יוליה פלוטקין בקריאה להחרמת עומר אדם:"אין גבול לרוע ולטמטום"

יוליה פלוטקין בקריאה להחרמת עומר אדם:"אין גבול לרוע ולטמטום"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אחרי לא מעט סערות ברשת סביב הסינגל החדש של הזמר עומר אדם, "קאקדילה". מגיעה עכשיו גם קריאה להחרמת הזמר, לא פחות ולא יותר ע"י השחקנית והדוגמנית יוליה פלוטקין שמצטרפת לביקורת של מרב מיכאלי ושל רבים אחרים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אין ספק שלפי הביקורות והתגובות ברשת לקהל המאזינים אין דעה אחידה בדבר הסינגל החדש של עומר אדם, "קאקדילה". בזמן שלא מעט עפו על השיר החדש של הזמר. הגיע גם מטר של ביקורות גם מחבריו לתעשייה וגם מצד קבוצות פייסבוק שהחליטו לקחת זאת צעד אחד קדימה ולהרים מחאה.

 

לצד ביקורתה של השרה מרב מיכאלי לשיר של אדם:"שירו החדש משפיל וגזעני". גם בקבוצת הפייסבוק של יוצאי ברית המועצות לשעבר ראו בשיר הנצחה של הסטריאוטיפים הפוגעניים כלפי רוסים ככלל ואף רמזים בוטים להכללה של אלכוהוליזם והפקרות מינית. השחקנית והדוגמנית יוליה פלוטקין הצטרפה למאבק כנגד השיר ויצאה במסר חריף מאוד נגד אדם שכולל החרמה.

יוליה פלוטקין בקריאה להחרמת עומר אדם:"אין גבול לרוע ולטמטום"

"עומר אדם בשיר קאקדילה. אני לא ראיתי דבר כזה מימיי, 2022, מה קרה התחשק לך להשתמש בלחן של הרוסים אז עשית מזה חגיגה? גועל נפש. מה מצחיק בזה? שצוחקים על ילדות רוסיות שהוא מנצל בדרכו? כל מי שהולך לרקוד את זה בשירי חתונות נותן יד לגועל נפש הזה. איכס, איכס, איכס!" פתחה פלוטקין לעוקביה לצד המסר:"עומר אדם להחרים".

 

עוד יצאה יוליה במסר שלה על הזמרת אנה זק שטענה שהשיר מצחיק אותה. כזכור, רק לאחרונה סיפרה זק בתקשורת:"אני חושבת שזה שיר מהמם קודם כל, והוא עשה לי שמח. לא נפגעתי בשום אופן, ואני לא יכולה לדבר בשם אחרים. אותי הוא שימח ועשה לי אווירה טובה". 

יוליה פלוטקין בקריאה להחרמת עומר אדם:"אין גבול לרוע ולטמטום"

ברשת עלו לא מעט תגובות וביקורות על העליה להתקפה הזאת של פלוטקין נגד אדם. סמיון גרפמן החליט לצאת להגנתו של עומר וכתב:"נדפק לאנשים המוח, מחפשים בכל דבר רק רע, אני רוסי ואני חושב שהשיר מצחיק ולא גזעני, וצר לי אם מישהו מרגיש אחרת, עומר אדם בן אדם אחרון בעולם שהיה רוצה לפגוע במישהי או מישהו ❤️"


 

"אז לקרוא לחרם על בן אדם? מדהים. מראה מי את. גם אם את לא מסכימה עם השיר.. להתנהג כך? מראה שאת לא פחות טובה." כתבה מגיבה נוספת כנגד דבריה של יוליה.

יוליה פלוטקין בקריאה להחרמת עומר אדם:"אין גבול לרוע ולטמטום"
ביקורת גם כלפי תגובתה של אנה זק בדבר הסינגל של עומר אדם

מנגד היו גם לא תגובות לחזוקה של יוליה. אחת הכותבות הגיבה:"כל הערסים והצאחלות מגנים עליו ועל השיר המזעזע הזה, דור אבוד וככה נראה אחר כך החינוך של ההורים שמגדלים את הילדים להיות גזעניים ועושים חרמות בבתי ספר". "הקטע שזה תלוי מי הוציא את השיר ושמדובר בעומר אדם המעריצים שלו יגבו אותו גם ברצח" כתב מגיב נוסף.

27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
4 חודשים

איני צ'חלה, ולמרות זאת אני חושבת שאין לדון בן אדם מבלי להבין את הכוונות שלו. עומר אדם מקסים, ואיני חושבת שהתכוון לפגוע.

א.י
4 חודשים

צבועים וצבועות יאלה שחררו אתם רעים וגזעניים לא בשירים אלא במציאות כולם רוסים אתיופים מזרחים אשכנזים בכולם פה יש גזענות ורוע בלתי נגמר. אתם צבועים נדבקתם בשיר של הומור. אם זה היה על מרוקאים עיראקים או תימנים הייתם לא פוצים פה!!!אז יאללה שחררו צבועים ברמה הכי בלתי נסבלת שיש.

נערך לאחרונה 4 חודשים על ידי א.י
איריס
4 חודשים

מיזו יוליה פלוטקין ??? עוד אחת שלא יודעים מיזו ורוצה לעשות כותרת להיכנס לתודעה