מה גרם לכוכבת "האח הגדול" לצאת נגד חבריה? "פשוט גועל נפש, שורף להם הת***"

מה גרם לכוכבת “האח הגדול” לצאת נגד חבריה? “פשוט גועל נפש, שורף להם הת***”

השמועה אומרת...

יוצאת העונה האחרונה של “האח הגדול VIP”, רומי גיאור לא ממש אהבה את התנהלותם של חבריה לספסל הלימודים בחוג לתקשורת ברייכמן והחליטה לפרוק את זעמה באחת הקבוצות הפרטיות של הסטודנטים. התגובה החריפה שלה הודלפה לתקשורת והפכה לנושא בוער במיוחד שגרר גל של ביקורות.

שתפו

יוצאת “האח הגדול” רומי גיאור שלומדת בימים אלו לתואר לתקשורת ברייכמן יצאה בתגובה חריפה נגד חבריה ללימודים שלא ממש ששו להעביר בקבוצת הלימודים המשותפת שלהם סיכומים על החומר שנלמד בקורס בזמן שמאוד הזדקקה להם.

 

רומי מסרה להם בחריפות את התגובה הבאה שהודלפה לרשתות:“הבנתי שהיה אישיו עם להעביר סיכומים פה בקבוצה. להמון צדיקים פה הייתה בעיה עם להעביר את מה שהם כתבו. בחיים שלי לא שמעתי על התנהגות כזאת, זה פשוט גועל נפש ומגעיל עד רמת הבחילה”.

מה גרם לכוכבת "האח הגדול" לצאת נגד חבריה? "פשוט גועל נפש, שורף להם הת***"
רומי גיאור לצד אור שפיץ בבית “האח הגדול VIP”

והוסיפה:“מי שלא משתף ונותן בנדיבות ורוחב לב ל חברים שלו זה מעיד על אדם קטן. אין דבר שאני מתעבת בעולם הזה יותר מקמצנות וצרות עין. ולכל אותם יפי נפש ששורףףףףף להם התותי לשתף עם חברים שלהם לספסל הלימודים את הסיכומים שלהם ונותנים לחברים שלהם להתייבש ולחפש את עצמם בלחץ שכולם כאחד נמצאים תחתיו, צריך להתבייש לו. הקארמה הזאת תבוא עליכם גם. עניין של זמן. וזה כבר לחיים בגדול הרבה הרבה מעבר לתואר הזה איכס”

 

תגובתה של רומי הפכה לויראלית גררה לא מעט ביקורות של סטודנטים שיכלו להזדהות, או שאולי פחות עם הדרישה שלה לשתף את הסיכומים:“רומי גיאור היקרה והחמודה מי ששורף לה ה’תותי’ כנראה זו את אם ככה הגבת ובמקום ללכת לטייל במסיבות והשקות ומה לא את יכולה גם לשבת קצת וללמוד אם את אמורה להיות סטודנטית ולדעת לשלב גם את העבודה וגם את הלימודים שלך כמו שהרוב הגדול עושה …. נשבעת ששום שיערה לא תיפול מראשך. כתבה אחת המגיבות.

 

והמשיכה בביקורת:“ואם מישהו ישב וכתב סיכומים ולאאא בא לו לחלוק את זה עם אנשים שביום יום אין אפילו החלפת איזור אווירי איתם אז זו זכותו! ואת לא תבואי ותצאי על אנשים כאילו מישהו חייב לך משהו. ביום שאת תכתבי סיכומים תחלקי את זה למי שאת רק רוצה אבל אל תבואי בטענות לאלה שקצת משקיעים תוך כדי התואר שלהם”.

מה גרם לכוכבת "האח הגדול" לצאת נגד חבריה? "פשוט גועל נפש, שורף להם הת***"
רומי והפוסט שהגיע לאחר פרסום הידיעה בחשבון האינסטגרם שלה

עוד חשפה מישהי שטוענת שלומדת עם רומי באותו המסלול בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” כי אכן הדברים שפורסמו רלוונטיים:“תקשיבו היא איתי במסלול והיא דיברה בצורה הכי מגעילה שיש.”

 

לצד הביקורת כלפיה, רומי החליטה דווקא לנצל את גל הפרסומים עליה ולהביא גם לא מעט צדדים להגנתה כולל סטודנטים אותם העלתה לסטורי שמחזקים את ידה על כך שצריך לחלוק בסיכומים עם חבריך ללימודים ולא לשמור אותם לעצמך. ואולי בעצם הכוונה בכל השתלשלות האירועים הייתה לטבוע את המונח “שורף להם התותי” ולחדד אותו בתודעה לטווח הרחוק?

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
1 שנים

היא פשוט דוחה. גם באח היתה ככה. עצלנית ונצלנית שלא מרימה אצבע ורוצה שכולם יקרקרו סביבה.

רות
רות
1 שנים

ילדה דוחה, שבי ללמוד, במקום לבלבל את המוח

ליאור
ליאור
1 שנים

דוחה ברמות על אני שונא אותה איכסה