דניאל גרינברג לאחר חתימת הסכם הגירושים:"נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו"

דניאל גרינברג במסר אחרי הגירושים:”נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו”

השמועה אומרת...

בזמן שמדורי הרכילות עדיין מתקשים להעניק ל”זוג הנוצץ של הביצה” את הטייטל החדש: זוג לשעבר. נראה שגם למעריצים והעוקבים של השניים נשארה תקווה קטנה שהשניים עוד יעשו קאמבק מפתיע של הרגע האחרון. תקווה שנגדעה היום כאשר השניים הגיעו היום לחתום על הסכם גירושים בבית המשפט לענייני משפחה.

שתפו

עברו רק שבועיים מאז רעידת האדמה בתקשורת המקומית שנתנה את הטוויסט האחרון לשנת 2021. הידיעה על כך שהזמר אייל גולן וכוכב הריאלטי, דניאל גרינברג חתמו על הסכם גירושים אצל עורך דין. הסכם שקיבל היום את חותמת בית המשפט באופן רשמי.

 

הזוג לשעבר שהתחתן כזכור, לפני קרוב לשנתיים במרץ לשנת 2020, וזאת לאחר שנה וקצת בהם נהלו מערכת יחסים קודם לכן. סיים את דרכו הזוגית המשותפת היום באופן רשמי וזאת לאחר גלים אחרי גלים של שמועות על פיצוצים ואף גירושים שהיו על הפרק ונהדפו בהכחשה בתקשורת.

זה סופי: אייל גולן ודניאל גרינברג נפגשו בבית המשפט וחתמו הסכם גירושים!

אייל גולן ודניאל גרינברג הצטלמו ביציאה מבית המשפט כאשר הם נראים מחויכים ומעט אדישים אולי לסיטואציה המורכבת הזו אותה הם החליטו לקחת בצורה הכי חברית שיש. דניאל הוסיפה לעוקבים:“אני יודעת שלרובכם זה מוזר וגם לנו האמת.”

 

והוסיפה:“היום אני ואייל חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחוברים חברים ואוהבים. פרידות זה לא דבר פשוט ובטל שלא גירושים אבל אנחנו נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו כי הם כל העולם שלנו ולמענם נעשה הכל. בחרנו לשתף אתכם על מנת לשלול שיח לא מדוייק כזה או אחר על חיינו האישיים וכמו דף פתוח – זאת המציאות שלנו”

זה סופי: אייל גולן ודניאל גרינברג נפגשו בבית המשפט וחתמו הסכם גירושים!
לאייל גולן לא היה מה להוסיף למסר הזה של אשתו לשעבר אך הוא שיתף את הסטורי

לגולן וגרינברג שני ילדים קטנטנים, מיאל בת השנה וחצי ורונצ’ו המתוק בן השלושה חודשים שכבר מקבל טיפול מסור באופן קבוע מאחותה של דניאל, קארין גרינברג. וזאת לאחר שדניאל עברה להתגורר בדירתה החדשה שברחובות, ומסתבר ששתי קומות מתחתיה גרה אחותה שכבר העלתה סטורי משעשע בעניין.

זה סופי: אייל גולן ודניאל גרינברג נפגשו בבית המשפט וחתמו הסכם גירושים!

קארין גרינברג העלתה בסטורי שלה תיעוד לצד רונצ’ו שהתעורר משינה וכתבה:”עד שהספקתי לשכוח מה זה אמא לתינוק שהיא נראית כמו חנג’ה שלא יכולה להתארגן בבוקר ולא יכולה לעשות כלום בבית כי הוא כל הזמן בוכה ועד שהיא רוצה לעשות משהו הוא מתעורר או כל דבר אחר.”

 

“בבקשה אחותי המתוקה שעברה לגור 2 קומות מעלי. הזכירה לי מה זה להיות בבוקר עם תינוק ושאת לא יכולה לעשות כלום בבית. תודה רבה אחותי על החוויה” וזה נאמר כמובן בהלצה או רמיזה לבאות.

 

Subscribe
Notify of
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עידו
1 שנים

דיי אנשים חארות. מספיק עם התגובות המכוערות שלכם. הזוג בסדר גמור והכל טוב. פרגנו להם במקום להגיב בצורה כזאת. יש כאן שני ילדים . תכתבו דברים טובים ויפים במקום להיות רעים וצרי עין

אורן
1 שנים

הכל בסדר, הכסף נכנס בזמן כמו שעון

דנה
1 שנים

כולה הצגה אחד גדולה סיכסכה לו עם כולם כולל אמא שלו