אחרי הגירושים: אייל גולן מעביר מסר חד משמעי לדניאל גרינברג!

אחרי הגירושים: אייל גולן מעביר מסר חד משמעי לדניאל גרינברג!?

השמועה אומרת...

ביום חמישי האחרון, כוכב הזמר הים תיכוני אייל גולן ובת זוגתו לשעבר, דניאל גרינברג הפכו לזוג גרוש כדת וכדין לאחר שנתיים של נישואים ושני ילדים משותפים. ולמרות שהקשר הזוגי נגמר, אייל גולן החליט להעלות סטורי שגרם ללא מעט עוקבים ולהתבלבל ולחשוב שמדובר במסר אהבה או אולי קאמבק לדניאל?

שתפו

קרוב לשלושה שבועות עברו מאז שאייל גולן ודניאל גרינברג הודיעו באופן רשמי אחרי גלים על גלים של שמועות על כך שהם שמים סוף למערכת היחסים שלהם לאחר כשנתיים של זוגיות. והזוג שאומנם התגרש בחמישי האחרון באופן רשמי ממשיך לשדר חברות, חיוכים ואווירת סבבי בבי. אך האם הרגש והאהבה עדיין קיימים?

אחרי הגירושים: אייל גולן מעביר מסר חד משמעי לדניאל גרינברג!
צילום: מוטי לבטון

למרות שהודלפו לא מעט פרטים ושמועות על ההסדרים בין אייל גולן ודניאל גרינברג, שכוללים לצד ענייני הכספים גם את הדרישה מדניאל שלא לצאת בתקשורת עם פרטים אישיים מהקשר עם גולן או דברים העלולים להזיק לתדמית הציבורית. נראה שהשניים מצליחים לשמור על הלך רוח חיובי ועל הרמוניה חברית. לפחות ברשתות החברתיות.

 

ולמה לא לעשות מהלימון לימונדה? אייל גולן שכבר הספיק לקחת את הגירושים יחסית בקלות ואף הופיע רגע אחרי הפגישה ברבנות. הספיק להתלוצץ עם הקהל ושר עם הקהל את מילות השיר "חתונת השנה" בבית "אח שלנו מתחתן". רק שהוא שינה את המילים ל"אח שלנו מתגרש"!.

 

אך לא הסתפק רק בכך ולצד השיר עם המילים החדשות, הייתה התלוצצות נוספת על כך שבמידה ויביא ילד מאישה נוספת בעתיד הוא יוכל לשיר בליל הסדר בהגדה של פסח את "ארבע אימהות".

אך לצד הצחוק, יש פה גם ביזנס על הפרק. ולמה לא למנף את התהיות לגבי סיום הקשר עם דניאל שנראה על פניו חייכני ונעים כדי ליצור תחושה שהאהבה עדיין באוויר למרות הכל? אייל הפיץ היום סטורי אחד בלבד. מילים שהם שאלה:"אז למה אני עוד אוהב אותך?".

 

הגולשים והעוקבים מיד חשדו שאולי מדובר במכתב אהבה לאקסית או אולי חרטה לגבי הפרידה מדניאל. אך האם מדובר בחשיפת רגשות אותם החליט הזמר להציף לקהל? מסתבר שלא ממש אלה מדובר בסטורי שיווקי\טיזינג לשירו החדש של הזמר ונכתב בעקבות הפרידה מדניאל. השיר צפוי לצאת כבר ממש בקרוב.

אחרי הגירושים: אייל גולן מעביר מסר חד משמעי לדניאל גרינברג!
צילום: עופר חן

 

אחרי הגירושים: אייל גולן מעביר מסר חד משמעי לדניאל גרינברג!
אייל גולן והסינגל החדש שבדרך בעקבות הגירושים

91 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גקו
10 חודשים

מעניין לי את התחת

לי
10 חודשים

איזה אוהב אותה הוא התכוון רק לאילנית
תמיד הוא יאהב אותה

אסתר לוזון.
10 חודשים

אייל ודניאל אולי תחזרו. למען הילדים ולמען המשפחה ? חבל ממי חשבו שניכם אין כמו משפחה. על תתנו לאנשים לדבר עליכם חיזרו .