חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחרי שיצא דובר אמת בפוליגרף: יהודה נהרי מזמין את אסי עזר לדו קרב!

אחרי שיצא דובר אמת בפוליגרף: יהודה נהרי מזמין את אסי עזר לדו קרב!

השמועה אומרת...

הסערה סביב פרשת ההאשמות בהטרדה המינית שמסעירה את המדינה הפכה היום כבר להוריקן של ממש. לאחר תגובתו הרשמית של אסי עזר לראיון של יהודה נהרי לוואלה לפני כחמישה ימים. שכזכור, נהרי האשים בין היתר את עזר שהטריד אותו מינית בביתו לפנו כעשור. מגיע עכשיו שלב התגובה המורחבת של אסי, שהוכיח בבדיקת פוליגרף שהוא דובר אמת. דבר שלא עבר בשתיקה מצידו של נהרי!

שתפו

מוקדם יותר היום(שני) פורסם לתקשורת ע”י המשרד המנהל את המשבר של אסי עזר. בדיקת פוליגרף אותה ביצע עזר לאחר ההאשמות של יהודה נהרי בכך שהטריד אותו מינית. את הבדיקה עשה במסגרת הליך בירור ולבקשת ׳קשת׳ ויצא דובר אמת למספר שאלות הקשורות בפרשה.

 

בבדיקה שבוצעה אמש ע”י אסי עזר הוא השיב בחיוב לשאלה:“האם התנשקת בהסכמה מליאה עם יהודה נהרי באותה הפגישה”. אך מנגד ענה בשלילה לשאלות:“האם חשפת איבר מינך בפני יהודה נהרי בנגוד לרצונו לפני כעשור בדירתך בתל אביב?” וגם לשאלה:“האם עשית מעשה מיני כלשהו בכפייה ביהודה נהרי לפני כעשור בדירתך בתל אביב?”

אחרי שיצא דובר אמת בפוליגרף: יהודה נהרי מזמין את אסי עזר לדו קרב!

לצד חשיפת תוצאת בדיקת הפוליגרף שלו, אסי עזר אף חשף מסר לראשונה בחשבון האינסטגרם שלו וכתב:“אני מבין את הרגישות העצומה שנדרשת כשמישהו או מישהי מתלוננים על הטרדה מינית, אני מבין את הצורך המידי להאמין ולתמוך מיד במתלונן והמתלוננת. זה הדבר הנכון לעשות. ועדיין, מצאתי את עצמי בסיטואציה שבה מאשימים אותי במשהו שלא עשיתי. הימים האחרונים היו קשים ומורכבים עבורי ועבור האנשים הקרובים לי. הדבר היחיד שנתן לי תקווה היא האמת. תודה שחיזקתם אותי בימים האלה, זה לא מובן מאליו, תודה שהאמנתם לי, זה ריגש אותי מאד. אסי”

 

וכמובן שלא מעט חברים מהתעשייה לרבות שרית פולק, לירון ויצמן, אסי בוזגלו, מייקל לואיס, נטע ברזני, יסמין עומרי, מאיה דגן ועוד רבים התייצבו לצד אסי עזר בתגובות חיוביות ומרימות למסר שהעביר. בתקשורת, אך מי שפחות התרשם מהמסר של עזר ומתוצאת הפוליגרף שלו היה יהודה נהרי בעצמו שיצא בהצהרה חד משמעית ואף תייג את אסי עזר בפוסט משלו!

יהודה נהרי  העלה פוסט שהוא סוג של הזמנה לדו קרב פוליגרפים מול אסי עזר עצמו וכתב:“אסי, אני מזמין אותך לבדיקת פוליגרף משותפת שתתועד במכון שיוסכם על ידי שני הצדדים ובשאלות שניסוחן יקבע על ידי. יום טוב.”

 

התגובות לא איחרו להגיע לאחר הפוסטים של יהודה ואסי. אחת הכותבים החליט להגיב לאחר הפרסומים המעודכנים:“אחרי עשור אתה פתאום נזכר? מה כולם כבר לא זוכרים אותך אז אתה מנסה לצבור רייטינג על גב של אחרים? הבן אדם הולך להפוך לאבא והקנאה השתלטה עלייך?? אתה פאתטי ובן אדם אפס ונקווה שהאמת תצא לאור וכולם יבינו מי ומה אתה סך הכל ליצן שמנסה לצבור רייטינג.”

אחרי שיצא דובר אמת בפוליגרף: יהודה נהרי מזמין את אסי עזר לדו קרב!

מנגד גולש אחר יצא להגנתו של נהרי וכתב:“פוליגרף לא קביל בבית משפט. אני נוטה להאמין ליהודה שבתכלס סיכן המון כדי להוציא את הסיפור הזה החוצה. חמה שיעשה דבר כזה? ברור שאתה איש חזק בתעשייה ומקושר היטב והוא כל כך חלש מולך”.

 

האם אסי עזר יסכים ל”דו קרב” שהציע לו יהודה נהרי? האם יסכים לענות לאותן שאלות שנשאל רק בלי תוספת המילים “בנגוד לרצונו” או “בכפייה”? דבר שעלול לשפוך אור בצורה אחרת לגמרי. כזכור, אסי הגיב לאחר פרסום הראיון הראשוני שהייתה רק נשיקה ולא מעבר:“פגשתי את יהודה לפני למעלה מעשר שנים בביתי לפגישה חברית ונעימה שבמהלכה אף התנשקנו. כל שאר הדברים שמתוארים בכתבה לא קרו מעולם”.

יהודה נהרי והפוסט שקורא לאסי לבדיקה מוצלבת אחד מול השני

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביאב
אביאב
2 שנים

יהודה היקר!!!! הנך לא ילד. ובתך לא ילדה לא מתאים כל הסטוץ הזה 💪💪

עדנה
עדנה
2 שנים

תפסיקו לדבר שטויות אתם שמים לב בתקשורת מדברים רק על אונס רצח אבל לא תמיד נכון הכל יש דברים ניסתרים לא נבין לא נדע מה עכשיו אתם לא שמים לב שכבר אין הרבה חתונות כי כל מי שמנשק או מחבקת מעשה מגונה בושה וחרפה שחררו

רות
רות
2 שנים

עצתי לאסי לא להיגרר אחר הפרובקציות של יהודה. הפוליגרף שנעשה אמור להספיק. תמשיך קדימה, אוהבים אותך😍