"לא קונה את הסיפור שלה" מה היה למומחה שפת הגוף להגיד על הראיון עם אתי כרייף?

"לא קונה את הסיפור שלה" מה היה למומחה שפת הגוף להגיד על הראיון עם אתי כרייף?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שאת רוב הכותרות בשבוע האחרון באתרי החדשות הגדולים וגם במדורי הרכילות מצליחה לתפוס בפסגה אישה אחת שבעקבות ראיון שלה בשבוע שעבר ל"עובדה" הפכה למגה סטאר מקומית, זכתה לחיקוי בתוכנית "ארץ נהדרת" ואולי גם בדרך לפוליטיקה ומפלגת "הליכוד". ואנחנו מדברים כמובן על השופטת לשעבר אתי כרייף.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

עם ראיון שהצליח לשבור שיאי צפייה ותגובות ברשת, וחיקוי בארץ נהדרת שהשתחל לראש טבלת הרייטינג השבועית של קשת 12 – השופטת בדימוס אתי כרייף, שנחשדה במתן שוחד מיני ליושב ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, אפי נוה. הופכת לדמות הכי מסקרנת על המסך הקטן.

 

לאחר שפורסם כי מסתמן שכרייף תנסה להתברג לרשימת מועמדי מפלגת הליכוד לכנסת בבחירות הבאות לאחר שרמזה על הכוונות שלה להצטרף למערכת הפוליטית:"אני לא פוסלת פוליטיקה, השליחות הציבורית היא בדמי. אני עוד לא יודעת איפה ארוץ, אבל העמדות שלי ברורות". נראה שהיא קיבלה עוד הצעה אחת שרבים היו מאוד רוצים שתענה לה.

"לא קונה את הסיפור שלה" מה היה למומחה שפת הגוף להגיד על הראיון עם אתי כרייף?

על פי השמועות בהפקת "האח הגדול" מאוד רוצים לראות את אתי כרייף בתור דיירת בבית המפורסם במדינה בעונה הבאה שתחל ב-1.6.2022. ולמרות שמדובר בעונת אנונימיים. יהיה מאוד קשה לסרב לחיזור? "מדובר בהצעה גבוהה מאוד" דווח רז שכניק. ואלו מטעמה של אתי הגיבו:"אתי מקבלת הרבה הצעות במגוון תחומים. גם בריאלטי". מצד הפקת האח הגדול הכחישו:"לא היו דברים מעולם".

 

אך נראה שמלבד החיזורים אחרי כריאף בתקשורת, ישנם גם קולות יותר מבקרים. מומחה שפת הגוף והתקשורת העסקית ד"ר אמיר הלמר החליט להעלות ניתוח שלו לראיון של כריאף מתוך התוכנית "עובדה" ונראה שהוא לא משוכנע מהסיפור שלה.

 

אמיר שניתח את הראיון של אתי ברמת שפת הגוף, ההתנהגות והעברת המסרים וגם הסיבות לראיון שלה והממצאים שלו היו בהחלט פותחי עיניים בסרטון שעלה לערוץ היוטיוב שלו. לטענת אמיר במהלך הניתוח היו מספר הקצנות מסרים מצדה של אתי. ואף התייחס למשפטה של אתי במהלך הראיון:"אנסתם אותי בציבור?" בצורה הבאה:

"לא קונה את הסיפור שלה" מה היה למומחה שפת הגוף להגיד על הראיון עם אתי כרייף?

"איך הייתי מצפים שמישהו אומר לכם 'אנסו אותי בציבור' איך תראה שפת הגוף שלו? איך יראו הבעות הפנים שלו? יש שם איזשהו קושי. יש שם איזשהו אבל? פה אין את הדברים האלו ולכן המלל הרגשי שלה לא תואם את שפת הגוף הרגשית שלה. לא תואם את המסר הרגשי שלה ובגלל הפערים האלה מאוד קשה מאוד לייצר איתה כימיה."

 

עוד טען אמיר בסיכום הניתוח בקטע שהעלה:"שורה תחתונה על פי המסרים שהיא העבירה והאי דיוקים עם הרגשות ושפת הגוף. אני לא קונה את הסיפור שלה. אני חושב שהיא סימנה את זה מראש כיעד. כמו כל היעדים ועשתה הכל כדי שהכפפה תתאים ליד"

גם בן זוגה של אתי כרייף, טל גולדמן החליט להגיב לראשונה האם נפגע מהבגידה בראיון לתקשורת:"ברור שנפגעים. השאלה מה עומד מאחורי זה ואם זו מעידה חד פעמית. אחרי שתיים עשרה שנות זוגיות אז סולחים, וברגע שסולחים זה נקרא אול אין. ממשיכים איתה ומגבים אותה בכל דבר ועניין."

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צדק אלוקי
3 חודשים

בושה וחרפה וכלימה! אף אחד לא קונה את הסיפור שלה! בושי והכלמי! ותלכי מאיתנו הכי רחוק והכי מהר שאפשר! מזהמת את ערכי הצדק המוסר והיושרה ומביכה את כולנו!
בושה! בושה ממש!

מיכל
3 חודשים

עוד פרחה לליכוד

ברביתא
3 חודשים

מתאימה להצטרף לליכוד.ג