מאיה בוסקילה נגד יהודה נהרי:"טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו רק כי רצית להיות 'איש שלום'"

מאיה בוסקילה נגד יהודה נהרי:"טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו רק כי רצית להיות 'איש שלום'"

השמועה אומרת...

לאחר הראיון שנתן השחקן יהודה נהרי לוואלה ובו טען בצורה מנומקת איך עבר הטרדה מינית על ידי המנחה ואיש הטלוויזיה אסי עזר לפני כ-10 שנים. הוא קיבל אזהרות על כך שהקריירה שלו מחוסלת ולמרות זאת שיתף שהראיון שהעניק לא הגיע ממקום של נקמה בעזר והוא בא בדרכי שלום. הערב(שבת) יצאה הזמרת מאיה בוסקילה בפוסט חריף שעורר סערה נגד יהודה דהרי וגם יצאה להגנתו של אסי עזר.

שתפו

בשבוע שעבר עם צאת הראיון עם יהודה דהרי בוואלה ובו הטיח האשמות שהוטרד מינית לכאורה, ע"י אסי עזר. הרשת הוצפה בידיעה המרעישה שהצליחה לטלטל את התעשייה כולה. על פי דבריו של נהרי, אסי הזמין אותו כדי להיבחן לליהוק של הסדרה "להיות איתה" בביתו. ונהרי חווי ממנו הטרדה מינית שכללה בין היתר את חשיפת איבר מינו של עזר בפניו.

 

לאחר שהפרשה הכתה גלים בתקשורת ותגובות רבות של גולשים אנומימיים לצד מפורסמים לקחו צד לכאן ולכאן, הגיעה הערב תגובתה המאוד חריפה של הזמרת וכוכבת הריאלטי, מאיה בוסקילה שיצאה בפוסט מנומק מאוד בו היא מאשימה את דהרי ויוצאת להגנתו של עזר.

מאיה בוסקילה נגד יהודה נהרי:"טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו רק כי רצית להיות 'איש שלום'"

מאיה בוסקילה כתבה את הדברים הקשים הבאים: "כן… אולי ייתלו אותי בכיכר העיר, במדינה דמוקרטית, שאף אחד לא באמת יכול להביע את דעתו! אבל ניסיתי לשתוק! נישבעת שניסיתי! בוא אספר לך אדון יהודה נהרי קצת על חיי בתור אשה בעולם הבידור! היו אין ספור הטרדות כאלו כלפיי."

 

והמשיכה בחשיפה:"הייתי בגיל שלך… 25! לא בת 14 או 15… לא היית קטין כמו מקרים גרועים!בת 25 שיודעת מתי לקום וללכת שמשהו לא מוצא חן בעינה. אתה, שהיית גבר בן 24, שעבר הטרדה מינית קשה בילדותו( שכנראה זאת הסיבה האמיתית לריגרסיה שלך) אתה, שלא אמרת את שמו של האדם שהטריד אותך מעולם ועד היום! אבל מה? היחלטת לומר שם של אדם שהטריד אותך מלפני 10 שנים. לא נגע בך! לא ניסה לנשק אותך! הראה לך כדבריך… וחשוב לומר… כדבריך, את איבר מינו."

מאיה בוסקילה נגד יהודה נהרי:"טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו רק כי רצית להיות 'איש שלום'"

והפוסט לא היה קרוב לסופו, היא המשיכה ויצאה בביקורת חריפה נגד דהרי:"ואתה הוצאת אותו מארון הבושה ולא את זה שהשאיר בך צלקות חיים! וכל זאת…גבר בן 25! לא זזת ממקומך, נישארת באותה הדירה, באותה הספה, למעט… כוס מים שלקחת! רצוי ואף חייב להדגיש! אני ואסי לא חברים שנים ואף עבר חתול שחור בעברנו! אבל האמת חזקה מכל מה שהיה לי אישית בעבר! יש גבול!!!!"

 

"אתה החלטת אחרי 9 שניםםםםם, ללכת למשטרה, כשלא קיבלת את מבוקשך, הוצאת זאת לתקשורת אחרי שנה נוספת וזאת שמעולםםםם לא הלכת למשטרה להתלונן על האדם האמיתי שהתעלל בך מינית באמת! לא נקבת בשמו מעולם, לא פירטת את מה שהוא עולל לך, אבל טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו, משפחתו וילד שעומד להגיע בדרך, רק כי רצית להיות 'איש שלום' אין אדם יותר רגיש ממני לנושאים של הטרדה! שלא יהיה פה ספק ולו הקטן ביותר! ( לני שלי גדל בקומונה של אהבת אמת שרובה ככולה היו גייז שנחשבים דודים שלו עד היום!)אבל יש גבול דק בין מה שנהיה פה!"

מאיה בוסקילה נגד יהודה נהרי:"טרחת להרוס לאדם מצליח את שמו רק כי רצית להיות 'איש שלום'"

"אז תגיד יהודה? לא דיברת עם אסי 10 שנים? לא ניסית לסגור מעגל בשביל הנפש הפגועה שלך ? אלא רק לשם היציאה מהארון ( ארון הבושה)מול וואלה? דיייייי להרוס לאנשים שלא אנסו או הרסו את החיים ,שאפשר לדבר ,בלי תקשורת !שיכולה להרוס קריירה מרהיבה לבן אדם! כן… אסי לא עובר בגרון לכולם, אך עדיין ויש עדיין גדול אל מול הפחדנים שמפחדים להגיב. יש את זה שיש אדם … שהאמת ?שלא ראיתי שום דבר ממנו חוץ מהתפקיד המופלא שעשה לרוצח הכי גדול במדינת ישראל…🤷🏽‍♀️מול אדם שלעולם לא היה נגדו כלום… אלא רק זה שאולי לא מחבבים אותו לעיתים."

וסיימה בדברים הבאים:"ובטוחחחחח שתשלחו ותגיבו בחומרה, הרי לשם כך אתם פה! אבל תיזכרו….. לפני שאתם מקלידים … תיזכרו שיש אדם, כמו כל אדם שעובר ועבר בחייו לא מעט ובאו באמצע החיים והסירו ממנו כבוד! וכן… אני מבינה שהנינג׳ה מביא בך זכרונות… לא רחוקים אגב, אבל יש גבול מאד דק שחצית כאן בשם הפרסום"

49 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לאה
1 שנים

כל הכבוד מאיה בוסקילה! אני בדיעה שלך. היהודה הזה כניראה מחפש פירסום בכל מחיר ולא משנה על מי הוא דורך בדרך. בחור מתוסכל

אנונימית
1 שנים

צודקתת לגמרי

דניאלה
1 שנים

מאיה מאיה…החנפנות לאסי לא תביא לך שום תפקיד או משהו אחר.מותר לבנאדם לאחר שנים שמתמודד עם סבלו להוציאו החוצה.ואת שופטת אותו?את שכל החיים רבה עם כל העולם ששופט אותך?מה הקשר לתפקידיו של והודה נהרי עכשיו?נראה שאת עושה הכל לחזור לקשר עם אסי שחזק בתעשייה.זה עלוב מאד ופאתטי מצידך!איכס!