עומר אדם עוקץ חזרה את מרב מיכאלי:"תתיחסי בכבוד לעובדות שלך" לא תאמינו מה קרה אחר כך!

“הוריד אותה בנוקאאוט”: לא תאמינו מה קרה אחרי שעומר אדם יצא על מרב מיכאלי!

השמועה אומרת...

אתמול, בצעד חסר תקדים. החליט הזמר עומר אדם לעשות את מה שנמנע עד עצם היום הזה לעשות בתקשורת ויצא חזרה נגד שרת התחבורה מרב מיכאלי שקטלה את שירו החדש “קאקדילה” וטענה בין היתר שהליריקה “גזענית, מחפיצות ומשפילות”. איך זה נגמר? מעבר לסערה התקשורתית הגיע גם גל התגובות, או יותר נכון צונאמי.

שתפו

לפני מספר ימים יצאה שרת התחבורה מרב מיכאלי נגד שירו החדש של עומר אדם, “קאקדילה” וטענה בין היתר:“הלוואי שגם אני הייתי יכולה, כמו עומר אדם, להתעלם ולהתכחש לתוצאות של המילים הגזעניות, המחפיצות והמשפילות בשיר שלו. אני רוצה להאמין שעומר אדם הוא לא אדם מרושע”.

 

ונראה שלצד ביקורתה של מיכאלי עלו גם מספר ביקורות לא קטן(לצד חיזוקים) משלל אנשים וחברים מהתעשייה, כולל מהשחקנית יוליה פלוטקין שאף קראה להחרים את אדם. אך עומר החליט להתייחס רק לביקורת אחת בלבד. לזאת של השרה מיכאלי וזה מה השהיה לו להגיד:

עומר אדם עוקץ חזרה את מרב מיכאלי:"תתיחסי בכבוד לעובדות שלך" לא תאמינו מה קרה אחר כך!

“גברת מיכאלי היקרה, קודם כל כבוד שאת מתייחסת לשיר ברצינות כזו… אני ומשפחתי מגיעים ממוצא קווקזי ולעולם לא הייתה כוונה לפגוע באף אדם. השיר נכתב על ידי הכותבים בהומור עצמי ובוצע כך על ידי גם.”

 

והוסיף:“אז בבקשה לפני שאת כותבת פוסט בשביל לקדם את המעמד הפוליטי שלך תנשמי, תתעסקי בעניינים שלך ולפני שאת מטיפה לי מוסר או מנסה להגן על עדה שאני חלק ממנה כדאי שתתיחסי בכבוד לעובדות שלך. ואת גם מוזמנת לצפות בתכנית מצב האומה בכיכובו של בן זוגך, שבניגוד אליי, מנסה לצחוק על כל המדינה במודע וגם על הקהילה הרוסית. (דקה 1:05) למרות הכל, אוהב אותך השרה, מקווה שתנסי לעשות משהו מועיל בענף התחבורה!”

 

התגובות ברשת לא איחרו לבוא לאחר הביקורות של השניים. כוכבת “האח הגדול”, ירדן אדרי יצאה בזריזות לצידו של אדם בקרב התקשורתי מול מיכאלי וכתבה:“בדיוק ככה !! יפה שיש לה זמן להגיב אבל לפעול למען נשים פחות. היא טענה שהשיר ‘מחפיץ’ נשים. איפה היא הייתה שנשים נאנסו בדרום? איפה היא הייתה שסוהרות נוצלו על ידי אסירים ביטחוניים?. שתתרכז בעבודה שלה ויפה שעה אחת קודם.”

עומר אדם עוקץ חזרה את מרב מיכאלי:"תתיחסי בכבוד לעובדות שלך" לא תאמינו מה קרה אחר כך!
צילום: klop

כותב נוסף חיזק את אדם וכתב בהומור:“הופהההה נראה לי מישהו פה הוריד אותה בנוק-אאוט! רק איך לא כתבת לה: ‘אני יוצר שירים כדי שיהיה לנו מה לשמוע בפקקים שאת יוצרת'”. לעומת זאת היו קולות גם פחות חיוביים לכיוונו של אדם מצד גולשים. “שמענו היום על ילדה רוסיה בכיתה ב’ שהילדים שרו לה כל היום ה’היא לא בתולה לה לה’. תודה לעומר אדם ולארבעה הכותבים על הטקסט העילי הזה.” כתב אחד הטוקבקיסטים. ונוסף כתב:“כלומניק קטן שכמוך .אתה קווקזי? מתי שרתה פעם ארונה שיר ברוסית? כולך רעש וצילצולים מזרחיים!”

 

גם כוכבת “האח הגדול”, רונית הביביסטית יצאה בפוסט חריף מאוד נגד השרה מיכאלי וכתבה:“וואוו..מרב מיכאלי נגד עמר אדם.. תרשו לי לגחך..ולגחך יותר.. הגברת שהחפיצה רחם של אישה מוחלשת אחרת אחרי ששנים יצאה נגד ניצול גוף האישה בכלל ופונדקאות בכלל, יוצאת נגד החפצה. הגברת שבימים אלה עומדת למשפט על התעמרות בעובדת שלא מוכנה לשבת איתה באותו חדר אחרי שהשפילה אותה והעליבה אותה על המראה שלה ועוד נגד החפצה וגזענות. מעניין מה סבא קסטנר היה אומר על זה..הוא החליט איזה מקורב יעלה לרכבת החיים ואיזה מסכן אחר יגיע לאושוויץ.. מרב מחליטה את מי מותר להחפיץ ואת מי מותר לנצל..תתעסקי ברכבות עדיף, בזה את טובה. ואני לא מתעסקת בכלל בשיר, רק חושבת שלך אין זכות דיבור. שקט!”

Subscribe
Notify of
guest
64 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גל
גל
1 שנים

יהיה טוב לשרת התחבורה לסתום את פיה…ככל שהיא מדברת רק עושה נזק ..תבדוק בבית מה קורה לפני שתתעסק עם העולם החיצוני.רק נזקים היא גורמת..

ריקי בלייברג
ריקי בלייברג
1 שנים

מתעמרת בעובדות,רוכשת רחם, יושבת לצד גורס תלונות של חיילות,מצביעה נגד וועדה של סירסור בסוהרות, מתעלמת מנאנסות בדרום תל אביב ואז שנוח לה מנופפת בדגל ה”פימנזם”
פופוליזם זול ולא אמין

שלמה רמת השרון
שלמה רמת השרון
1 שנים

מי זאת מירב מיכאלי????חרטא ברטא!!!!אסור לך אסור לך לתת ביקורת על שום נושא בעולם לאחר שכל השנים היית נגד רחם למשכיר!!!פתאום יש לך ילד מפונדקאית!!!!שקרנית ראמאית!! כל תעבירי ביקורת על אף אחד כולל הזמר!!את מנסה לקושש קולות מהרוסים!!!! תקוששי מההומים ותצאי להגנתם מה שעשה מנהל איגי