתי בין דניאל לערן סויסה לצד תגובות המומות שבדרך כלל מקבלות גוון יותר ציני.

צופי העונה ה-2 של "יס מן" אולי הצליחו לזהות את דניאל מתוך אחד הפרקים בהם השתתף לצד בנו, ערן סויסה שהיה מכוכבי התוכנית כאשר השניים נפגשו לשיחה מרגשת על היציאה מהארון, מול האמונה ודרך חייו של אביו החרדי,שכמובן הסתיימה בדמעות.

עדיין לא יצאתם מהשוק? קבלו הצצה למפגש המרגש של ערן סויסה ואביו, דניאל האינסטלטור מתוך הסדרה "יס מן":

85 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
4 חודשים

גועל נפש. חרדי או חילוני איפה המצפון. מי חינך אתכם לגנוב ככה ולעשוק….זוועה. עוד יתן הדין על שקר גזל ועושק

נועה אלירון
4 חודשים

איזה עצוב ,כמה חילול ה' , אוווו

אופטימי
4 חודשים

בושה