חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אף אחד לא ציפה לזה: האם זאת הפאדיחה הגדולה ביותר לשנת 2021?

אף אחד לא ציפה לזה: האם זאת הפאדיחה הגדולה ביותר לשנת 2021?

השמועה אומרת...

המתעמלת האמנותית הישראלית, לינוי אשרם הצליחה להביא מדליית זהב וגאווה גדולה לעם הישראלי באולימפיאדת טוקיו 2020. התארחה אמש בתוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ’ ובעקבות שאלה של צמד המנחים היא פרצה בבכי ועוררה תגובות סוערות ברשת.

שתפו

בנוהל הקבוע, תוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ’ שודרה אמש(שישי). והפעם סיכמו השניים את אירועי שנת 2021. ולצד לא מעט סיקורים וידיעות מעניינות. קרתה תפנית דיי מפתיעה דווקא בראיון מול המדליסטית האולימפית, לינוי אשרם שבעקבות שאלה אישית במיוחד מפי אופירה. פרצה בבכי. פאדיחת תחקיר או סחטנות רגשית מכוונת?

 

אף אחד לא ציפה לזה: האם זאת הפאדיחה הגדולה ביותר לשנת 2021?

במהלך הראיון, צמד המנחים החליט לשאול את לינוי שאלה לגיטימית שאולי הייתה מכוונת תחילה לתגובה רגשית במיוחד(במידה ונעשה תחקיר מעמיק בנושא) ושאלו אותה לגבי אהבה ובן זוגה שאיתו התפרסמה לאחרונה במדורי הרכילות.

אך מה שלא התברר לצמד המנחים הוא שהשניים כלל נפרדו ולינוי לקחה את הנושא והשאלות הרומנטיות שעליהם התעקשו המנחים קצת יותר קשה.

 

אופירה שאלה:“יש אהבה ? יש?” לינוי הגיבה:“אני מעדיפה לא להיכנס לזה…” אך המנחה התעקשה ושאלה שוב:”אסור לדבר על אהבה, למה לא? יש אהבה או אין לינוי?” ואז אייל הוסיף לצד הצגת כתבה שהתנוססה במסך הענק:“הנה יש מישהו.. החבר החתיך של לינוי אשרם” ברגע הזה לינוי כבר לא יכלה לעצור את עצמה ופרצה בבכי במהלך הראיון.

התגובה המובילה הייתה של גולשת בשם מירב שבהחלט הצליחה להעלות לסדר היום תגובה מעניינת:

“נכון, זה היה רגע טלוויזיוני צהוב ומכוער, מצד אופירה וברקו וצוות ההפקה של התוכנית. ולמרות זאת, הוא קרה. עכשיו השאלה היא איך אנחנו מתייחסים לאירוע עצמו. אני מקווה שיגיע יום שבו נראה מישהי או מישהו בוכים בשידור חי בטלוויזיה ולא נסתכל על זה כמשהו מביך, או כחולשה. אז היא בכתה.”

 

“היא כואבת וזה טבעי ואין בכך כל בושה. הלוואי שאנשים בטלוויזיה היו מרגישים יותר בנוח להביע את מה שהם חושבים ומרגישים מבלי לספור את הקהל שמסתכל עליהם.

 

היינו מקבלים טלוויזיה הרבה יותר אותנטית. אז בעיני, במקום להמשיך ולעלות פוסטים שמכתירים את הרגע הזה כרגע מביך שלא היה צריך להיות משודר, צריכים לעלות פוסטים שמצהירים ‘איזו אישה אמיצה לינוי אשרם. כמה אותנטיות היא מפגינה. בואו נלמד ממנה'”

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מוש
מוש
2 שנים

מי צופה בהם ?!

יחיאל
יחיאל
2 שנים

פסיכי

דניאל
דניאל
2 שנים

פשוט לא לראות ערוץ הפחדן מפחד להוריד את התוכנית