בעקבות כשלון הריאלטי: קורין גדעון בווידוי מצמרר וחושפני "חרב עליי עולמי"

בעקבות כשלון הריאלטי: קורין גדעון בווידוי מצמרר וחושפני "חרב עליי עולמי"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כולנו זוכרים את התקופה בה הופיעה בטלוויזיה המנחה קורין גדעון. בימים של הריאלטי "2025" שהיה צריך לתת מענה ל"האח הגדול" אך נכשל ובענק וגם לצד חיים אתגר בתוכנית "אנשים". אך מאז שעבר לא מעט זמן ואנשים התחילו לתהות מדוע לא חזרה למסך הגדול? היא החליטה לפתוח את הכל וגם לחשוף את החוויה הכמעט טראומטית לאחר שמצאה את עצמה בלי עבודה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

המנחה והאמא הטרייה לאלונה המתוקה, קורין גדעון החליטה לחשוף באומץ לעוקביה ברשת האינטסטגרם בשרשרת של סטוריז בקשר מדוע לא רואים אותה כבר לאחרונה על המסך הגדול. ואיך מצאה את עצמה מחוץ ללופ השידורים והתחושות הקשות שעברה מאז.

 

קורין הסבירה לעוקביה מדוע היא כבר לא מככבת העל המסך ובתוכניות של קשת 12 כפי שהיו רגילים לראות אותה בתוכניות כמו "האח הגדול", "2025", "אנשים" וגם "מטבח מנצח" והיא החליטה להגיב אחת ולתמיד ולחשוף את כל האמת הכואבת שהפכה בסוף לסוד הצלחה לחייה החדשים:

"לאחר 'הכישלון' של 2025 ולאחר ש'אנשים' ירדה בקורונה, נוצר מצב שבו אין לי תוכנית. הטלוויזיה היא תחום הפכפך וזה חלק מהדברים שקורים במהלך הטבעי של החיים. באופן כללי התחום לא חווה פריחה, והצטמצמו מאד משבצות השידור, ככה שכרגע אני לא על המסך".

 

עוד הוסיפה גדעון וכתבה:"בהתחלה חשבתי שזה סוף העולם! הבנתי שיש לי כאן באינסטגרם פלטפורמה מדהימה, התחלתי להשקיע יותר ויותר בתוכן ומעז יצא מתוק! בנוסף יש את המעדנייה שאני שותפה מלאה בניהול שלה(בארץ ובארה'ב) והיום ברוך השם אני במקום הכי טוב שיכולתי להיות בו."

והמשיכה במסר המעודד:"תכלס, שום דבר מזה לא היה קורה אם הייתי נשאר באזור הנוחות של הטלוויזיה. אשמח כמובן לחזור למסך אבל זה כבר לא מה שמגדיר אותי ומה אני תלויה בו. בכל משבר יש הזדמנות שתדעו, רק צריך לנצל אותה."

 

עוד שיתפה קורין תגובה של בר זאגה שהסביר מדוע קורין גדעון לא בטלוויזיה יותר:"כרגע העבודה של קורין היא בעיקר ברשתות. היתרון הגדול שלה, הוא שקורין אדון לעצמה, יש לה זמן להיות אמא, עצמאית ומנהלת את הסדר יום שלה. מעבר לכך, היא מרוויחה הרבה יותר כסף כמשפיענית מאשר כטאלנטית." קורין הוסיפה וחידדה לאותה השאלה:"בהתחלה חרב עליי עולמי והיום זה הכי סבבה שיכול להיות!!!"

 

 

בעקבות כשלון הריאלטי: קורין גדעון בווידוי מצמרר וחושפני "חרב עליי עולמי"
תחזור לטלוויזיה למרות שמצאה את המקום העצמאי שלה?

36 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנית
4 חודשים

לא היתה מעניינת ולא מזיז לאף אחד שאת לא על המסך כיום.

חגית
4 חודשים

האופי האופי האופי ההתנהגות משהוא שם לא נעים, לא מתחבר, לא אותנטי, היא מורגשת קצת פוצית.

מוטי
4 חודשים

אולי תחפשי לעשות משהו במקום לחפש תשומי