דולב במסר לטהוניה:"ההלם שיהיה לה בבית המשפט יגרום לה להבין שעשתה את טעות חייה"

דולב במסר לטהוניה:”ההלם שיהיה לה בבית המשפט יגרום לה להבין שעשתה את טעות חייה”

השמועה אומרת...

לאחר שפרסמנו כאן בשמועה אמש את כוונותיה של טהוניה רובל לתבוע את בת זוגו של בעלה לשעבר, דולב סאלם בסך 100,000 ש”ח בגין דיבה שהוציאה עליה לטענתה ברשתות החברתיות וגם את תגובתה של דולב לפרסומים הללו. מגיע עכשיו שלב נוסף בחשיפה מצידה של דולב שטוענת שמחכה לטהוניה הלם בבית המשפט “התביעה שלה היא בדיחה”.

שתפו

פחות מיממה עברה מאז הפרסומים ברשתות כי זוכת “האח הגדול”, טהוניה רובל הגישה תביעת דיבה בסך מאה אלף שקלים כנגד בת זוגו של הגרוש שלה יניב בן משה, הלא זאת דולב סאלם. וזאת בעקבות טענות שלה על כך ששלחה לכלי התקשורת אינפורמציה שקרית והכפשות כלפיה.

 

ועכשיו, מגיעה חשיפה נוספת על המהלך שצפוי בבית המשפט בעניין תביעתו הנגדית של יניב בן משה כנגד טהוניה, שכזכור, תבע אותה גם הוא ובסך של לא פחות ממיליון שקלים. לטענת דולב מחכה לטהוניה “הלם” בבית המשפט שאותו היא לא תצפה מהחומרים שיש בידי יניב.

דולב במסר לטהוניה:"ההלם שיהיה לה בבית המשפט יגרום לה להבין שעשתה את טעות חייה"
“טליה שלנו” המשפט שהצליח להרגיז לא מעט גולשים אמש.

כשנשאלה דולב מדוע היא ויניב לא מפרסמים את כל החומרים שיש להם על טהוניה אם הם כל כך בטוחים בעצמם זה מה שהיה לה להגיב:

“בגלל שיניב תובע אותה על כל הנזק שעשתה לו והכספים שלקחה לו, עורכי הדין שלו ביקשו להציג את כל החומר רק בבית המשפט. אלו דברים שהיא לא יודעת ואפילו לא מנחשת שיש ברשותו. אני רק יכולה להגיד לך שאני ראיתי כל כך הרבה דברים, שברגע שיתפרסם למדינת ישראל אנשים יהיו עם פה פעור.”

 

עוד הוסיפה דולב:“אני הייתי בשוק חיי כשראיתי את הדברים הללו ואני יודעת שברגע שכל המדינה תראה ותבין את הסיפור האמיתי, יהיה כאן זעזוע רציני. אם כל מה שאמרתי לטענתה היה רק הכפשות ולא נכון, למה היא תובעת רק על מאה אלף ולא על מליון ש”ח כמו שיניב תובע אותה?”

דולב במסר לטהוניה:"ההלם שיהיה לה בבית המשפט יגרום לה להבין שעשתה את טעות חייה"

ואז יצאה בהצהרה החריפה:“התביעה שלה היא בדיחה כי ההלם שיהיה לה בבית המשפט יגרום לה להבין שעשתה את טעות חייה. ובשביל פרסום של 2 דקות זה לא שווה את מה שהיא הולכת לעבור… אספר לך עוד משהו קטן? אני מוכנה לשלם כל סכום שבעולם כדי שכל מדינת ישראל תראה את מה שיש לנו בידיים וכל מה שעשתה… אני מבטיחה לך שכל התמונה הולכת להשתנות”

 

לצד התגובה שלה בדבר התביעה, הוסיפה דולב וסיפרה אמש בשידור בראיון ל-TVGRAM: “טהוניה לקחה לו את כל הכסף, היא הייתה חייבת לשוק האפור מאות אלפים. יש קבלות ויש הוכחות ויש הכל. היא אפילו לא יודעת לאן היא מכניסה את עצמה”

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Peri
1 שנים

אתה בן אדם זבל תסתכל בראי ותראה מי אתה ! הבנאדם חושב שהוא ג׳ימם דין אתה נראה כמו כרוב רקוב ועוד משתמש בילדה שלך יאפס מאופס ! אתה והחברה שלך שתיי חוליי נפש מציע לכם ללכת לטיפול פסיכולוגי פ🤮🤢🤮🤢🤮וכדאי שתפסיק ללקק את עצמך עם הלשון שאתה מדבר בנאדם זיין ליגה אפס

דנית
1 שנים

טליה לא שלך נשמה של הבן זוג שלך משפט מלחיץ עם אני הייתי במקום טהוניה נשמה משפט של אחת מטורפת

אלמוג
1 שנים

דולב ה’ ישלם לך יא שטןןן