יהודית באומן יוצאת למתקפה נגד הגולשות:”במה יש לקנא? באמא שנלחמת על חיי הבת שלה?”

השמועה אומרת...

בזמן שלא מעט אנשים מחכים בשקיקה לעדכונים ובשורות אולי משמחות מפי יהודית באומן שנלחמת לצד שימי תבורי מדי יום למען בתה קארין החולה במחלת האנורקסיה. נראה שיש לא מעט גולשים שמעדיפים דווקא להעלות תגובות זדוניות במיוחד – יהודית החליטה לצאת נגדם ולחשוף:”מכירה אותן מאז שהכרתי את שימי”

שתפו

בזמן שהפיד של יהודית באומן ברשתות החברתיות מלאים בפוסטי זעקה שכוללים בקשות לתרומות ועידוד הציבור הרחב להירתם למען הצלת הבת, קארין באומן שנאבקת באנורקסיה. נראה שמבעד לתמיכה האדירה שמקבלים הזוג יהודית ושימי תבורי. היו גם כאלה שהחליטו לבקר וזכו לתגובה חריפה של באומן.

 

יהודית באומן חשפה כי היא מקבלת לצד שלל החיזוקים ברשתות החברתיות גם תגובות של עקיצות ואף גינויים כלפיה וכלפי שימי. אחד העוקבים אף יצא נגדה באופן עקבי ממספר פרופילים שונים אותם חסמה האחד אחרי השני, אך הם חזרו ושוב והפעם היא הייתה חייבת לצאת בתגובה רשמית בנושא:

“למשך כמה דקות בהיתי בפייסבוק היו כאלו שכתבו מאד מרגש מאד מעודד עם חום ותמיכה! והיו כאלו שחלק מהם חסמתי עם פעימות לב ואני אותן מכירה מאז שהכרתי את שימי הן תמיד ביקרו ליכלכו ועם כל זה לא כולם יודעים שלרוב אלו אותה גברת בשינוי אדרת היא סובלת מפגיעה במערכות יחסים וכך נותנת לעצמה המון שמות מתחזה להמון דמויות”

 

ובקשה מעוקביה בהמשך: “ואל תשימי לב שאתם רואים תגובה זדונית תדעו שזאת היא אותה גברת בשינוי אדרת…. (הסברתי לקארין היטב) שיש אנשים אבודים לא רק פה בכל מקום בסוף הם נעמדים חומקים אל תוך מעבה היערות ונעלמים! יש המון להקות של זאבים כמו מאפיה וכל אחד מהם ממלא את תפקיד ותורם חלקו כמו רעל עכברים הם צדים אנשים וכותבים עליהם מגיבים לחולי סרטן ברוע ולחולים אחרים זוהי תוקפנות ובריונות רשת אלימות רגשית”.

אחת המגיבות כתבה ליהודית באומן בתגובה לפוסט הזה שהעלתה:“אנשים רעים תמיד יש. טוב שחסמת אותם. בריאות ורפואה שלמה לקארין לך ולשימי. אין עליכם.” ואז יהודית חשפה בעצם מה הייתה ההערה שחטפה מהגולשים שעוררה את זעמה.

 

יהודית כתבה וחשפה:“כן דליה חוסמים אותם ואז הם פותחים דף חדש ושוב מגיבה או מגיבות קנאיות ובמה יש לקנא? באמא שנלחמת על חיי הבת שלה? לא מאחלת מצב כמו שלי עצוב וכאוב”.

עוד הוסיפה יהודית וכתבה תגובה נוספת בנושא על ההתמודדות עם התגובות הרעות שמגיעות ומחלחלות לבסוף גם לבתה קארין:“לפעמים גם כשרוצים להיות חזקים קשה להתגבר רגשית על תגובות לא ראויות. אני חזקה אבל לא רק עיני קוראות אלה גם האומללה קארין יש לה פייסבוק היא קוראת ולוקחת ללב אז מה הרעי לב משיגים בזאת? להחמיר מצב של ילדה חולה ? זה רוע בהתגלמותו ויש להם תגמול מלמעלה יש אלוהים תודה לך אהובה”.

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אור אור
1 שנים

היו ברוכים, האהבה שלך ושל שימי ראויה להערכה. ולחיקוי שבגילאים אלו ולמרות הכל ועל הכל היא חזקה. זה לא מה בכך

רות
1 שנים

יהודית, אל תתייחסי לכל הרעשים מסביב. העיקר שביתך תחלים בע”ה. אנחנו מיתפללים עבורה😍

אלעד
1 שנים

אולי כדאי שתסבירי למה את צריכה כל כך הרבה כסף?? קופת חולים הרי מכסה אישפוזים ובטח כאלה שמצילים חיים!!!