פתחה על אייל גולן בשידור חי:"הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע"

פתחה על אייל גולן בשידור חי:”הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע”

השמועה אומרת...

שמונה שנים עברו מאז שהתפוצצה פרשת “משחקי חברה” אליה נקשר שמו של גולן לצד גברים המקורבים לזמר כולל אביו המנוח, דני ביטון שאף הורשע בפרשה. ונראה שלמרות שהתיק נגד גולן נסגר כבר לפני כ-7 שנים לאחר שהמתלוננות חזרו בהן מהאשמות כלפיו. האש התקשורתית והחיפוש המתמיד לפיסות מידע מהתקופה ההיא מסרבות להיעצר. והפעם מי שטענה כי הכירה את אייל מגיל 14 חושפת פרטים חדשים מהזמנים ההם.

שתפו

במסגרת ראיון שהתבצע בשידור חי בתוכנית הפייסבוק של TVGRAM בפייסבוק שבכותרתו “רעידת אדמה בפרשת אייל גולן?” העלה המנחה, שי מלול את שינה ריי. מאפרת ה-VIP שמוכרת היטב בקהילה היהודית בלוס אנג’לס והיא פתחה דברים מאוד עסיסיים בהקשרו של אייל גולן, אותו לטענתה היא מכירה מגיל צעיר מאוד.

 

שינה פתחה בראיון תחילה בהקשרו של גולן לבת זוגתו לשעבר, אילנית לוי:“בתור אחת שמכירה איתו וגדלה איתו באותו מקום, קודם כל אני חושבת שכל מי שנמצא בתעשיית הבידור. לכולם יש כח. עכשיו בואו לא נהיה תמימים ונשחק משחקים. אני רואה שכל מיני אנשים כותבים ‘אייל היה הכי מדהים עם אילנית’.

פתחה על אייל גולן בשידור חי:"הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע"
שינה ריי. חשפה פרטים מהילדות לצד אייל גולן. צילום מסך: איסטגרם

גם אילנית הייתה ילדה בת 21 שהתלהבה ממעמד וכסף. אחרת היא לא הייתה מתחתנת וסליחה שאני אומרת את זה בצורה כזאת בוטה.. אף בחורה יפיפיה מהממת בת 21 לא תתלהב לצאת עכשיו עם איזה תימני שגדול ממנה בכל כך הרבה שנים שמדבר בח’ וע'”

פתחה על אייל גולן בשידור חי:"הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע"
אייל גולן בקברי צדיקים בטיול באומן בסופ”ש האחרון

עוד אמרה שינה בהמשך הראיון באותו הקשר לפרסומו של גולן:“אני לא יודעת איך קוראים לאשתו האחרונה של אייל גולן אבל בואו לא ניתמם, גם היא התלהבה מהמעמד ומהכסף. גם אילנית התלהבה מהמעמד ומכסף. זה לא שהם היו צדיקות שהם הכירו אותו, למרות גילן הצעיר.”

 

ואז יצאה בדברים הבאים:“בחורה תמימה שהיא רואה את אייל גולן בטלוויזיה עם רולקס, ומכוניות. ובחורות נופלות לרגליו והיא באה מבית שאין לה כסף. הם עשו לאייל גולן, חצי מהעבודה! הוא אפילו לא צריך להתאמץ. אני הכרתי אישית מלא בחורות צעירות שהיו שוכבות איתו על בסיס קבוע.”

פתחה על אייל גולן בשידור חי:"הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע"
שינה ריי ובן אל תבורי. מתוך האינסטגרם

לאחר שמנחה התוכנית הכניס את נושא הפרשה וחידד שאייל גולן יצא זכאי בפרשה ולא שכב עם קטינות הוסיפה שינה:“בוא אני אגיד לך משהו, אני לא מאמינה שאייל גולן שכב עם קטינות. אני לא מאמינה. מההכרות שלי איתו ואני מכירה את אייל גולן מאז שהיה בן 14. אני לא מאמינה בחיים, שבמעמד שלו ולפי איך שאני מכירה את האופי שלו שהוא ישכב עם קטינות. אני לא אומרת שהוא לא עשה דברים שאנחנו נרים גבה, יכול להיות שהוא עשה דברים אחרים. אבל אני באופן אישית לא מאמינה שהוא שכב עם קטינות.”

@shmua.com שינה ריי על אייל גולן בשידור חי:”הכרתי אישית מלא צעירות ששכבו איתו על בסיס קבוע” #FORYOU ♬ צליל מקורי שמועה בידור

הראיון המלא >>

Subscribe
Notify of
guest
496 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורית
אורית
1 שנים

התמונה של הבחורה שינה רעי גועל נפש ממש זולה מדברת על אייל תעשי טובה תיראי אך את נראת ממש דורשת. טפו גועל נפש

ח, ע
ח, ע
1 שנים

למה לא לשים בכותרת את ” אני לא מאמינה שאייל גולן שכב עם קטינות. אני לא מאמינה.
אבל למה אם אפשר להשחיר את הבנדאם

אבי
אבי
1 שנים

מה זאת אומרת אף צעירה יפה לא תצא עם תמני שמדבר בח’ וע’ ????
מה זו הגזענות הזו??
רואים את התמונה שלה ואפשר להבין את הכל.