מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

השורדת לשעבר וכוכבת הרשת, מעיין אדם העלתה פרסומים לעוקביה בשבועות האחרונים על כך שהיא עובדת על ליין תכשיטים ייחודי משלה. את הקולקציה הנוצצת השיקה אדם למכירה במוצ"ש האחרון ומאז לצד כמות הקומפלימנטים מצד עוקביה שנחתמו בכמות הזמנות מכובדת ביותר, הגיעו גם שלל ביקורת והאשמות כלפיה בכך שהיא מוכרת מוצרים זהים למוצרים שנמכרים באתרים סינים אך במחירים גבוהים בהרבה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

"סערת העליאקספרס" עליה שמענו לא מעט בידיעות במדורי הרכילות בעקבות מפורסמות שמוכרות מוצרים עם דמיון כמעט זהה למוצרים סינים מגיעה עכשיו גם למעיין אדם. וזאת לאחר שהשיקה את הקולקציה החדשה שלה בשם MADAM וזכתה לשלל ביקורת ותגובות זועמות בעניין מפי גולשים.

 

חלק מהעוקבים והגולשים אשר בחנו את קולקציית התכשיטים הדנדשה של אדם, ביקרו אותה על כך שמוצריה דומים אם לא זהים לאלו שנמכרים באתרים סינים ובמחירים נמוכים בהפרש גדול משלה. לדוגמא: צמיד שלטענת המבקרים נמכר באתר של מעיין ב-279 ש"ח זהה בנראות לאותו צמיד שנמכר באתר עליאקספרס ב-17 ש"ח.

מעיין אדם מדגמנת את תכשיטיה. צילום מסך מתוך האינסטגרם

אחת המגיבות העלתה לאדם שאלה בנושא המסעיר:"תסבירי, איך יכול להיות שאת מוכרת את אותם תכשיטים.. כמו בהרבה אתרים אחרים, עזבי רגע את התמחור, זכותך לתמחר כמה שבא לך ולהרוויח כמה שיותר (בלי ציניות), רק תסבירי איך ליין ייחודי שלך(את קראת לו הבייבי שלך) נמכר בעוד הרבה מקומות. פשוט תסבירי. לפעמים האמת טובה מותר מכל התקרבנות"

 

אדם הגיבה:"אני מאוד בצער שהצליחו לגרום לאנשים להאמין שמה שרואים בעלי אקספרס זה התכשיטים של MADAM. אני מתביישת שמישהו בכלל חושב ככה או מאמין שאני מסוגלת לקנות בכמה שקלים ולמכור ככה. זה לא אותו התכשיט, גם אם זה נראה בדיוק אותו הדבר. גם גוצ'י יש אחד לאחד בעלי אקספרס, אבל אף אחד לא חושב שגוצ'י קני בשני שקלים ומוכרים בשני מיליון. MADAM הם תכשיטים איכותיים שעברו ציפוי מחדש ובקרת איכות. יש אחריות לשנה. אני אתן אחריות לשנה על זבל שמגיע מאתרים סיניים? אתן צריכות לסמוך עלי. אני יודעת איך זה נראה, אני יודעת שזה יכול להיות מרגיז, לא באתי לעשות כסף על הגב שלכן. כל מה שאני מבקשת מכן פעם אחת זה שתסמכו עלי שמה שאומרים לכן זה לא נכון, גם אם זה ממש נראה".

מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"
אדם מוסיפה על החשש שלה. אולי בעצם עליאקספרס החליט להעתיק דווקא אותה? מתוך הסטורי שלה

אך נראה שהסבריה של אדם לעוקבים ולמגיבים שבאו בביקורת על העתקות של מוצריה מאתרים סינים במחירים מופקעים לא הספיקו ואז אדם החליטה לחשוף הודעה תוקפנית אותה ספגה בהודעה פרטית וגם להגיב לנושא.

 

אחת המגיבות הזועמות כתבה לאדם:"אני ממש מאוכזבת… לקנות תכשיטים ב10 שח ולמכור לאנשים בפי כמה!! אני הזמנתי מממך ואני רוצה לבטל איך עושים זאת?". מעיין הגיבה לאותה כותבת:"ברור שזה שקר, אין תכשיטים מצופים זהב בעלי אקספרס, ולא הייתי נותנת אחריות לשנה על הזבל שם, הם הגיעו למפעלים שאני מייצרת בהם, כמו כולם, וחיקו תכשיטים שאני קניתי ביקר וייצרו בזול. אבל סבבה, מוזמנת לקנות מעלי אקספרס ולעדכן אותי מה קיבלת כשיגיע :)"

מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"

הכותבת שלא נשמעה מאוד מרוצה או משוכנעת מתגובתה של אדם המשיכה והגיבה לה:"מה אין לך חיים. עושה סקאמים על ילדים?". הפעם מעיין החליטה לשתף את דעתה בנושא לעוקביה וכתבה תחת צילום מסך של התכתובת:"ויש גם כזה, ואני בסדר עם זה, מחבקת הכל כי בטוחה שהתמודדות הזאת לא נשלחה אלי סתם, זה משהו שאני מריכה לעבור וזה מעצים אותי, בחיי."

מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"

 

מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"

גם בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" עלו לא מעט "דאחקות" וגם ביקורת על התנהלותה בנושא. אחת הכותבות ביקרה אותה והגיבה:"ומה עם הסטורי שבא לפני שהיא דורשת שהעוקבות 'יסמכו עלייה' שהיא לא הרוויחה שקל על חשבונן ולכן הן צריכות להאמין שזה לא מעלי אקספרס???? שקרים בצרורות".

 

כותבת נוספת הגיבה בקבוצה בתגובה לשרשור הסטוריז של מעיין באינסטגרם:"לא מבינה מה הקטע (ומאיפה האומץ) לפתוח עסק עם השם שלה, כשאין לה חלק בתהליך העיצוב/ייצור. אז היא לא קנתה מעלי אקספרס, אלא ממפעל סיני אחר. איזו יומרנות וחוצפה להשוות את עצמה לגוצ'י ולראות שמחקים אותה. כנראה היא חושבת שכולם מטומטמים…"

עוד חידדה אדם ע"י שיתוף של דברים יותר מרימים שכתבה לה אחת הרוכשות:"עיזבו אתכם מהשטויות שאנשים מתעסקים בהם וכל הרכילות בשקל. צרות עין יש בכל מקום. אחרי שתזמינו תבינו עד כמה הכל שטויות במיץ. מוצר סופר איכותי. חשיבה וירידה לפרטים הכי קטנים! ואיזה ריח … את זה לצערי אי אפשר להעביר. מעיין את מהממת ושכולם יתפוצצו ההצלחה מובטחת. ואנשים תפרגנו, זה בריא לעור הפנים".

מעיין אדם מסתבכת וחוטפת:"מה אין לך חיים, עושה רמאות לילדים?"

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
4 חודשים

דבר ראשון מי קורא לעסק שלו בשם ״מאדם״ ?????? ודבר שני דיייי ישראלים תתעוררווווו רוב הסלבס לוקחים טייצים גוזיות תכשיטים ובגדים מעלי אקספרס ומוכרים לכם במחיר מופקע . איך הם מתעשרים ???? על חשבון פראיירים

רויטל
4 חודשים

מי המטומטמת שתקנה מהנוכלת הזו? מעיין אדם ,מה שנראה כמו נוכל,מדברת כמו נוכל היא נוכלת ,איכס אישה דוחה

ענת ביטון
4 חודשים

מה מפתיע ? מה לצפות מאחת שמירי רגב גידלה? כפי שאבא של רגב מכר אלכוהול מזוייף,גם הכלומניקית הזו עשתה סיבוב.לא מאמינה לה !