אופירה אסייג חושפת את הרגע שכמעט שבר אותה:"חשבתי שהגיע סוף העולם"

אופירה אסייג חושפת את הרגע שכמעט שבר אותה:"חשבתי שהגיע סוף העולם"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

מנחת הטלוויזיה ומגישת הרדיו אופירה אסייג החליטה לחשוף בפני עוקביה ברשת האינסטגרם איך הגיבה בתדהמה כאשר מקרה רפואי משפחתי הקשור לבנה הגיע למפתן ביתה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בזמן שבימים האחרונים במדינת ישראל מניין המאומתים, החולים קשה וגם רף המתים מנגיף הקורונה רק מטפס לשיאים חדשים לצערנו. לא כולם מצליחים לקחת בקלות מתונה את זן האומיקרון שנחשב לפחות מסוכן מהדלתא וכאשר הוא מגיע לקרובים לנו ביותר, גם אם הם לא בסיכון, לעיתים הפאניקה מצליחה להשתלט.

 

במקרה של אסייג, זה קרה לה כאשר בנה הקטן, אייל נדבר בקורונה לפני כשבוע ולפי הבשורה ששיתפה לעוקבים היא עברה ימים לא קלים במיוחד בלשון המעטה. "פני שבוע אייל הקטן שלי נדבק בקורונה. חשבתי שהגיע סוף העולם, גורי שלי קטן שלי חולה. הוא הרגיע אותי והבטיח שיהיה לו כיף בבידוד והוא יותר חזק מהאומיקרון."

אופירה אסייג אייל
אופירה אסייג לצד אייל והילדים, אמילי ואריאל

והמשיכה הפוסט המרגש:"בכיתי וצחקתי גם יחד. אחרי שעה גם גילי גילה שהוא חיובי לקורונה… היה לו עידוד בבידוד😜 מי שמכיר את הקשר שלי עם אייל הקטן יודע שנשבר לי הלב לרסיסים והבידוד היה קשהההה לשנינו , יש לנו קשר מיוחד מאוד . היום גורי יצא מהבידוד, הוא שלילי ברוך השם, בריא ומאושר. וכמו שאתם יודעים חגגנו את האיחוד… רק בריאות אמן"

אופירה אסייג חושפת את הרגע שכמעט שבר אותה:"חשבתי שהגיע סוף העולם"
אייל בנה של אופירה אוחז בידה בתמונה שצורפה לטקסט המרגש

רק לאחרונה, אסייג הבהירה את הצד שלה בהקשר לתחקיר שנעשה על מאמן הכדורגל האגדי, אברהם גרנט ובו נחשפו סדרה של עדויות של נשים בהם פגע לכאורה מינית. אופירה שמכירה את גרנט באופן אישי החליטה לחשוף בשידור את עמדתה וטענה שמעולם לא הטריד אותה מינית.

 

"אני הכרתי את אברהם לפני עשרים שנה. מעולם אברהם גרנט לא הטריד אותי מינית. לא זרק לי מילה גסה, לא הטריד אותי ולא נגע בי. יכול להיות שבגלל האופי שלי. אברהם בכל שעה ענה תמיד היה נעים ותמיד ענה. גם דקה לפני גמר גביע המדינה טימטמתי אותו והוא לא שכח מאיפה הוא בא." סיפרה אופירה במהלך התוכנית של עם אייל ברקוביץ'

אופירה אסייג אייל
אופירה אסייג לצד אייל והאחים, אמילי ואריאל

והוסיפה:"אני רוצה להגיד לך ברקו אתה בן זוג ואבא ואני אמא לאמלי ורוצה להגיד לך – כל ילדה נערה לא משנה באיזה גיל – מישהו נגע בך? אל תחכי – לכי למשטרה. אבל, לא לכל אחת יש את הביצים לשבת בתחנת משטרה בחקירה. אני רוצה שמי שמוטרדת, לא משנה כמה חזק הגבר שהטריד אותך – לכי למשטרה. המי טו הזה נועד לכל מי שנזכרת אחרי 15 שנה כמו שאתה אומר כי לא לכל אחת יש את הביטחון והגב להגיש תלונה".

14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עמי
3 חודשים

הוא לא הטריד אותך כי את לא מושכת חביבתי

חחנה
3 חודשים

מה אומר על זה אלי גוטמן?

שי
3 חודשים

נדבק באומיקרון ומתייחסת כאילו עולמה חרב. פשוט כאילו נחתה מכוכב אחר האישה הזו, נטולת פרופורציות לחיים.