חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם: אודליה סויסה מגיבה לשמועות על זוגיות עם אישה "קפצו לי, תודה"

הלם: אודליה סויסה מגיבה לשמועות על זוגיות עם אישה “קפצו לי, תודה”

השמועה אומרת...

בזמן שמדינה שלמה התכוננה לסערה “אלפיס”, גם בביצה מתחוללת בימים האחרונים סערה של ממש. ולא מדובר בעוד ידיעה על גירושים של דמות מוכרת בביצה או פרשת הטרדה מינית כזו או אחרת. אלא על סיפור רכילותי גדול מימדים שמצליח להעסיק ולסקרן לא מעט אנשים שקשור לזהות מינית מפתיעה של אישה מוכרת במיוחד.

שתפו

בשבועות האחרונים ישנם שמועות שהולכות וגוברות ושמצליחות לצבור תאוצה וגם סקרנות רבה מצד לא מעט אנשים על אישה, ידוענית שגרה מחוץ לגבולות המרכז. מאוד מוכרת – כוכבת מפורסמת שמופיעה בימים אלה על מסך הטלוויזיה בסדרה פופולרית.

 

אותה אישה כבר עשתה דבר או שניים על מסך הטלוויזיה ויש לה פז”מ מכובד. עוד סופר כי אותה אישה התגרשה לאחרונה באופן פומבי ותקשורתי במיוחד וזאת לאחר שנים של נשואים לגבר איתו הביאה ילדים לעולם. וגולת הכותרת – היא החלה לנהל מערכת יחסים עם אישה או יותר נכון חברתה הקרובה.

הלם: אודליה סויסה מגיבה לשמועות על זוגיות עם אישה "קפצו לי, תודה"
אודליה סויסה ואלה אייבינדר בנשיקה ידידותית ביום ההולדת של סויסה. צילום: אור גפן

לאחר שהשמועה רצה ברשתות כבר מספר ימים, נראה שכוכבת “הישרדות VIP”, אודליה סויסה זכתה למספר תשאולים אינסופיים בשאלה – האם מדובר בה? וזאת בעקבות שמועה נוספת על כך שאותה מפורסמת מיסתורית שיוצאת עם אישה לאחר פרידתה מבעלה הגיעה מהעיר הקטנה ירוחם. דבר שתואם מאוד את הפרופיל של סויסה.

 

סויסה החליטה להגיב לשמועות ולנושא הרותח הזה שהצליח לעקוף המון ידיעות רכילות אחרות בתקופה האחרונה והכחישה בתוקף שמדובר בה, ולא רק זה היא גם הוסיפה מסר עם פלפל:“הבנתי שזה נושא השיחה עלי. צר לי לאכזב אבל אני לא לסבית. שימשיכו לדבר עוד ועוד. קפצו לי תודה”. אווץ’!

הלם: אודליה סויסה מגיבה לשמועות על זוגיות עם אישה "קפצו לי, תודה"
מכחישה בתוקף והודפת את גל השמועות. אודליה סויסה.

מי שבלטה בתגובות לפרסום הידיעה על כך שאודליה סויסה מכחישה שמדובר בה הייתה חברתה לבית “האח הגדול”, רות אלבז שתגובתה לסויסה נעה בין הציניות המוכרת שלה לבין חוסר השתכנעות: “תכלס היא צודקת, אולי היא פשוט ביסקסואלית /:”

 

גם הראפרית הילה ניסימוב או אם תרצו שורטי ראתה את תגובתה של אודליה סויסה על כך שאינה לסבית בתור הרמה להנחתה ואף הוסיפה לה בתגובה הצעה מפתה ביותר:“אשמח לבדוק את הנושא איתך אם תרצי”.

 

Subscribe
Notify of
guest
27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
2 שנים

אודליה האישה הכי טיפשה שנראתה אי פעם על מסך הטלוויזיה בורה תת רמה .להקיא ממנה.התחברה למות של הזבל ג’קי.שתי אנחפבתיות.

כוכי
כוכי
2 שנים

וואהי אודליה עלה לך.. מה קרה נדבקת מחברתך הנאמנה לך??? (או שאולי בכלל לא)

שרון
שרון
2 שנים

נגעלתי! נקודה.