בזמן שדניאל גרינברג העלתה מסר על הפרידה: זה מה שאייל גולן עשה!

בזמן שדניאל גרינברג העלתה מסר על הפרידה: זה מה שאייל גולן עשה!

השמועה אומרת...

מדורי הרכילות והידיעות ברשת על פרידתם של הזוג הנוצץ של הביצה: אייל גולן ודניאל גרינברג לא מפסיקות לצוץ מאתמול עם עוד ועוד פרטים כאילו מדובר בעדכוני מלחמה של ממש. ואחרי שדניאל החליטה להגיב ראשון בדבר הגירושים והשמועות. אייל גולן החליט לקחת צעד אחר לגמרי.

שתפו

הידיעה שהפכה בין רגע לידיעה הכי מתוקשרת לשנה החולפת היא הסכם הגירושים שנחתם אמש ביו אייל גולן ודניאל גרינברג שהיו נשואים במשך שלוש שנים והביאו לעולם שני ילדים משותפים. וזאת לאחר לא מעט שמועות על משבר ביחסים ואף גירושים על הפרק שהתבררו כנכונים למרות הניסיונות לטאטא את הנושא בתקשורת מתחת לשטיח.

 

אחרי שאתמול העלתה גרינברג סטוריז בצהרי היום שלא נתנו לעוקבים שום אינדיקציה על הפרידה והגירושים, היום היא החליטה להגיב לראשונה לנושא הזה שגרם לרעידת אדמה תקשורתית וכתבה:"נשאלות המון שאלות ויש המון שמועות נכונות וכאלה שפחות, הדברים הודלפו למרות הרצון העז שלנו לסדר את העניינים ולשתף אתכם בצעד הזה בצורה מסודרת."

בזמן שדניאל גרינברג העלתה מסר על הפרידה: זה מה שאייל גולן עשה!

עוד הוסיפה גרינברג וכתבה:"אני רק יכולה ורוצה לומר שאייל ואני מכבדים ונמשיך לכבד אחד את השניה, ההחלטה היא משותפת לחלוטין מתוך הבה מלאה שלילדים שלנו מגיע הורים מאושרים וחברים.

 

ובזמן שגרינברג שיתפה את עוקביה במסר הראשוני הזה לאחר הפרידה של ושל גולן, אייל בינתיים לא העלה שום עדכון או אפילו סטורי ברשתות החברתיות והעדיף לשמור על פרופיל נמוך. בעוד הרעש התקשורתי סביבם חוגג. אייל גולן החליט לעשות צעד מעשי יותר ונתפס בתמונת פפארצי ראשונה כאשר הוא נמצא בטיסה בדרך לקייב שבאוקראינה.

בזמן שדניאל גרינברג העלתה מסר על הפרידה: זה מה שאייל גולן עשה!
אייל גולן בדרך להופעה בקייב בפפראצי ראשון, בזמן שכולם מדברים על הפרידה כולל המסר מדניאל הוא שומר על שתיקה

עוד נחשפו פרטים לגבי הסכם הגירושים בין גולן לגרינברג מפי מקורבים לזוג. מהפרטים שנחשפו על ידיהם בתקשורת דניאל התעקשה בכל הדיונים ולא הייתה מוכנה להתפשר על כך שהילדים המשותפים שלהם, מיאל ורון ישנו אך ורק במחיצתה עד גיל 3, וזה לדבריהם גם מה שנחתם בהסכם בפועל.

 

עוד נחשף ע"י מקורב נוסף כי הוחלט בהסכם שאייל יוכל לראות את ילדיו המשותפים מדניאל בשבוע הראשון בימים שני וחמישי ובשבוע העוקב בימים שני, חמישי ושישי וזאת עד השה 8 בערב עד אשר יהיו בני 3. ילידיהם ישנו במחצתה של דניאל חוץ ממקרים שהיא תשהה בחו"ל, תהיה חולה או במקרים אחרים ויוצאי דופן.

בזמן שדניאל גרינברג העלתה מסר על הפרידה: זה מה שאייל גולן עשה!
זוגיות חדשה כבר מתבשלת מאחורי הקלעים או שיש זמן? צילום: יקיר דהן

מאוחר יותר במהלך היום הוציא גולן את ההודעה הבאה כאשר הוא כבר שוכן בקייב:"אני מבין ומקבל את ההתעניינות של כולכם לגבי היחסים שלי עם דניאל, אבל אני רוצה לבקש ממכם דבר אחד- תחשבו פעמיים לפני שהיד שלכם קלה על המקלדת. דניאל יקרה לליבי מאוד ולנצח תהיה, היא אישה מדהימה, רגישה ועם לב זהב וגם אמא של ילדיי שהם כל העולם שלנו.

"ההחלטה שלנו היא החלטה משותפת שנעשתה מעומק ליבנו עם המון קושי, כאב ובעיקר אהבה וכבוד אחד כלפיי השני. קהל אהוב שלי, אני רוצה להגיד לכם שאתם מאז ומתמיד הייתם ותמיד תהיו הכוח שלי בכל בוקר מחדש, בזכותכם אני מצליח לעבור הכל כי אתם הכוח הכי חזק שאני יכול לבקש ובתקופה כזאת שהיא לא קלה לשנינו אני רוצה לבקש מכם שתכבדו אותנו ואת המשפחות שלנו".

98 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יוסי
11 חודשים

תיראו מזה בלי חיי תורה …
הכל ניראה ירח דבש !
אבל באמת הכל חרטה גדולה חברים תיפקחו העיינים שלכם תיראו את החיים של החרדים לכאורה יש להם הגבלות בחיים ואם לא נהנים.. ככה זה ניראה אבל באמת הם יש להם את החיים הכי מאושרים !! ( הם שמחים במה שיש להם הם מיסתפקים במועט הם לא כל דבר מעלים לרשת וזה הכי טוב

רן
11 חודשים

אופירה חוגגת כבר יומים

חחח
11 חודשים

היה ברור מההתחלה שזה מה שיהיה .חבל שהתחתן….