האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?

האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?

השמועה אומרת...

אחרי שפרסמנו לכם היום באופן בלעדי באתר שמועה שהעונה החדשה של “האח הגדול” צפויה לעלות לאוויר ב-1.6.2022. עוד עולים שמות של דיירים ברשת שמוכיחים כי זאת לא הולכת להיות עונה טהורה של מתמודדים אנונימיים, האומנם?

שתפו

נראה כי ההבטחות החוזרות ונשנות מצד הפקת התוכנית על כך שהעונה הקרובה של הריאלטי הוותיק והאהוב: “האח הגדול”, תהיה עונת אנונימיים כפי שהיה במקור מתחילה להעלות ספקות אצל העוקבים המושבעים שלאחרונה נחשפו למספר שמות של דיירים פוטנציאלים שעברו אודישנים שחלקם דיי מוכרים.

 

הראשונה ברשימה: קארין גרינברג(31), האחות הגדולה של בת הזוג לשעבר של הזמר אייל גולן. דניאל גרינברג. דניאל כזכור התפרסמה לראשונה ב”האח הגדול” בתור דיירת אנונימית לחלוטין אך מאז מים רבים עברו בנהר והיא הפכה למגה סלב במדורה הרכילות ובמיוחד בצל הגירושים הטריים לאחרונה.

האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?
האחות הגדולה לבית “האח הגדול”? קארין ודניאל גרינברג

קארין גרינברג אומנם לא השתתפה בתוכנית ריאלטי או הופיעה על המסך הגדול, אך היא לגמרי נחשבת ככוכבת רשת מוכרת עם 110 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה. גרינברג שנמצאת באותה סוכנות ייצוג של תום חיימוב, גל גברעם וג’וזי זירה כבר הספיקה להתקדם לשלב הדינמיקה הקבוצתית והסיכויים שלה להשתתף בעונה לא רעים.

 

אז קארין גרינברג שכינתה את עצמה האחות ה”סוכר” לעומת אחותה דניאל ה”פלפל” היא דיירת שנחשבת לאנונימית או VIP לדעתכם? רשמו לנו בתגובות בסוף הכתבה, אבל לבינתיים, נעבור לדיירת הפוטנציאלית הבאה.

 

עוד ליהוק שהצליח להפתיע מכיוון שלא מדובר באישיות אנונימית כלל. עדי גוזי שמוכרת בזכות סיפור הגבורה שבזכותו שכנתה שירה איסקוב ניצלה. כזכור, במקרה המזעזע ההוא עדי שהתעקשה לדפוק על דלתה של שירה בזמן שבעלה אביעד משה ניסה לשים קץ לחייה.

 

לפי הפרסומים, גוזי(35) השתתפה באודישנים לעונה הקרובה של “האח הגדול”, אך לא ברור עדיין האם היא בשלב מתקדם כמו קארין גרינברג מבין כמות אדירה של מתמודדים שנרשמו לעונה הנוכחית. האם מדליקת משואה בטקס יום העצמאות נחשבת למתמודדת אנונימית? נקודה למחשבה.

האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?
עדי גוזי לצד שירה איסקוב בטקס המשואות

עוד נחשף לשמועה באופן בלעדי כי מתמודד נוסף שמוכר לרבים צלח אודישן לעונה הקרובה של “האח הגדול”. על פי השמועות, המנחה והמגיש של ערוץ הפייסבוק “TVGRAM”, שי מלול ניסה את מזלו מלהקות התוכנית.

 

מלול מוכר בעיקר ברשתות החברתיות בזכות הלייבים רווי האקשן בערוצי החדשות אליהן הוא משתייך וידוע ביכולת “להצית שריפות” בשידור החי. אם נשווה אותו לקארין ועדי, הוא עדיין נחשב ליותר “אנונימי”, אך אפשר להגיד שהעונה הקרובה של “האח הגדול” כבר לא תהיה אנונימית באופן טהור במיוחד.

האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?
הולך להיות הדייר המפתיע של העונה במידה וילוהק?

 

האח הגדול: לא מה שחשבתם! עונת אנונימיים או עונת מפורסמים?
בסוכנות של גל גברעם, תום חיימוב וג’וזי זירה. קארין גרינברג

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה
צופה
1 שנים

טוב , כרגיל רק מתמודדים מקושרים, מוכרים שיש עליהם כבר דעות כאלה ואחרות
שוב יהיה לא מעניין
מתי תיהייה עונה באמת אותנטית של אנשים לא מוכרים בתעשיה ושאין לאף אחד דיעה קדומה עליהם
והם/ן לא אחים של, חברים של, מכרים של וכו

שמחה
שמחה
1 שנים

כרגיל עובדים ומדקרים לצופים גועל נפש עדיף לא לראות זה צפוי מראש

אחד הען
אחד הען
1 שנים

כל מי שתקע נאד ברשתות החברתיות
הוא מועמד להשתתף בפח הגדול.