אחרי שקיבל מסר מפייס מיהודה נהרי: אסי עזר חושף את השלב הבא!

אחרי שקיבל מסר מפייס מיהודה נהרי: אסי עזר חושף את השלב הבא!

השמועה אומרת...

שלושה שבועות עברו מאז שיצא השחקן יהודה נהרי בראיון נוקב בו טען כי המנחה והמגיש אסי עזר הטריד אותו מינית לפני כעשור במהלך אופציה לליהוקו לסדרה “להיות איתה”. אך מאז הספיק נהרי להזמין את אסי לבדיקת פוליגרף משותפת ואף והעביר לו לפני כיומיים מסר מפויס במיוחד.

שתפו

הראיון המטלטל של יהודה נהרי השאיר התעשייה כולה בהלם, ומאז נראה שדווקא נהרי עצמו מנסה לגרור עוד ועוד תגובות מאסי עזר שלטענתו הטריד אותו מינית לפני כעשור. לפני כיומיים אף העביר נהרי לעזר מסר פייסני במיוחד:

 

“אסי, קח חלק ב-Men2 יש לך הזדמנות להיות פורץ דרך… לא רק סלב ! בוא לתוכנית ‘צדק מאחה’. שם, זו ההזדמנות לתת לי להעביר לך מה היתה החוויה הקשה שלי. ואני פתוח לשמוע את הצד שלך.”. ונראה שמהלך סשן שאלות ותשובות של עזר לעוקביו היום באינסטגרם הוא החליט לענות לשאלות הקשות, אך האם התייחס לסאגה עם נהרי?

אסי פתח את הבוקר(רביעי) ברשת האינסטגרם עם סשן שאלות ותשובות מול עוקביו שחיכו כבר להזדמנות לשאול את עזר שעבר תקופה לא פשוטה מספר שאלות נוקבות. אך נדמה שהשאלות אליהן אסי החליט להתייחס לא כללו התייחסות לפרשה עם נהרי, הוא בחר דווקא להתייחס לנושא חשוב במיוחד. לידתה הקרובה של בתו.

 

לצד שאלות העוקבים והמסרים על כך שהם מתגעגעים לאסי ורותם על במת “הכוכב הבא” שלדברי אסי תהיה עונה נוספת עוד השנה.  אסי ענה לשאלה קשה במיוחד:“בשיא הכנות. אתם חושבים שיהיה חסר לילדה שלכם דמות אמהית?”. אסי לא התבלבל וענה:

 

“כשאתה כותבת בשיא הכנות, את כאילו מנסה לרמוז לי מה התשובה הנכונה. אבל אני בכל זאת אענה את מה שאני מרגיש – בעלי ואני נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי שלבת שלנו לא יחסר דבר. נעניק לה את כל האהבה שאנחנו יכולים לתת, ואת החינוך הכי טוב שאנחנו יכולים לתת. וזה מה שחשוב בעיני בגידול ילדים”.

עוד חשף עזר כי לילדה המשותפת והעתידית שלו ושל בעלו, אלברט אסקולה כבר נבחר שם. אך כמובן החליט להשאיר את העוקבים סקרנים מטעמי “עין הרע” והגיב בעניין הזה:“ברור, והייתי מת לגלות לכם אותו אבל עין הרע וזה… וגם עמוס צריך פיפי, אז נמשיך בהזדמנות.”

 

ולא שכח להודות לחלק מהעוקבים ששלחו לו חיזוקים בזמנים לא פשוטים אלה סביב הסערה התקשורתית:“נ.ב תודה לכל מי שכותב לי דברים מקסימים ומחזקים, גם פה וגם בהודעות פרטיות. אתם לב.”

Subscribe
Notify of
guest
68 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פנינה
פנינה
1 שנים

אסי,אתה מלא שמחה ואנרגיה חיובית. בהצלחה

מירקו
מירקו
1 שנים

אסי מנסה להשתלט על המוסר לדעתי מנסים למוסס את המקרה. בהוראת הקול הטמא והמשחית של ערוץ12

שלי
שלי
1 שנים

וליהודה נהרי הייתי מציעה התפייסות לא מול מצלמות הטלויזיה.