אייל גולן שובר הרשת בקטע חדש: מה לימד את מיאל ורון לעשות?

אייל גולן שובר הרשת בקטע חדש: מה לימד את מיאל ורון לעשות?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

בזמן שמזג האוויר החורפי מסרב לעזוב וממשיך גם לתוך סוף השבוע האחרון. רבים העדיפו להעביר את הזמן בבילוי ביתי וממוזג לצד המשפחה לרבות הזמר אייל גולן שהצליח לתעד רגע מרגש ונדיר לצד הילדים המשותפים עם דניאל גרינברג – רון ומיאל. ואת זה אסור לכם לפספס

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

שמו של גולן נקשר לאחרונה בתקשורת סביב הידיעה על הגירושים מבת זוגו לשעבר דניאל גרינברג, אך נראה שידיעות יותר חדשות ולא נעימות אולי באותה המידה עשו רעש בתקשורת לאחרונה.

 

אם זה בעקבות המופע של אייל גולן בטבריה שהיה אמור לחול ביום העצמאות הקרוב עם תג מחיר של 185 אלף ש"ח על פי הערכות אך בסופו של דבר "ירד מהפרק" לאחר שבעיריית העיר התחרטו בשל תג המחיר.

 

או אולי בעקבות ידיעה אחרת שעלתה במיינט ראשון לציון ולפיה זוג מפיקים דרש פיצוי של רבע מיליון ש"ח מגולן לאחר שלטענתם השתמש ביצירה שלהם ללא ראשות. דבר שהסתיים בתגובה עם מסר מצדו של גולן וליאם הפקות:"מדובר באי הבנה ועורכי הדין משכו את התביעה חזרה".

אייל גולן שובר הרשת בקטע חדש: מה לימד את מיאל ורון לעשות?

אך לא רק בשורות וכותרות שליליות עלו בהקשרו של גולן בשבוע האחרון. על פי דירוג היוטיוב בחודש ינואר האחרון גולן הצליח להגיע לראש טבלת השירים המואזנים ביותר בישראל עם "סוף של כל סיפור" ואף עקף את מי ששלט בטבלה לא מעט זמן – הזמר עומר אדם.

 

אך הזמר כהרגלו לא התייחס לרעשי הרקע והחליט להקדיש למשפחתו וילדיו הקטנים מיאל ורון הקטן זמן איכות ללא מפריע ואף ללמד אותם דבר או שניים וכמובן לשתף לעוקבים. בקטע הראשון ניתן לראות את גולן מלמד את מיאל המתוקה כיצד שורקים ואז גם לשיר לה שירי ילדים מוכרים.

ואז הגיע רגע מתוק לא פחות בו ביקש אייל מבנו רונצ'ו לדבר איתו והוא באופן הכי מרגש שיש ניסה לדבר עם אביו בקטע ממיס במיוחד. בת הזוג לשעבר, דניאל גרינברג פרגנה גם היא לקטעים של אבא אייל לצד הילדים המשותפים לרבות הקטע שבו אייל לימד את מיאל לשרוק, שיתפה בסטורי וכתבה:"אין אין את החיים שלי מלכתי אהובתי. ילדה נבונה ומיוחדת שכמותך. שתהיי לי בריאה."

אייל גולן שובר הרשת בקטע חדש: מה לימד את מיאל ורון לעשות?

עוד שיתפה גרינברג לעוקביה שרונצ'ו הקטן שהינו בן 4 חודשים בלבד התחיל כבר טעימות של ירקות מעורבים ולצד התשואות זכתה גם ללא מעט תשאולים מכיוון שלפי טיפת חלב ממליצים על טעימות רק מגיל חצי שנה וכמו כן רצוי להאכיל כל ירק בנפרד כדי לשלול אלרגיות.

 

דניאל החליטה כמובן לתת תשובה מנומקת ביותר לעוקביה על הדברים וכתבה בין היתר:"נכון שבטיפת חלב אומרים טעימות מגיל חצי שנה. וכל אמא תקח אחריות על הילד שלה ותעשה מה שמרגישה לנכון."

אייל גולן שובר הרשת בקטע חדש: מה לימד את מיאל ורון לעשות?
דניאל גרינברג מסבירה לעוקבות מדוע התחילה עם רון טעימות בגיל 4 חודשים בלבד

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי
3 חודשים

חמודים ומתוקים הילדים שלהם. ואיל אבא טוב ומשקיע. יאלה תחזרו. כזוג …

טלי
3 חודשים

חחחחח אני מאוהבת במיאל הקטנה והמתוקה הזאתתתת איזו ילדה משגעת בן פורת יובף💝💝😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙏🙏איך שרקה כמו אייל חחחחח מדהימה כפרוני ואיייל אבא טוב שותף לגידול ילדיו .. דניאל מקסימה מגדלת את ילדיה לתפארת חמה טובה מעניקה 💝💝👑

אורח
3 חודשים

רונית נראה לי את מסכנה אין לך זכות לדבר על ילדים