חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכבת האח הגדול נגד ראש הממשלה: "אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח"

כוכבת האח הגדול נגד ראש הממשלה: “אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח”

השמועה אומרת...

אחת מכוכבות “האח הגדול” שעוררה לא מעט סערות בתוך הבית המפורסם בעונה הקודמת של הריאלטי, וכמובן גם מחוצה לו בחיים האזרחיים כשהיא מובילה דעה פוליטית מאוד ברורה, החליטה הפעם לכנות את ראש הממשלה המכהן, נפתלי בנט “רוצח” בחשבון האינסטגרם שלה ועוררה סערה.

שתפו

הפוסטים והציוצים הפרובוקטיביים של יוצאת “האח הגדול”, רונית לוי או רונית הביביסטית אם תרצו אינם חדשים בנוף המקומי ברשתות החברתיות שכידוע מדובר באישיות שיודעת היטב למשוך אליה  אש. לדבר באופן גלוי ולפעמים גם חסר מסננים.

 

והפעם לא מדובר בעוד הטחת האשמות בינה לבין מי שהייתה חברתה בבית “האח הגדול” ולאחר מכן הנמסיס – לינור סביניק. או בתו של השר גדעון סער, השחקנית אלונה סער. עליה צייצה לוי בזמנו:“רק סער יודע לדבר עם הערבים, הבת שלו שוכבת איתם” אלא האשמה קשה כלפי ראש הממשלה המכהן נפתלי בנט.

כוכבת האח הגדול נגד ראש הממשלה: "אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח"

לעוקביה של לוי באינסטגרם ברור שהיא אינה אוהדת מושבעת של הממשלה הנוכחית לאחר שלטונו ביבי נתניהו והצליחה להטיח האשמות בפני לא מעט קודקודים. לאחרונה העלתה לוי סרטון של לקוח משפיל את שר האוצר אביגדור ליברמן – היא בכיתוב הוסיפה:“כל האמת בפרצוף של החזיר!”

 

אך מה שהצליח לשבור את השיא היה פוסט של לוי ובו העלתה צילום מסך של מקרי מוות בישראל “בעקבות הקורונה” ממש ביום הראשון לחודש פברואר. לצד נתון של 121 מקרי מוות ליום בודד כתבה לוי:“121 מתים אתמול מקורונה. 121!!! ככה מכילים מתים. אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח”

כוכבת האח הגדול נגד ראש הממשלה: "אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח"
רונית לוי והפוסט באינסטגרם לצד הכיתוב שעורר סערה

באופן אולי לא מפתיע, כל התגובות לפוסט רונית לוי היו אוהדות ולא נרתעו מהכיתוב הקיצוני. אחת הטוקבקיסטיות חיזקה וכתבה:“ביבי היה ישן בקושי 3 שעות בלילה ומנהל שיחות לתוך הלילה עם בורלה ומדבר עם הצוות הרפואי ,זה החיים שלו זה חלום 6 שעות שינה פלוס שנת צהריים חחחח אז איך אתה מרגיש שהתבגרת ב-20 שנה? חחח”

 

לעומת זאת חשפה לוי צילום מסך גם של הודעות פחות סימפטיות שקיבלה בעקבות הפוסט עם ההאשמה לראש הממשלה. אחד הגולשים כתב לה:“עוד אינסטגרם מטומטם של צ’אחלה, פריחה מצויה”

כוכבת האח הגדול נגד ראש הממשלה: "אלוהים ישלם לך נפתלי בנט רוצח"

בפוסט נוסף ובו שוב שיתפה לוי נתוני תמותה בעקבות המגיפה לכאורה, היא שוב יצאה בכיתוב חריף והפעם האשימה את הממשלה כולה:“אתמול נפטרו 226 ישראלים מקורונה. אתם שומעים? 226 איש נפטרו וממשלת הזדון משתיקה ביחד עם התקשורת. ממשלה של רוצחים ומכילים”

 

פנינו לרונית לוי בשאלה הבאה:“לא חוששת לכנות ברשתות החברתיות ראש ממשלה כרוצח?” וזאת הייתה תגובתה לשמועה:“מי שמכיל מתים, גורם להדבקת עדר גורם לקריסת בתי החולים, ללמעלה מ1000 חולים קשה כשאין בידודים ויש חיסונים הוא רוצח.”

Subscribe
Notify of
guest
34 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אור
אור
2 שנים

צודקת רונית.
בנט אחראי למוות של האנשים מהקורונה
כשקבינט הקורונההלא מתכנס, ואין סגרים. ואין פיצוי לחולים . הבנט הזה לא רק שלא ראוי להיות ראש ממשלה. הוא לא ראוי להקרא בן אדם.
הוא יצור עלוב ומיותר.
והמדינה בשלבי התמוטטות כלכלית, בטחונית, וכמובן רפואית בגלל הממשלה הארורה הזו.

מלי
מלי
2 שנים

צודקת לגמרי!!! ממשלה פח!!! נהיינו במדינה קומניסטית בגלל השלטון הזה!!! שיתעופף הוא וליברמן מהעינים שלנו כמה שיותר מהר!! לפני שיעשו נזק בלתי הפיך!!!!

כינרת
כינרת
2 שנים

צודקת!!!
כול הכבוד לך