חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מי המפורסם שיצא נגד אמו של יגאל עמיר שטענה:"מה הבן שלי בסך הכל עשה"?

מי המפורסם שיצא נגד אמו של יגאל עמיר שטענה:”מה הבן שלי בסך הכל עשה”?

השמועה אומרת...

במקביל ללא מעט פרסומים מסעירים בתקשורת בשבוע האחרון התבלט גם ציטוט שעורר זעם רב ונאמר מפי אמו של רוצח ראש הממשלה, יגאל עמיר. שיצאה להגנת בנה שלטענתה תנאי המאסר שלו בלתי אנושיים כבר במשך 27 שנים. לצד משפט אחד שלה שהצליח להצית את הרשת כולה.

שתפו

מסתבר שישנם הדלפות עסיסיות מקבוצות וואטסאפ רבות ולא רק של יוצאי ריאלטי ומפורסמים אותם אנחנו רואים על המרקע בפריים טיים. אלה גם מקבוצת הוואטסאפ של אסירים המוחזקים בבתי הסוהר השונים במדינת ישראל, ובהם נמצאים הקרובים והמשפחות.

 

מאחת הקבוצות הודלפה הודעה שיצאה בפוסט לרשתות החברתיות ובו תיעוד לכאורה של תנאי הכליאה הקשים מבן משפחה של אחד האסירים:“אח שלי נמצא בכלא בלי ענישה בגלל מידע מודיעיני. הוא בתא ללא כיור, ללא שירותים, ומקלחת בגודל שהוא אפילו קטן מ־2 מטר מרובע כפי שקבוע בתקנות. קצין המודיעין שם אותו שם בלי שום סיבה. התא הזה לא ראוי למחיה של אסיר.”

 

עוד הוסיף בן המשפחה: “אין אפילו מאוורר, למרות שמאוד מאוד חם בתא ואין חלון או פתח אוורור. מביאים לו פעם אחת ביום בקבוק מים לעשות את צרכיו ולהתקלח. לא מוציאים אותו אחרי שעה ארבע, ונאמר לו על ידי הסגל לעשות את צרכיו בבקבוק. הוא כבר נמצא שלושה ימים בתנאים האלו, ואף אחד מהסגל לו בא לדבר איתו ולהסביר לו למה שמו אותו בתא הזה”

מי המפורסם שיצא נגד אמו של יגאל עמיר שטענה:"מה הבן שלי בסך הכל עשה"?

ומתברר כי מלבד המשפחות והקרובים של האסירים היותר אנונימיים, מי שנמצאת וחברה פעולה בקבוצת האסירים היא אמו של יגאל עמיר, גאולה עמיר שיצאה מיד בהצהרה בהקשר לדברים שנאמרו:“מצטערת לשמוע אבל זה מצבו של יגאל 27 שנה. כל הזמן טענתי שהיות ואף ח”כ ימני לא מוחה, לא נלחם למען, צפוי שהמצב יחול גם על אסירים אחרים מסיבה לא ידועה. הם לא נותנים הסבר להחלטותיהם”.

 

עוד הוסיפה וחשפה גאולה עמיר בראיון לTMI ובו נשאלה מתי יצא לה לבקר את בנה, יגאל לאחרונה ומה מצבו:“בגלל הקורונה לא הייתי הרבה זמן. גם התנאים שם מגעילים, זה לא תנאים שאפשר להחזיק בן אדם. מה הבן שלי בסך הכל עשה?”.

 

לאחר תגובה על כך שהיה אחראי לרצח ראש הממשלה יצחק רבין גאולה יצאה בתגובה כעוסה:“הנה, את כמו כולם. לא בודקת את אמיתות הדבר. אני הבנתי כבר שצדק לא יהיה”

גאולה עמיר
גאולה עמיר. צילום: מוטי קמחי

בעקבות תגובתה של גאולה עמיר, שלטענתה הבן שלה בסך הכל לא עשה משהו שמצדיק את העונש שקיבל. ברשת יצאו נגדה במספר חזיתות:“איזה חוצפה ‘מה הבן שלי עשה בסך הכל ‘ גברת הוא רצח ראש ממשלה והיה צריך לתלות אותו כן לתלות אותו לשרוף את הגוויה ולפזר בים” הייתה אחת התגובות החריפות והמובילות לדבריה מצד הטוקבקיסטים.

 

עוד פתח חזית מול אמו של יגאל עמיר, המנחה והמגיש סמיון גרפן שיצא נגדה בפוסט זועם וכתב:“אמא תמיד אמא וכל הכבוד לה שהיא נלחמת על בנה. אני אישית היתי מזמן נותן לכל רוצח ומחבל כיסא חשמלי בלאט. מה אתם אומרים?”

מי המפורסם שיצא נגד אמו של יגאל עמיר שטענה:"מה הבן שלי בסך הכל עשה"?
גאולה עמיר מברכת את בנה בברכת שחרור מהכלא. מתוך הפייסבוק.

 

Subscribe
Notify of
guest
38 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נותנת דעה
נותנת דעה
2 שנים

רצח מראש זה מעשה נבזה. אבל אחד שרצח את אישתו מקבל כמה שנים ותו לא . סליחה על האימרה מה ההבדל בן ראש ממשלה ורצח נשים או הפוך גברים. הענישה צריכה להיות מותאמת לכל רוצח.

בתשי
בתשי
2 שנים

אני מקווה שלא יצא משם חי

אביאב
אביאב
2 שנים

ראש ממשלה !!!!צביעות של השמאל ראינו מהו עשה!!!!בשבילם .הוא כמו כול אחד ואחד.מהשורה .רק שהשינאה שלכם יותר גרועה מירצח 😎 .לא מאחל לאף אימא שלכם להיות במצב הזה !!!!! תעונש הוא כבר הרצה. והטרוריסטים השתחררו אז איפה הצדק (ייפי הנפש)למינהם .מהרסייך ומחרביך רק בגללכם השינאה במדינה נראית ככה 🙄⁦🇮🇱⁩

נערך לאחרונה 2 שנים על ידי אביאב