הצפייה חובה: ככה הגיבה הבת של אייל גולן ודניאל גרינברג בכניסה לבית החדשה!

הצפייה חובה: ככה הגיבה הבת של אייל גולן ודניאל גרינברג בכניסה לבית החדש!

השמועה אומרת...

בזמן שכל המדינה עסוקה בפרידה הכי קשה וכואבת של הביצה לפני קרוב לשלושה שבועות בין הזמר אייל גולן לכוכב הריאלטי, דניאל גרינברג. נראה שהשניים שכבר הספיקו לפצל כוחות ולגור כל אחד בנפרד אבל לא שומרים על יחסים צוננים כפי שנהוג לחשוב. דניאל גרינברג החליטה להרים לאייל גולן עם הבת מיאל וכל זה קרה כשנכנסה לביתה החדש!

שתפו

לפני כשבוע הגיעו הזוג לשעבר, אייל גולן ודניאל גרינברג לבית המשפט לענייני משפחה כדי לחתום על אישור רשמי של הסכם הגירושים המסועף שלהם. שלב אחד לפני אחרון בפרידה הסופית של השניים.

 

למרות שכבר עברו את החלק המכריע בפרידתם הרשמית ואף הספיקו להפריד כוחות, הפרודים הטריים אף עברו ממש ברגעים אלו(חמישי) את השלב האחרון. להפוך לזוג גרוש כדת וכדין. דבר שקרה ממש עכשיו לאחר שהגיעו ויצאו יחדיו כגרושים מבית המשפט הרבני וקיבלו את חתימת הרב.

אייל גולן ודניאל גרינברג בתמונה הראשונה שלהם עם מיאל כזוג גרוש כדת וכדין לצד מיאלי המתוקה.

אך נראה שלמרות שהשניים התפצלו וכבר לא ביחד בפן הזוגי. בפן המשפחתי שכולל כמובן את גידול הילדים המשותפים. מיאל בת השנה וחצי ורונצ'ו הקטנטן נראה שהם לגמרי מעבירים מסר שהכל כרגיל ודניאל אף החליטה להרים לאייל גולן באמצעות הבת מיאל!

 

דניאל גרינברג עברה בסוף השבוע האחרון להתגורר בביתה החדש שברחובות יחד עם שני ילדיה, מיאל ורון. בית בבניין עם אחותה קארין שמתגוררת 2 קומות מעליה. ומיאל כמובן נכנסה לבית וגם למעלית החדשה ברגל ימין והתיעוד הזה זה הדבר הכי חמוד שתראו.

אך התיעוד הזה של מיאל הקטנה נכנסת ברגל ימין למעלית שמובילה לבתם החדש זה לא הכל. דניאל גרינברג החליטה להרים לגרוש הטרי שלה בסרטון של מיאל מבתה החדש כאש השיר של אבא מתנגן ברקע והיא אומרת למיאל:"כפיים לאבא". ומיאל כמובן מחאה כפיים ואנחנו פשוט נמסנו!

הצפייה חובה: ככה הגיבה הבת של אייל גולן ודניאל גרינברג בכניסה לבית החדשה!

 

הצפייה חובה: ככה הגיבה הבת של אייל גולן ודניאל גרינברג בכניסה לבית החדשה!

81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורחת
1 שנים

איזה ילדה מיסכנה ,אמא שלה חולת פירסום
מה תעשה דניאל ברגע שלא תוכל יותר לפרסם ???למה את חושבת שאנחנו צריכים לראות כל פיפס בחיים שלך???אומללה תבני לך חיים.

רוני מנצור
1 שנים

מאחל הצלחה מכל הלב רק כואב הלב מתחתנים מתגרשים מתחתנים מתגרשים מה הילדים צריכים לגדול בלי אבא שלהם בבית עד מתי הסבל הזה רחמנות רחמנוצ

אודליה
1 שנים

בובה!❣❣❣
בהצלחה- במעבר!!
דניאל- מקסימה ואמא- למופת!!