חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מיכל רנד יצאה בקריאה למען שולי וחטפה:"את תגרמי לאנשים לא להתחתן ברבנות"

מיכל רנד יצאה בקריאה למען שולי וחטפה:”את תגרמי לאנשים לא להתחתן ברבנות”

השמועה אומרת...

רשימת המפורסמים שחלו בנגיף הקורונה בעת האחרונה רק הולכת ותופחת. גם את השחקן והזמר, שולי רנד שהופיע רק ביום שלישי האחרון בזאפה בתל אביב, הפתיע הנגיף כאשר יום לאחר מכן נבדק ויצא חיובי. ולמרות שמטעמו נמסר שהוא חש מעולה. מי שהחליטה להעלות פוסט אחרי פוסט לרפואתו היא לא אחרת מאשר אשתו בנפרד. מיכל רנד שטוענת שמצבו הבריאותי לא מצוין כלל.

שתפו

רק אתמול, הצטרף שולי רנד לרשימת הסלבס שנכנסו למעגל הקורונה לאחר בדיקה חיובית שבאה בעקבות הופעה רוויית קהל שלו בזאפה. ולמרות שטען כי הוא מרגיש מצוין וחס וחלילה אין שום הסתבכות בעקבות הנגיף. אשתו בנפרד, מיכל רנד החליטה שצריך שחייבים פה נס.

 

מיכל ביקשה מעוקביה:“אנא התפללו בדחיפות לרפואתו של בעלי שלום יוסף בן בלהה אדלה שחלה בנגיף הקורונה הארור!”. הבקשה והכינוי של שולי רנד בתור “בעלה” על אף שהתחתן רק לא מזמן עם צופית גרנט גרם ללא מעט עוקבים להיות מבולבלים ואף לצאת עליה בביקורת.

מיכל רנד יצאה בקריאה למען שולי וחטפה:"את תגרמי לאנשים לא להתחתן ברבנות"
שולי רנד וצופית גרנט נישאו באישור מיוחד של הרבנים

אחת העוקבות כתבה למיכל רנד תגובה חריפה :“הוא לא בעלך. תשחררי אותו. אני אתפלל עלייך שתהיה לך נפש בריאה, כי כרגע היא לא. בהצלחה”.

 

מיכל החליטה להגיב לאותה הכותבת ורשמה לה:“לפי דבריך אני מבינה שאת היית רוצה את כל האקסים שלך חולים? ואת בעלך הפרוד ממך, מת? וזו לדעתך בריאות הנפש. בריאות בנפש זה להיות מסוגל למרות אנשים כמוך לצאת ולבקש שיתפללו על האויב האכזרי שלי היום שהיה בן זוגי 37 שנים ואב ילדי מקווה בבריאות לעוד שני ארוכות. הבנת צרת אופקים רוחניים שכמותך?”

 

ולמרות ששולי ציין במספר מדורים שהוא מרגיש מצוין ואין שום חשש חלילה לחייו, מיכל התעקשה וכתבה בפוסט נוסף בתוספת עקיצה:“אשריכם על החמלה וההפרדה שאתם עושים בין הצרות שאשתו מספר 2 עושה לעם ישראל , הצרות שהוא עשה לאשתו מספר 1 מתעלים על עצמכם ומתפללים לרפואותו של יהודי. זה כוחו של עם ישראל, רחמנים בני רחמנים”

 

והוסיפה:“הבנתי ממקורבים שהוא לא מרגיש בכלל מצוין, לא מצליח לעבוד ולא לאכול. וודאי צריך תפילות תפילות!”

מיכל רנד יצאה בקריאה למען שולי וחטפה:"את תגרמי לאנשים לא להתחתן ברבנות"
מיכל רנד בפרסום נוסף לעוקביה לאחר שהבקשה לתפילות למען שולי הגיעו לתקשורת

 

מיכל רנד יצאה בקריאה למען שולי וחטפה:"את תגרמי לאנשים לא להתחתן ברבנות"
מיכל ושולי רנד בתקופה קודמת

על פי הפרסומים ברשתות, מטעמו של שולי רנד דווקא נמסרה הודעה הרבה יותר מעודדת: “שולי מרגיש מצוין וממשיך לעבוד וליצור מביתו. מאחלים בריאות איתנה לכולם”. רק בריאות.

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יחיאל
יחיאל
2 שנים

מיכל רנד חולת נפש ולא בציניות. היא צריכה באמת רפואה 6

גודי
גודי
2 שנים

הניחי לו

יפית
יפית
2 שנים

אין לך מה לעשות בחיים יאלה רדי לו מהווריד איזה בושות את עושה לעם ישאל התגרשתם שלום לכי לך הביתה ותפסיקי ללכלך את הפה על כל אחד איך הוא חי איתך כל כך הרבה שנים אמא לה לה