בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שקיבל אסי עזר!

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שקיבל אסי עזר!

השמועה אומרת...

השחקן וכוכב "נינג'ה ישראל", יהודה נהרי יצא היום בתקשורת בטענות על כך שהמגיש והמנחה אסי עזר הטריד אותו מינית במהלך אודישן שהתרחש לפני כ-10 שנים. יהודה אף הגיש תלונה במשטרת ישראל שנסגרה אך עכשיו בתחקיר חדש הוא חושף את הצד שלו באופן מלא. ומה הצעד שבחר אסי עזר לעשות בעקבות הרעש התקשורתי סביב העניין? המשיכו לקרוא.

שתפו

התקשורת כולה עסוקה היום כמעט בעניין אחד בלבד, הפרשה החדשה והבוערת בעקבות חשיפתו של השחקן יהודה נהרי שלדבריו, הוטרד מינית ע"י איש הטלוויזיה והיוצר אסי עזר במהלך פגישה שמטרתה הייתה לבחון את ליהוקו לתוכנית "להיות איתה".

 

יהודה התלונן על המקרה בינו לבין אסי שקרה לפני כ-10 שנים רק לפני כשנה במשטרה במשטרה אך התיק נסגר  בעקבות "התיישנות". במהלך הראיון שפורסם היום ב-וואלה סיפר נהרי בין היתר:"באיזשהו שלב הוא פשוט התחיל קצת לגעת לעצמו באיבר המין, והוא אמר לי: 'תראה, אני מאוד נמשך אליך, תראה למה אתה גורם לי'. אני מסתכל ואני קצת המום. אמרתי לו: 'אני ממש לא מעוניין'. הוא אמר לי: 'מה, אתה לא נמשך? אתה לא רוצה?'. עניתי: 'ממש ממש לא'."

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שעשה אסי עזר!
"אני מקבל מסרים שהקריירה שלי מחוסלת" נהרי בתגובה לאחר התפוצצות התחקיר ברשתות

מאז פרסום המקרה טען עזר באמצעי התקשורת: "התנשקנו בפגישה. כל השאר לא קרה" וגם מטעם קשר נמסר כי "הנושא בבירור". אך עכשיו מתברר שהפרסומים בינו לבין דהרי עשו את שלהם וכבר היום(רביעי) הוא החליט לעשות מעשה.

 

מלבד תפקידו הטלוויזיוני של אסי עזר בתור מנחה תוכניות כגון "הכוכב הבא" ו"נינג'ה" ישראל וגם כותב סדרות מוכרות כמו "להיות איתה". אסיי גם מעביר הרצאות בנושא ההתמודדויות האישיות שלו עם חרדותיו לצד אחות מיכל. בהרצאות הללו מסביר עזר לקהל כיצד ניתן לחיות ולהתמודד עם החרדות.

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שעשה אסי עזר!

מתברר כי אסי החליט לבטל הערב את ההרצאה שהייתה אמורה להתקיים הערב(רביעי) בתל אביב. ככל הנראה בעקבות הסערה סביב הפרסומים של יהודה נהרי שהאשים אותו בהטרדה מינית שלכאורה ביצע בו לפני כ-10 שנים וגרמה לתעשייה פשוט להתפוצץ. האם צפויה גם להתקבל החלטה דרמטית גם מקשת 12??

 

עוד סיפר נהרי שבעקבות פרסום הראיון שלו נגד אסי בתקשורת:"אני מקבל מסרים שהקרייה שלי מחוסלת ועוד מסרים קשים ומאיימים כי העזתי לצאת עם האמת שלי! אני יודע את האמת, הוא יודע את האמת וגם בדיקת פוליגרף משקפת את האמת."

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שעשה אסי עזר!
מושיק גלאמין בתגובה לחשיפת התחקיר של יהודה נהרי

עוד הוסיף נהרי:"האוטינג הזה לא נעשה מתוך נקמה, פרסום או רצון לפגוע חלילה. ההיפך הוא הנכון. הוא נולד בשבילי, גדי לשחרר לסיים פרק ולהתחיל פרק חדש וטוב יותר. היום, אני מבקש מכם אם עברתם אירוע כזה… תרשו לעצמכם לדבר עליו, ללא פחד. לכו עם האמת שלכם."

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שעשה אסי עזר!
מאיה דגן והמסר לאחר חשיפת התחקיר

 

בעקבות סערת הפרשה: זאת ההחלטה הדרמטית שעשה אסי עזר!
בהמשך לפרסום הסטורי שלה, מאיה דגן בסטורי נוסף

81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גלי טובול
1 שנים

דיי לנסות להוציא את הקטע של הטרדות מיניות לסוג של סטייל תתחילו להתבגר ולנסות לסדר את זה בינייכם ואז לחשוף את זה לרשת

רינת
1 שנים

נפגע הטרדה מינית או אונס גם אם יצא עם זה 20 שנה אחרי כי היה לו קשה להתמודד עם זה הכל לגיטימי וזכות הציבור לדעת. חשוב למגר תופעות כאלה ולא לעודד אותן. חשוב שאנשים ידעו שבכל שלב הם יכולים לדבר ולנקות את הגועל הזה מהחיים שלהם ולדעת שהם לא אשמים שזה קרה להם.חשוב לעצור את זה בכל שלב ולשקף לפוגע עד כאן!

תמר
1 שנים

לך לפסיכולוג לא לתקשורת, "חס וחלילה" לא לפגוע, חה חה, נו עכשיו נרגעת? כמו אשה אתה מתנהג, יכולת לקום וללכת, אסי לא נגע בך, חיפסתי פרסום? מי מכיר אותך?