חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
עם או בלי פילטר?! אביבית בר זוהר חטפה איום:"מארגן נגדך תביעה ייצוגית" וכך הגיבה!

עם או בלי פילטר?! אביבית בר זוהר חטפה איום:”מארגן נגדך תביעה ייצוגית” וכך הגיבה!

השמועה אומרת...

אחרי שחשפה כי היא מתכוננת לשגר לאשתו של בן זוגה בנפרד מכתב התראה חריף שעלול להיגמר בתביעה. אביבית בר זוהר עשתה פסק זמן מקרבות ההתשה מול סלי והחליטה לחשוף איום שקיבלה מאחד העוקבים לצד הודעה איומה במיוחד שחטפה:”בובת מין מתנפחת, זקנה וכבר לא רלוונטית”

שתפו

רגע לפני ששנת 2021 נסגרת, החליטה אביבית בר זוהר לעצור רגע את הסאגה המדובר מול אשתו של בן זוגה, קווין צרפתי לחשוף בסטוריז שלה לא מעט רפש ואף הודעות איומים שקיבלה מכמה גולשים שהחליט לפתוח עליה בהודעות הפרטיות.

 

לדברי אחד הגולשים שהחליט לשגר לאביבית הודעה עם אזהרה חמורה על תביעה ייצוגית – לא פחות ולא יותר.. שמתארגנת כנגדה לכאורה, וזאת ע”י אדם שטוען שהסרטונים שאביבית מעלה לצד מוצריה מלווים בפילטר שעושה את העבודה ולאו דווקא בזכות מוצריה.

עם או בלי פילטר?! אביבית בר זוהר חטפה איום:"מארגן נגדך תביעה ייצוגית" וכך הגיבה!

“מישהו כתב באינסטגרם שמארגן נגדך תביעה ייצוגית, כי הוא הצליח להוכיח איכשהו(לא מגלה איך) שאת מעלה סרטונים לסטורי עם פילטר מאפליקציה אחרת ולכן כשאת מפרסמת שאת בעצם מצטלמת בלי פילטרים והעור שלך נראה ככה בזכות המוצרים שלך זה כביכול שקר. שימי לב הוא מנסה לארגן אנשים. בהצלחה.” כתב אותו שולח בלתי מזוהה לאביבית.

אביבית שהחליטה לא להישאר אדישה לאותו איום וטענות מכפישות כתבה:“טוב אז הצרות עין והקנאה של אנשים ממשיכה. קנאה וצרות עין הן תכונות קשות אצל בני האדם… מזמינה את אותו בחור לבוא לעשות איתי סטורי ולראות במה אני משתמשת והאם אני משתמשת בפילטרים או לא!!!”

עם או בלי פילטר?! אביבית בר זוהר חטפה איום:"מארגן נגדך תביעה ייצוגית" וכך הגיבה!

עוד הוסיפה אביבית:“וגם אם הייתי משתמשת זה לא עניינך. אף פעם לא אמרתי לאף אחת מהלקוחות שלי שהקרמים שלי הופכות אותן לצעירות יותר” והוסיפה בסטורי נוסף אזהרה משלה לאותו המאיים:“אני פה ואני ממתינה לך בזרועות פתוחות ובאהבה כי כשאתה הולך בדרך הישר אין לך ממה לחשוש… אני והעורכי דין שלי מחכים לך.”

 

@shmua.com סטורי ראשון של קווין צרפתי אצל אביבית בר זוהר? #FORYOU

אבל נראה שלאביבית היה כנראה מוטיבציה נוספת לשתף בפני עוקביה על עוד זוועות שנתקלה בהן במהלך מעבר על הודעותיה הפרטיות. מאחת הגולשות שהגיבה לסטורי התגובה שלה היא ספגה:“תגידי, חיה בסרט אחת, על מה בדיוק צרות העין וקינאה? את בסך הכל בובת מין מתנפחת. בובה זקנה וכבר לא רלוונטית!! איזה גבר נורמלי ילך איתך? מי ירצה להביא אותך להורים? אף אחד.

 

“קני הרבה פופקורן ותמשיכי לחיות בסרט שאת חיה בו. טיפשה! ואת האיומים שלך לתביעות לכל העולם דחפי ל.. שלך! איזה משוגעת קטנה ומסכנה”. אווץ’

עם או בלי פילטר?! אביבית בר זוהר חטפה איום:"מארגן נגדך תביעה ייצוגית" וכך הגיבה!
אביבית בר זוהר חושפת את הודעת הרפש שספגה

Subscribe
Notify of
guest
53 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רביד
רביד
2 שנים

הלכת הולכת עם נשואים…? זאת הבושה שלך שאנשים כותבים לך תאמת… רחוק מקנאה את טומאה מהלכת…

לולי
לולי
2 שנים

מי מקנא בך יא פוסטמה אף אחת לא הייתה רוצה להיות במקומך . הכל טראש מי הדפוק/ה שקונה אצלך לא מאמינה למילה שיוצאת לך מהפה .

רות
רות
2 שנים

אביבית, במיקרה הנ”ל עדיף לא להגיב, ולא לקרוא להבא את התגובות ברשתות החברתיות.