אמאלההה: הבת של אילנית לוי ואלירז שדה בקטע הכי מתוק שיש!

אמאלההה: הבת של אילנית לוי ואלירז שדה בקטע הכי מתוק שיש!

השמועה אומרת...

העוקבים במדורי הרכילות והבידור זוכרים את חודש ספטמבר אשתקד בעיקר בשל שתי סיבות עיקריות. לידת אריאה, בתה הראשונה של אילנית לוי מבעלה אלירז שדה. ולידתו של רון, ילדה ה-2 של דניאל גרינברג מאייל גולן. אילנית ואלירז שמתרגלים את בתם הטרייה למצלמות הצליחו לכבוש כמה רגעים סופר מתוקים ואנחנו נמסנו.

שתפו

לא מעט עוקבים להוטים של הזוג העולה: מלכת היופי לשעבר והמגישה אילנית לוי וזוכה “האח הגדול” והמנחה, אלירז שדה עסוקים מאז לידתה של אריאה הקטנה בשאלה, האם היא דומה לאמא או אבא? ולאחרונה כשכמות התיעודים גוברת אולי אפשר להגיע למסקנה הרצויה.

 

אריאה הגיעה לחייהם של אלירז ואילנית לאחר מאבק לא פשוט בחדר הלידה. כפי שאתם זוכרים, הלידה בוצעה בניתוח קיסרי כפי שנולדו ילדיה הקודמים של אילנית: ליאם ואלין. רק שהניתוח הפעם הסתבך ולבסוף הוביל לעוד 2 ניתוחים נוספים ונגמר באשפוז בן שבועיים בבית חולים.

אמאלההה: הבת של אילנית לוי ואלירז שדה בקטע הכי מתוק שיש!
זה דובי? לא זו אריאה. מתוך הסטורי של אלירז שדה

אך סוף טוב הכל טוב ונראה שהזוג שהתרגל במשך ארבעת החודשים האחרונים לבתם הטרייה החליטו להעלות הילוך בכל מה שקשור לחשיפת התינוקת לצד המשפחה שכוללת גם את הילדים אלין וליאם גולן ולמעשה הם בדרך לתוכנית ריאלטי משלהם.

 

תוכנית הריאלטי המשפחתית נמצאת בשיא הצילומים ותשודר בערוץ הריאלטי של הוט, ועד שהיא תעלה לאוויר. נראה שאלירז ואילנית עושים לא מעט טיזרים לצופים. אם זה קרבות משפחתיים ומשעשעים במציאות מדומה בסלון המשפחה או בקטעים סופר מתוקים של אריאה הקטנה מוציאה לשון לאמא.

ולמרות שמי שמעלה את רוב התוכן המשותף עם הבת אריאה הוא דווקא האבא אלירז שדה, לוי כמובן שלא נשארת אדישה ומגיבה לכל התמונות והתיוגים בשמה כאשר בתה ברקע בשלל קומפלימנטים:”מכורההההה” , “אני שרופהההה על הפרצוף”. איך אפשר שלא כמובן!

אמאלההה: הבת של אילנית לוי ואלירז שדה בקטע הכי מתוק שיש!

 

 

אווץ': אלירז שדה לא ציפה לקבל כזאת פצצה מהבן של אייל גולן!
דומה לאבא? אריאה ואלירז שדה

 

Subscribe
Notify of
guest
81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לי
לי
1 שנים

בובה רק בריאות

יפה
יפה
1 שנים

בריאות ואושר לכל המשפחה

ישראלה
ישראלה
1 שנים

חמסה חמסה מהממת❤❤❤❤