בעקבות התחקיר על בעלה לשעבר: לא תאמינו מה צופית גרנט אמרה על אברם גרנט

בעקבות התחקיר על בעלה לשעבר: לא תאמינו מה צופית גרנט אמרה על אברם גרנט

השמועה אומרת...

צופים רבים היו המומים אמש מול מסך הטלוויזיה בתוכנית "חשיפה" של חיים אתגר בקשת 12 לאחר תחקיר שחשף לכאורה מספר עדויות לא פשוטות של הטרדות מיניות של המאמן אברהם גרנט תחת הכותרת "אברהם גרנט פגע בנשים". ונראה שמי שהחליטה לא לשתוק לאחר הצפייה בדברים הקשים ואף להביע עמדה היא אשתו לשעבר, צופית גרנט.

שתפו

רק לאחרונה עמדה צופית גרנט בעצמה תחת כוונות הצופים והמבקרים לאחר שבסדרתה החדשה "ללא גבולות" בערוץ המתחרה, רשת 13. הצופים הרגישו כי היא לוקחת עמדה בסכסוך ישראלי-פלסטיני לאחר שסיקרה את המאורעות בסילוואן.

 

זוכה "האח הגדול" אורן חזן אף יצא נגד גרנט בציוץ חריף בחשבון הטוויטר שלו שעשה סערה ברשת וירה לכיוונה של צופית בין היתר:"אני כן יודע שצריך להקיא אותה מהחברה בישראל ומהר. תעשו לה שיימינג – הרוויחה אותו ביושר!"

אך אמש הופנתה האש לכיוונו של בעלה לשעבר של צופית, מאמן הכדורגל הותיק והמוערך בספורט הישראלי. אברם גרנט. אשר בתחקיר ששודר הוצגו עדויות של מספר נשים שכללו גם עדות של עיתונאית שטענו שגרנט הטריד אותן מינית.

בעקבות התחקיר על בעלה לשעבר: לא תאמינו מה צופית גרנט אמרה על אברם גרנט

על פי גורמים יודעי דבר, התחקיר ששודר אמש כמעט ונגנז לשידור לאחר שמספר בכירים בסביבתו של חיים אתגר ניסו להוריד אותו מהעניין ומהחשיפה התקשורתית של אותן עדויות במיוחד תחת אור הזרקורים של הפריים טיים. דבר שלבסוף נכשל.

 

מי שהחליטה שהיא לא שותקת לאור שידור התחקיר הקשה, הייתה אשתו לשעבר של אברם, צופית גרנט לו הייתה נשואה כ-22 שנים ולהם שני ילדים משותפים. שכאמור, מרבית הסיפורים והעדויות שעלו בכתבה קרו בזמן שהם היו נשואים.

בעקבות התחקיר על בעלה לשעבר: לא תאמינו מה צופית גרנט אמרה על אברם גרנט

אך בלי להתבלבל, וכנראה ממקום שיודע ביקורת במיוחד לאור האירועים האחרונים בחייה. צופית החליטה לשגר סטורי תמיכה שלא משתמע לשתי פנים למענו של אברם גרנט:"אתה גאווה לאומית וגאווה משפחתית. היום זה הים שלהם מחר האמת לאמיתה תצא. אני אוהבת אותך אברם."

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עליזה
1 שנים

את מיום ליום מראה כמה שאת מגעילה , כמה שזכור לי בתוכניות שלך בכית עם דמעות , וסיפרת שאת בעצמך עברת התעללות מינית .מה קרה ? בגלל שזה הגרוש שלך ? שאולי עוד בזמן שהיית נשואה בגד בך קשה לך ? תתבישי לך !!!!!!!!!! ישנן בחורות עם סדק בלב בראש ובחיים בגללו

לאה
1 שנים

לפי מה שראיתי, לא נראה שהיה פה משהו ששווה תוכנית צהובה נוסך חיים אתגר , הבנות ידעו מה הן עושות ( לעלות לפגישה עיסקית בחדר צפוף במלון, במקום להתעקש על הלובי?!) לא הבנתי על מה הבנות מתבכיינות שהרי שום דבר לא נעשה בכוח ולא נחסמה בפניהם הדרך לצאת מהסיטואציה אז יאללה, די, תתקדמו!

אורי
1 שנים

מרגש וכיף לראות כזה פירגון אחרי פרידה
אני מעריך מאוד את אברם.