טהוניה רובל מגיבה לראשונה מאז הראיון:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי"

טהוניה רובל מגיבה לראשונה מאז הראיון:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שבועיים בדיוק לקח לזוכת "האח הגדול", טהוניה רובל להגיב לראשונה לעוקביה בהקשר לראיון שנתנה לחדשות 12 ובו פתחה דברים קשים במיוחד כנגד בן זוגה לשעבר שכללו האשמות ודוגמאות לאלימות והתעללות שעוררו סערה ברשת. ונראה עכשיו שהיא לגמרי עומדת מאחורי כל מילה שלה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

רק לפני כשבועיים כל המדינה צפתה בראיון של כוכבת הריאלטי והדוגמנית, טהוניה רובל שיצאה כנגד בן זוגה לשעבר ואף שיתפה בלא מעט תיעודים קשים ממערכת היחסים שלהם בעבר:"תמיד אמרתי שאם לא הייתי קמה בזמן אז הייתי הנרצחת הבאה".

 

עוד שיתפה טהוניה במהלך הראיון":היו צעקות, בלגן, והוא לא רצה לצאת מהבית. התקשרתי למשטרה, אמרתי להם שאני מפחדת אבל הם שאלו כל הרבה שאלות, אמרתי לעצמי בזמן הזה יכולתי להירצח שבע פעמים. עד שהשוטר מגיע והוא פשוט מזמן אותו לחקירה – והפלא ופלא – 15 יום הרחקה ממני״."  דבר שהוביל את בן זוגה לשעבר, יניב בן משה לצאת להגנתו ברשת ותקוף אותה חזרה:"ככה זה שאת בלי כישרון, את חיה מכותרות עלובות".

טהוניה רובל מגיבה לראשונה מאז הראיון:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי"

ונראה שלאחר אותו הראיון של טהוניה, היה זה בן זוגה לשעבר. יניב בן משה שיצא נגדה ברשתות כמעט בכל דרך אפשרית במטרה לטיהור שמו וזה כלל פוסטים, תיעודים ממצלמה נסתרת, מתקפות מצד בת זוגו הנוכחית, דולב סאלם לכיוונה של טהוניה ואפילו ראיון לאותו גוף בו התראיינה טהוניה שהוביל לשלל עדויות נוספות מצד נשים ובנות זוג מעברו.

 

לאחר שטהוניה לא התייחסה כלל למתקפת הנגד של האקס שלה במשך השבועיים האחרונים. היום(מוצאי שבת) היא החליטה לפתוח בפני עוקביה לראשונה חלק מהדברים שעברה מאז הראיון ומה הפוזיציה הנוכחית שלה בהתאם לדברים שקרו מאז בזירת התקשורת:"ימים לא פשוטים ומאתגרים. לאט לאט אוספת את עצמי וחוזרת לעצמי עם כוחות חדשים."

טהוניה רובל מגיבה לראשונה מאז הראיון:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי"

טהוניה נשאלה איך שמרה על איפוק בזמן הזה בעקבות הדברים של יניב ובת זוגו דולב וזו הייתה תגובתה:"אם אני אגיד שזה היה קל, אני אשקר. אבל עשיתי הכל בכדי לא להוריד את השיח להתנצחות אישית ועל כן להתעמק במסר שהיה חשוב לי להעביר וזה העיקר בסיפור שלי!!!"

 

ואז הגיבה על השאלה הבוערת ביותר: האם היא מצטערת על הכתבה בחדשות 12? וזו הייתה תגובתה:"קודם כל אני לא מצטערת על שום דבר שעשיתי או שקרה לי בחיים. משם אני צומחת והופכת להיות מי שאני. הכתבה בחדשות 12 הייתה חשובה עבורי ועבור עוד הרבה נשים שחוו או שחוות אלימות מילולית ונפשית וידעתי שהשיתוף שלי יעזור לעוד כמוני."

טהוניה רובל מגיבה לראשונה מאז הראיון:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי"

עוד סיפרה טהוניה על הפחד להיות ילדה גרושה עם ילדה:"האמת שהיה מפחיד בהתחלה והבנתי שאני לא מאושרת. הילדה לא תהיה מאושרת. אז אזרתי אומץ ויצאתי לחיים חדשים יחד עם הקטנה שלי וברוך השם אנחנו מאושרות ובכללי אני מאלה שמאמינות בלנצח את הפחדים".

 

 

101 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירדן
4 חודשים

בחורה מקסימה ישרה אמיתית ..היא הדמות שאנשים לא סובלניים כי הם גזענים כל החיים היתה צריכה להתמודד. ולפלס דרך לחברה הישראלית הלבנה ..בתשובות כאן הגזענות משפריצה מכם . טהוניה מקווה שתצליחי ..נפלת על בחור כנראה עם מוסר ירוד …בהצלחה רבה בעל דרכיך הימים מקווה יעשו לך רק טוב

שושי
4 חודשים

תתביישו איזה תגובות פסיכוטיות!!! שמעתם על שירה??ראיתם מה קרה???מה שונה???תקשיבו לבעל של טהוניה ותבינו הכל תראו איך הוא מתעלל בה מילולית איזה תגובות ותבינו עם מי היא חיה מאוד פשוט!!!! תתביישו להגיב ככה בכל מקרה מה קורה פה???

שלמה
4 חודשים

לא מבין !את מי היא מעניינת .