חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לידיעת אייל גולן: החברה החדשה של בנו ליאם נחשפת לראשונה?

השמועה אומרת...

בזמן שכל התעשייה עסוקה בגירושים הטריים של אייל גולן ודניאל גרינברג, גם בנו של הזמר מנישואיו הראשונים עם אילנית לוי. ליאם גולן מצליח לעורר את סקרנות העוקבים אחרי משפחת גולן המורחבת וזאת לאחר שנצפה ב”דייט” לצד בחורה לא אנונימית במיוחד.

שתפו

כוכב הרשת העולה ובנם הבכור במשותף של אייל גולן ואילנית לוי, ליאם גולן הוא לא רק אישיות מסקרנת ברשתות החברתיות אלה גם רווק מאוד מבוקש בתעשייה המקומית. לאחר שמלאו לו 18 שנים רק בחודש אוקטובר האחרון וגם הפך לנהג צעיר לאחרונה, מדורי הרכילות כבר מחכים בתור לשמוע מי תהיה בת הזוג החדשה וברת המזל.

 

גולן הצעיר אומנם מנסה לשמור על חייו האישיים והזוגיים פרטיים ככל האפשר, אך כמובן שזה לא עניין של מה בכך כשמדובר בבן של האישיות התרבותית הכי מדוברת אולי במדינה. רק לאחרונה סיפר ליאם בראיון כמה קשה להתמודד עם הטינופת כלפי המשפחה:“יש צרי עין שלא אוהבים את מה שקורה במשפחה שלנו, אבל אנחנו לא מתייחסים לזה כל כך. לפחות אני, לא מגיב לתגובות. מדפדף הלאה.”

לידיעת אייל גולן: החברה החדשה של בנו ליאם נחשפת לראשונה?

אך בסופ”ש האחרון נתפס ליאם הצעיר בעדשת מצלמות הפפארצי כאשר הוא יושב לכוס משקה לצד בחורה צעירה ומוכרת. דבר שהפיץ גל שמועות על זוגיות חדשה ואפשרית בגזרתו. אך האם מדובר במפגש ידידותי נטו או שאבא אייל כבר צריך להכיר בקרוב את הצמודה החדשה של הבן?

לידיעת אייל גולן: החברה החדשה של בנו ליאם נחשפת לראשונה?
גולן והצמודה החדשה? פאפראצי מתוך ישראל בידור

אז לאחר הפרסומים, הוכחש ע”י השניים כי מדובר בזוגיות חדשה. והמפגש היה ידידותי נטו. אגב אותה עלמה צעירה היא אישיות מוכרת וכובת אינסטגרם עם קרוב לחמישים אלף עוקבים שאף חגגה יום הולדת לאחרונה באירוע נוצץ וגרנדיוזי שלא מבייש את הסלבס הגדולים של הביצה.

 

ומה לגבי הבחורה שנראתה צמודה לגולן ג’וניור ביום ההולדת של חברתם רק לפני מספר חודשים בסוף הקיץ אשתקד? אז לאחר בירורים הבחורה האנונימית אליה ליאם היה צמוד רק בחודש אוגוסט האחרון(שיר סטפינסקי) אינה אותה בחורה איתה נצפה בסופ”ש האחרון. ובכל אופן, שתיהן ידידות שלו בלבד והוא כלל לא בזוגיות. אך אם היה בזוגיות האם כבר הייתה לו העדפה?

לידיעת אייל גולן: החברה החדשה של בנו ליאם נחשפת לראשונה?
ליאם גולן לצד שיר סטפינסקי באוגוסט האחרון. צילום: אור גפן

רק לפני כשבוע אישר ליאם גולן באופן סופי בראיון שהוא עדיין רווק(לטענתו) ואף גילה את חיבתו למישהי מפורסמת במיוחד שאם כבר היה מוותר על הרווקות זה היה בשבילה, ומדובר על לא אחר מאשר כוכבת הרשת היפיפייה שחר חיון שכזכור, נפנפה לאחרונה את שחקן בארסה, ממפיס דפאי בטענה “לא אצא עם מישהו שהוא לא יהודי”.

אם כבר זוגיות, אז שחר חיון. מתוך האינסטגרם.

 

Subscribe
Notify of
guest
94 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניב
ניב
2 שנים

תזהר שאבא לא יקח לך אותה

שי לי
שי לי
2 שנים

תעזבו את הילד!!!

לימור
לימור
2 שנים

ילד מדהים בהצלחה