חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!

חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!

השמועה אומרת...

מדינה שלמה הייתה עסוקה בסוף השנה החולפת בידיעה אחת שהצליחה לזעזע את התעשייה, הגירושים המתוקשרים של אייל גולן ודניאל גרינברג. ולמרות שהסערה כבר הספיקה מעט להתמתן חודש אחרי, לעוקבים והמעריצים נותרו לא מעט ספקות ושאלות בנושא שעליהן החליטה גרינברג לענות ואף לחשוף פרטים חדשים.

שתפו

לאחר פרידה שאומנם בעקבות השמועות לגירושים על הפרק בחודשים האחרונים כבר לא הייתה לגמרי בלתי צפויה, נראה שהזוג לשעבר נפרד לגמרי בטוב. או כך זה נראה לפחות לפי מה שהם משדרים ברשתות החברתיות וגם במפגשים לבילויים משותפים בימים האחרונים.

 

אך לאחר שנחשף כי בנוסף להסכמם הגירושים הסטנדרטי של גולן וגרינברג, התקיים גם הסכם נוסף של סודיות מוחלטת לגבי פרטים מתוך הקשר שלהם שמונע שערוריות העלולות לעלות חלילה לעוקבים בסטורי, הסיבות הנוספות לפרידה או יותר נכון ה"תכלס" הוצפנו היטב ולכן כל שביב של מידע אפילו בסטורי של שאלות ותשובות כמו שענתה גרינברג לעוקביה חושף עוד אור ומידע לחדי העין.

חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!

דניאל נשאלה ע"י עוקביה כמובן שוב על הפרידה שלה ושל אייל גולן, והפעם היא החליטה שכן להגיב לחלק מהשאלות. למשל לגבי איך דניאל מסתדרת עם 2 ילדים קטנים לבד בלילה והאם לא חסר לה מגע ורגש של גבר הגיבה:"מסתדרים גם עם ארבעה. אין אושר כמו לישון איתם בלילה, הם המגע והרגש הכי טהור בעולם. לא חסר לי כלום, היום אני יותר שלמה מאי פעם"

 

אך היו בנוסף עוד 2 שאלות נוספות להן החליטה גרינברג להתייחס ולהשיב שלאחר מספר שעות שהיו באוויר בסטורי שלה.. נמחקו כלא היו. אחת מהשאלות הייתה קשורה לאותו נושא שנאמר לעיל:"למה את משחקת אותה שהכל טוב כשהכל לא?"

חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!

גרינברג הגיבה:"אז הכי אמיתי ורק אמיתי, ולא חושבת שעד כה לא הייתי לא אמיתית, המשפחה והילדים שלי בריאים, אני פורחת חיה ונושמת, זה שעוברים גירושים לא אומר שצריך להיכנס לתקופת אבלות, אומנם זה לא דבר פשוט אבל במקרה שלי ברוך השם, הכל נעשה בלב שלם ועם מחשבה עמוקה הרבה יותר מכל אחד חושב או מכיר."

 

שאלה נוספת שירדה מהפרק לאחר זמן מה הייתה בנוגע למשפחתה המורחבת בהקשר לילדיו של אייל גולן מהקשר עם אילנית לוי: ליאם ואלין גולן. דניאל נשאלה האם אין כעס כלפיהם ואף אם היא בקשר איתם והיא השיבה:

 

"כעס? בחיים לא, ברור שבקשר וזה לא ישתנה. אלין וליאם ישארו לנצח המשפחה שלי כי הם האחים של הילדים שלי בדיוק כמו שאייל אבא שלהם. מהצד השני לכל החיים אשאר דני שלהם ואהיה בשבילם תמיד"

חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!
"אלין וליאם ישארו לנצח המשפחה שלי". דניאל גרינברג מגיבה לעוקבים

עוד חשפה גרינברג היום לעוקביה כי המותג החדש שלה שיקרא על שם בתה הבכורה מיאל – Miel יוצא לדרך ובקרוב ופנתה אליהם בסטורי:"אמלה מלכות שלי מתה כבר שתשתמשו במוצרים שלי!!! היסטרי"

חודש לאחר הגירושים מאייל גולן: דניאל גרינברג פותחת את כל האמת!
בקרוב המותג החדש של דניאל גרינברג על שם מיאל המתוקה

115 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
1 שנים

כניראה שגם כשהיתה איתו גידלה את הילדים שלה לבד, והיתה רוב הזמן לבד. ככה שבשבילה להיות גרושה או נשואה זה אותו שיט

טמטמת בכמויות
1 שנים

היא רצתה להתגרש היא לא הוא …..עם 2 ילדים לא עם ילד אחד…..והוא משלם לה על הכל שכירות.מזונות.15 אלף מטפלת…על הכל היכן הבעיה??????

איריתוש
1 שנים

יותר מידי רברבנית ויותר מידי משווימה עם הבטחון העצמי שלה. כדאי שתרד מהעץ שטיפסה עליו. לגדל שני תינוקות טנים לבד זה לא כייף גדול ועם המון קושי ובמיוחד כשהיא רוצה להיות כם עצמאית….