הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

השמועה אומרת...

בזמן שלא מעט אנשים לצד מקורבים לזוג הוכו בתדהמה בדבר הגירושים שהגיעו במכה אחת ונחשפו לאמצעי התקשורת ממש בשנייה האחרונה לאחר שאייל גולן ודניאל גרינברג שמרו בדיסקרטיות על מהלך הגירושים. ישנם מנגד מקורבים לזוג שסיפרו סיפור אחר:"נמאס לה מהבגידות" וזה לא הכל.

שתפו

רגע לפני פתיחת שנת 2022, הגיעה הידיעה שהצליחה לשבור את הרשת לחלוטין. הפוואר קאפל, אייל גולן ודניאל גרינברג שהיו נשואים זה לזו בשנתיים האחרונות והביאו ביחד שני ילדים משותפים, מיאל ורון. החליטו להפריד כוחות וחתכו מיידית בהסכם גירושים שפרטיו נחשפו גם כן.

 

על פי ההסכם דניאל גרינברג צפויה לקבל כמיליון שקלים חדשים באופן ישיר. וגם כ-5000 ש"ח בכל חודש עבור כל אחד מילדיהם המשותפים. סה"כ 10,000 ש"ח לשני הילדים. בנוסף לכך, גרינברג תקבל גם דירה ברחובות כדי שתישאר בקרבתו של גולן באופן שיהיה נח לגידול הילדים המשותפים. וזאת בתמורה לכך שגרינברג לא תספר פרטים מתוך מערכת היחסים שלה עם גולם לתקשורת ולא תפגע בשמו הטוב.

הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

איש יחסי הציבור של גולן, רני רהב כתב:"אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף. יצוין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ודניאל אף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד"

 

אך מנגד ישנם קולות מצד מקורבים שטוענים שההרמוניה המדוברת מפי רהב בין אייל לדניאל אינה כפי שמנסים לייצג אלה כדי לנסות לסגור פינות פתוחות מהיחסים שידעו לא מעט עליות ומורדות ואף פרידות אותם הזוג ניסה לטשטש במהלך חיי הנישואים.

הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"
צילום: ענת מוסברג

השמועות על כך שהסיבות להפרדת הכוחות כלל לא היו קשורות ל"קורונה" כפי שטענו בסביבה הרשמית אלה בעקבות בגידות רבות מצד הזמר שהיו ברקע. מקורבים שחשפו פרטים בתקשורת באופן אנונימי טענו בדבר הפרידה הסופית:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

 

עוד סיפרו מקורבים כי הזוג החליט להיפרד כבר לפני כחודש ואף סיפר זאת לבני המשפחה הקרובים בשבועות האחרונים, תחילה לילדים הבוגרים אלין וליאם, ובהמשך לשאר המשפחה. עוד נחשף כי השניים חתמו על מסמכי הגירושים ואף הסדירו את רוב ענייני הסכם הממון וכל מה שנשאר זה להסדיר את העניין הרשמי מול הרבנות לפני שילכו לדרכים נפרדות סופית.

הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

מקורבת נוספת סיפרה כי היו לא מעט רמזים בטרם הפרידה של הזוג, לרבות ברשתות החברתיות שהוזנו במצגי כזב שהכל "על מי מנוחות" וגם באירוע הברית האחרון לבנם רון, שם הזוג אומנם היה נראה פוטוגני אך כבר רשמית ידעו שהקשר ביניהם הגיע לסופו. "שקר האינסטגרם" סיכמה זאת אותה מקרבת.

הכתובת הייתה על הקיר? מקורבים מספרים:"עלה לה. נמאס לה מהבגידות"

כאמור, דניאל תהיה זאת שתעזוב את ביתם המשותף ברחובות ותעבור לדירה במקום סמוך כדי שמיאל הקטנה תמשיך באותן מסגרות אליהן היא משויכת. המעבר כבר החל כולל עיצוב וריהוט ביתה החדש. ובזמן הזה אייל כבר צפוי לטוס היום בבוקר(רביעי) להופעת סילבסטר בקייב. ואולי לברוח קצת מהרעש התקשורתי שצפוי לנחות בתקופה הקרובה בעקבות שינוי הסטטוס.

204 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
9 חודשים

העיקר הפוזה של משפחה מאושרת ויפה
כל ענין הפייסבוק האינסטגרם כל כך שקר
כל התמונות והחיוכים שקר אחד גדול
אני כותבת אך ורק בשביל כל אותן הצעירות והצעירים שסוגדים לרשתות החברתיות ומאמינים לתמונות ולמה שכתוב.

צליל
9 חודשים

אילנית היה המכתוב שלו והמזל שלו.הוא הורס לעצמו כל פעם. יותר טובה ממנה לא הייתה ולא תיהיה לו. הוא מחפש אותה בכל אותן נשים שהיה איתן. אבל איןןןן ..מה שהולך לא חוזר

מ.א
9 חודשים

מה אתם מבלבלים בשכל "נמאס לה מהבגידות" היא ידעה והתחתנה איתו מנוחות נטו לעתיד כלכלי טוב יותר