דניאל גרינברג תחת מתקפה: "זרע עמלק, סימן של כת השטן" לא תאמינו איך הגיבה!

השמועה אומרת...

ביממה האחרונה עולים לא מעט השערות ברשתות החברתיות בעקבות תמונה אחת שהעלתה דניאל גרינברג לאינסטגרם שהצליחה לעשות בלאגן של ממש מול חלק מעוקביה. האם היא חלק מארגון האילומינטי? כת השטן? או בכלל העבירה רמז עוקצני לאייל גולן? זאת לצד שלל האשמות קשות במיוחד. גרינברג לא נשארה חייבת והגיבה לעיני כל!

שתפו

לרבים מהגולשים והקוראים במדורי הרכילות נראה כי מאז ומתמיד דניאל גרינברג ספגה לא מעט ביקורת והאשמות ברשתות החברתיות, הן בתקופה שהייתה נשואה לזמר אייל גולן והן לאחר הגירושים שעלו לכותרות לפני כ-3 שבועות.

 

כזכור, לצד לא מעט האשמות מוזרות. גרינברג הואשמה לא פעם בכך שכישפה את את הזמיר ובעלה לשעבר, אייל גולן ובכך גרמה לו לנתק את הקשרים עם החברים וחלק ממשפחתו. והפעם נראה שהאשמות הם לגמרי אישיות וממוקדות כלפיה בלי קשר לאקס.

דניאל גרינברג תחת מתקפה: "זרע עמלק, סימן של כת השטן" לא תאמינו איך הגיבה!

גרינברג החליטה להעלות לרשת האינסטגרם תמונה ובה היא מניחה את אצבעותיה סביב העין, בלי להוסיף טקסט או משהו נוסף שיכול לגרום לפרובוקציה. אך זה הספיק: מיד הותקפה תחת מבול של תגובות המאשימות אותה בלקיחת חלק בארגון האילומינטי וגם כת השטן:"זרע עמלק אילומינטית !!!!!!! ה" יבוא איתך החשבון !!" כתבה אחת העוקבות.

 

עוקבים נוספים הוסיפו וכתבו בפוסט של דניאל:"סימן של כת השטן", "סימן היד עם העין של המסונים , כמה מצער. נראה שהתקבלת". ולמרות שנבלמו ע"י חלק מעוקביה שיצאו להגנתה, היו גם מי שניסו לשכנע שאכן לא מדובר באגדה מופרכת:"כן כן אגדה עתיקה עלק..לכו תחקרו מי משלם לכם משכורות שם בערוץ שלכם…ולכל המגחכים למינהם אתם מהונדסים תודעתית מהרגע שנולדתם אז לכו גם אתם תעשו קצת שיעורי בית.."

דניאל גרינברג תחת מתקפה: "זרע עמלק, סימן של כת השטן" לא תאמינו איך הגיבה!
הסימן שעשתה דניאל גרינברג מול הסימן בשיר של אנה זק בזמן ששרה "בוא תראה מה פספסת"

מנגד היו עוקבים שטענו כי גרינברג "עקצה" את בעלה לשעבר בכך שרמזה לו לאחר הגירושים:"בוא תראה מה פספסת" שורה מתוך שירה החדש של אנה זק. אחת הכותבות חידדה:"נוווו באמתתת לא באמתתתתתת…!! בגלל השיר נכון ????? בקשה לאאאא .. כל יום שעובר היא מראה כמה ילדותית היא מיום ליום 🤣"

 

גולשת נוספת הוסיפה:"זה לא בוא תראה מה פספסת של אנה זק?😂😂 רמזה לו שיראה מה הוא פיספסססס". "לא בגלל השיררררר היא מראה שהיא אילומינטית בדיוק כמו אנה".

 

ומנגד דניאל גרינברג שראתה את הפרסום על כך שהיא משוייכת לארגון האילומינטי באייטם באחד ממדורי הרכילות החליטה להגיב להאשמות, או יותר נכון להיקרע מצחוק: "חחחחח אני בוכה" כתבה לצד שורה של סמיילים מתפקעים מצחוק.

 

עוד הוסיפה גרינברג בסטורי בתגובה להאשמות על כך שהיא מהאילומינטי:"אין לי מושג על מה הם מדברים האמת, אבל אם זה מה שהסימן אומר אז כמובן שטעות שלי והתנועה עם היד נעשתה באופן ספונטני… מה לי ולכל זה".

התגובה של דניאל גרינברג לגל המגיבים על כך שהיא אילומינטית

עוד חשפה דניאל לעוקבים בסטורי על ההתמודדות עם הגירושים וגידול 2 הילדים:"אני מתמודדת יפה ברוך השם! התמודדות מבורכת, שינויים יכולים להיות לטוב ולרע… ובנוסף אני לא מגדלת את הילדים שלי לבד. יש להם אבא, יש להם אחים, סבא סבתא ודודים…"

 

"גם מטפלת אם צריך בימים מסוימים ואמא אחת שתעשה הכל למענם, אמא עם עוצמות וכוחות שרק הם יכולים להראות לה כל יום. ואגב, הם הכי מקסימים שלי בעולם אהבות חיי"

10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אמת
8 חודשים

מה לי ולכל זה???? חחחח
היא יודעת ומי שיודע יודע…………………

רות
8 חודשים

מצב הזוי….כדאי לדניאל להרפות מעט ולא להגיב….

עובדת שטן
2 חודשים

מעניין איזה טקס עברה,הרי האילומינטי מגייסים את כל ״הסלב שיש להם עוקבים״