חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אביבית בר זוהר במסר מאיים לאשתו של בן זוגה:"גברת סליה צרפתי, נתראה בבית משפט!"

אביבית בר זוהר נגד אשתו של בן זוגה “את תשלמי על זה גברת סליה צרפתי, נתראה בבית משפט!”

השמועה אומרת...

נראה שהעניינים הבלתי פתורים בין אביבית בר זוהר לבן אשתו בנפרד של בן הזוג, קווין צרפתי. עולים עכשיו מדרגה ומגיעים לפתח בית המשפט. אחרי שפתחה בר זוהר את כל הסאגה מול סליה צרפתי בסטורי שלה כולל תיעוד של מקרה האלימות כלפיה. היא מתוכננת עכשיו לתבוע את הפרודה ויש לה מסר מאיים במיוחד לכל מי שינהג באותה הצורה.

שתפו

אחרי סאגה כבדה ביותר של הטחת האשמות בתקשורת בין אביבית בר זוהר לבין סליה צרפתי, פרודתו של בן זוגה קווין. נראה שהשתיים יפגשו פעם נוספת, והפעם זה יהיה כנראה בבית המשפט? בתחילת החודש פורסמה הידיעה על הזוגיות החדשה של אביבית וקווין שהובילה את אשתו בנפרד לצאת על אביבית בטענה שגנבה לה אותו.

 

אביבית שלא נשארה חייבת פתחה בסטוריז שלה את כל הסיפור מהצד שלה כולל לכאורה, תיעוד מקרה אלימות של סליה כלפיה:“סלי צרפתי הגיעה לפה לבית. עשתה לי כיפה אדומה והתחבאה. דפקה בדלת, לא זיהיתי שזאת היא ופשוט פיצצה אותי מכות!”

לא מסתתרים : אביבית הגיעה להשקה עם בן הזוג "מאוד מאושרת ומאוהבת"

עוד סיפרה אביבית שהמקרה לא הסתיים רק באלימות פיזית אלה גם באלימות מילולית קיצונית מצידה של הפרודה:“אני עוברת מדי יום קללות, ‘אני ז*נה’, ‘אני שרמו*ה’. היא איחלה לה שאני יהיה בהריון והילד ימות! היא איחלה לי שהילד שלי ימות במיטה! שאני אמות בלידה, שאני יתבוסס בדם..”

 

ועכשיו מתברר שלאחר כל הסאגה וההתנהלות ביניהם לאביבית “הגיעו מים עד נפש” לדבריה ועכשיו היא מתכוננת להגיש תביעה נגד סלי ואף הספיקה לשלוח מכתב לפני נקיטת הליכים באמצעות פרקליטה “לא רציתי לתבוע, אבל לא נותרה לי ברירה הפעם”.

אחרי המקרה האלים: אביבית בר זוהר במסר לאשתו של בן זוגה "גברת סליה צרפתי, נתראה בבית משפט!"

ואז אביבית יצאה במסר חריף בעקבות הפרסומים על הכוונה לתבוע:“את האמת שנמאס לי כבר ללכת לבתי משפט אבל את האמת שנמאס לי גם שכל אחד או אחת חושבים שהם יכולים ללכלך עליי ולהגיד מה שבא להם אנחנו במדינת חוק!!!”

 

והוסיפה:“ולכן גבר סליה צרפתי, לאחר קללות מרובות מידי יום, הכפשת השם שלי בכל מקום אפשרי והרמת יד עליי אני ואת נתראה בבית משפט!! ותודה לעורך דין אסף שרעף שמלווה אותי בחוסר צדק שנעשה לי!”

 

צפו במה שהיה לבר זוהר להגיד בתגובה לכך בסטורי שלה >>

Subscribe
Notify of
guest
44 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דורית
דורית
2 שנים

את בורא עולם את ממש לא מפחידה יש לך עסק עם הבורא להרוס משפחה בורא עולם ישמור ויציל מנשים כמוך

אלה
אלה
2 שנים

אביבית בר זוהר, כמה שאת דוחה, מגעילה. תתבישי לך! רק כסף חשוב לך.

טמטמת בכמויות
טמטמת בכמויות
2 שנים

מה פתאום את צדיקה לקחת נשוי בלי בעיה ובמקום להחזיר אותו לבית שלו לאשתו, ממשיכה לגזול אותו כל יום מאשתו ..אז איך.היא תיקרא לך כל עוד את.ממשחכה לגנוב לה את בעלה לא הבניין…חצופה…עוד מעט לרוצח לא יקראו רוצח…אל תחפשי כבוד כל עוד פגעת באדם….אדם שפוגע ניפגע