עינב בובליל יוצאת נגד ביטוח לאומי:"אנשים עובדים קשה ובסוף לוקחים להם חצי"

עינב בובליל יוצאת נגד ביטוח לאומי:"עצמאיים עובדים קשה ובסוף לוקחים להם חצי"

השמועה אומרת...

בזמן שרוב המדינה עסוקה במעקב אחר יוקר המחיה ההולך ומטפס במוצרי יסוד כמו שתייה ממותקת, פסטה, מוצרי היגיינה ותרופות לצד מחאות וקריאות לחרם צרכני כנגד מספר חברות. כוכבת "האח הגדול", עינב בובליל שמה את אור הזרקורים על נושא חשוב וכנראה הרבה יותר קריטי לעצמאיים ושכירים כאחד ויוצאת בביקורת כנגד מוסדות המדינה השונות לרבות ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ.

שתפו

לא מדובר במידע מסווג או בהתייקרות קיצונית שקרתה בין יום אלא במצב שעובר כבר שנים בשתיקה וממשיך להחמיר ונראה שדווקא נושא התשלומים החודשיים למדינה עצמה למס ההכנסה וביטוח הלאומי זוכה לפחות פוקוס בזמן שכולם מדברים על פסטה, טוב אולי לא במקרה של עינב בובליל.

 

למרות שהתשלומים על הכנסות בארץ לרבות דמי ביטוח הלאומי גבוהים במיוחד עבור עצמאיים שמגיעים לתקרות שכר גבוהות. על פי מחקרים הקצבאות בישראל הם מהנמוכות בעולם המערבי. ממוצע תשלומי קצבאות הילדים במדינות המפותחות כפול מבארץ. משך חופשות הלידה בתשלום נמוך ביותר וגיל הפרישה לגברים הוא הגבוה ביותר – ונראה שבמקרה של בובליל היא החליטה לפתוח פה גדול על בנושא.

עינב בובליל יוצאת נגד ביטוח לאומי:"אנשים עובדים קשה ובסוף לוקחים להם חצי"

בובליל שהחליטה להפנות את אור הזרקורים ממחאת ה"פסטה" לכיוונים שהרבה יותר חשובים וקריטיים בעיניה(ובצדק) חשפה לעוקביה בשרשרת של סטוריז זועמים:"כולם מדברים על העלאת מחירים של האוכל והשתייה. כמובן שזה נורא ואיום. אבל למה אף אחד לא מדבר על ביטוח לאומי ועל מס הכנסה ועל מע'מ שהמדינה שותפה שלנו בהכל?"

 

והוסיפה:"עצמאיים עובדים קשה כל החודש ובסוף הם לוקחים להם חצי מזה, ובסוף כשאתה מתבגר ביטוח לאומי, אחרי כל הכסף שנתת לו כל החיים נותן לך 1,800 שקל כאילו אפשר להסתדר עם זה או להזדקן עם זה בכבוד. או נכה צה"ל נפשית שבקושי דואגים להם?"

עינב בובליל יוצאת נגד ביטוח לאומי:"אנשים עובדים קשה ובסוף לוקחים להם חצי"

והמשיכה במתקפה:"מתעסקים רק במאבקים פוליטיים ובמינויים, ורק בקורונה מתעסקים כבר שנתיים. ואף אחד לא מתייחס לזה שאנשים פה קשה להם לסיים את החודש. שאנשים אין לה מה לאכול ומורידים להם את השאלטר, שאין להם חשמל בקור מוות הזה. לזה אף אחד לא מתייחס!"

 

ואז הוסיפה מסר מפתיע לקראת הסוף:"עושים איזשהם כתבות בטלוויזיה, ופה זה נגמר! אף אחד לא באמת מטפל בשורש הבעיה. יש פה מלא מלא בעיות במדינה שלנו ואף אחד לא עושה עם זה אשכרה כלום. פשוט כלום. נורא ואיום. אני צריכה להיות בכנסת, אני אראה להם מה זה!"

 

מסכימים עם דברים של עינב בובליל או ממש לא? בואו שתפו אותנו בתגובות לכתבה למטה!

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צחית
11 חודשים

צודקת בהחלט

פשןט הזוי
11 חודשים

עינב בובליל זה כמו נסרין כללל הניתוחים ובסוף זה נראה טרנסית