חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הפתיעה? זה מה שרוסלנה רודינה חושבת על הגירושים של דניאל גרינברג ואייל גולן!

הפתיעה? זה מה שרוסלנה רודינה חושבת על הגירושים של דניאל גרינברג ואייל גולן!

השמועה אומרת...

נראה שעוצמת הנושא הכי בוער בתעשייה המקומית: הגירושים של אייל גולן ודניאל גרינברג. מגיע גם לבנות הזוג לשעבר של הזמר. אילנית לוי שכבר הספיקה לבטל ראיון חשוב רק בגלל האפשרות שתתוחקר בנושא של גולן. ועכשיו הגיעה תורה של רוסלנה רודינה שנשאלה מאות אם לא אלפי פעמים ע”י עוקביה על הפרידה של אייל ודניאל. ועכשיו היא מגיבה לראשונה.

שתפו

הידיעה שסגרה את שנת 2021 בטריקה חזקה במיוחד. דבר הסכם הגירושים שנחתם בין אייל גולן ודניאל גרינברג אצל עורך דין ופורסם לפני קצת יותר משבוע ממשיכה לעורר את סקרנותם של לא מעט אנשים ועוקבים של הזוג לשעבר.

 

יכול להיות מאוד שסקרנות מעריצי הזוג נובעת מהסיבה שהם משדרים עסקים כרגיל והפרידה נעשתה תוך כדי הסכם מסודר שהדברים יסתיימו בצורה נקייה וידידותית. מה שמשאיר את הסיבות לפרידה ואת כל סימני השאלה באוויר, ללא תשובות מהשניים. כאילו שום דבר קריטי לא קרה.

כמובן שמי שסופגות לא מעט מהלחץ בכך שהזוג לא משחרר מידע אודות הפרידה והגירושים הם בנות הזוג לשעבר של גולן, אילנית לוי שכבר הספיקה לדחות ראיון תקשורתי במהלך קמפיין לרשת אופנה אותה מייצג כפרזנטורית וזאת כדי למנוע כל אפשרות שתתושאל בעניין גירושיו הטריים של בעלה לשעבר.

 

לעומת זאת בת הזוג הקודמת של אייל, רוסלנה רודינה שקיבלה אינספור הודעות בנושא החליטה כן להגיב לשאלה “מה את חושבת על הגירושים של דניאל ואייל” וזה מה שהיה לה להגיב לעוקביה:

“שזה לא העניינים שלי וזה אמור להיות מאוד ברור והוגן לכולם, לא הייתי רוצה שישפטו/יביעו דעה על מערכת יחסים שלי ככה שאין לי שום עניין או רצון להכנס לדברים האישיים שלהם, זה שייך להם לגמרי.”

וסיכמה את הנושא:“מבינה שזה נורא מסקרן אבל זה לא שלי. ומכבדת כל אחד מהם!!”.


עוד שיתפה רוסלנה תשובה לשאלה לא פחות מסקרנת שקשורה לה ולגולן:“יאן היה הריון מתוכנן?” והיא חשפה לעוקביה:“מתוכנן לגמרי אבל הגיע מוקדם מהצפוי ומודה עליו בכל יום”. מודים שקצת התבלבלנו מהתשובה האחרונה אבל אין כמובן על יאן הנסיך!

Subscribe
Notify of
guest
37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סימונה
סימונה
2 שנים

כל הכבוד לרוסלה המדהימה אישה שוחרת שלום ועושה שלום ענתה יפה מאוד לענין וצודק מאוד שפו עליך רוס המקסימה ❤🌹

אלונה אלון
אלונה אלון
2 שנים

רוסלנה צודקת ומתנהגת בדיסקרטיות ובכוד כל הכבוד ❤

כלי
כלי
2 שנים

רוסלנה מלכה 👑