מאיה ורטהיימר צחקה על קים קרדשיאן: לא תאמינו מה קרה בעקבות כך!

מאיה ורטהיימר צחקה על קים קרדשיאן: לא תאמינו מה קרה בעקבות כך!

השמועה אומרת...

השחקנית וכוכבת הטלוויזיה מאיה ורטהיימר הצליחה להסתבך לא פעם עם הגולשים והטוקבקיסטים שלא עפו על התכנים והשיתופים שלה ברשתות החברתיות. אם זה היה כששיתפה את השיטה שלה לחנך את אסיה לשינה עצמאית בגיל 3 חודשים בלבד או כשהתלוצצה על חשבון יום כיפור בפוסט על הסדרה “שבאבניקים” בה השתתפה, אך הפעם כשעלתה דאחקה על המגה סטאר הבינלאומית קים קרדשיאן, נראה שחיכו לה בסיבוב עם עקיצה נגדית וחריפה במיוחד.

שתפו

השחקנית המוערכת, מאיה ורטהיימר ידועה בתור אחת שלא דופקת יותר מדי חשבון עם ההומור הסרקסטי שלה שבדרך כלל מצליח להעביר פאנץ’ ייחודי בבדיחות אותם היא מעלה בפוסטים או בסטוריז ברשתות החברתיות אך לצד התשבוחות, היא גם זכתה לא פעם ללא מעט ביקורות.

 

אמש העלה העיתונאי ערן סויסה פוסט על חוק הפוטושופ המשודרג שעבר בוועדת השרים לענייני חקיקה בכנסת שלפיו, הצעת חוק חדשה תביא לשינוי בחוק הפוטושופ הקיים וקובעת סנקציות בחוק נגד פרסום תמונות מורטשות ללא הבהרה או הצהרה ברורה לכך. והדוגמא לכך הייתה תמונה מוכרת של קים קרדשיאן לפני ואחרי ייפוי. מי שהחליטה להתבדח על העניין הייתה מאיה שהעלתה את הסטורי הבא:

מאיה ורטהיימר צחקה על קים קרדשיאן: לא תאמינו מה קרה בעקבות כך!
הסטורי שהעלתה ורטהיימר שגרר את גל התגובות ברשת

“הנה דוגמא טובה לאיך לעשות דברים חכמים עם הכסף שלכם:” לצד התמונות של קים ומתחת הכיתוב:“תזכרי את לא מכוערת, את ענייה!”. ולמרות שביקשה מעוקביה לזרום עם הבדיחה המשעשעת – היו גולשים שלקחו את השעשוע הזה של מאיה למגרש הבית שלה.

 

למי שלא יודע, מאיה ורטהיימר היא נכדתו של התעשיין המיליארדר סטף ורטהיימר ולפי העדויות ברשת, עברה ככל הנראה הליך אסתטי באף לפני מספר שנים. מה שהפך את האמירה ההומוריסטית שלה על קים קרדשיאן להרמה להנחתה בעמוד העוקצני “פופואטיקה” שם החליטו לקחת את הסטורי של ורטהיימר ולהחליף את התמונות של קים קרדישאן בלפי/אחרי שלה.

מאיה ורטהיימר צחקה על קים קרדשיאן: לא תאמינו מה קרה בעקבות כך!
הסטורי של העמוד “פופואטיקה” מחזירים למאיה באותו המטבע

גם בעמוד הפייסבוק “כמעט מפורסמים” עשו מטעמים מהסטורי הזה של מאיה. לצד שיתוף הסטורי שלה העלה כותב פוסט בנושא עקיצה משלו:“מסתמן שמאיה ורטהיימר נתנה לליהיא גרינר לנהל לה את האינסטגרם בהיעדרה.” מגיבה נוספת ליבתה את האש והגיבה:”בהתחלה לא הבנתי למה זה כזה נורא ואז נזכרתי שהיא טחונה רצח. אז פחות”

 

“זאת לא הפעם הראשונה שהיא יורדת על אנשים עניים באינסטגרם” כתבה מגיבה נוספת. אך אז הגיעה דווקא תגובה נגדית שמסנגרת על מאיה ובה נכתב:“ראיתי מה שהיא העלתה וזה עדיין נראה לי בריוני. זה נראה בכוונה לפגוע ולהקטין. על קים יש מליוני פוסטים כאלה ואת קים אי אפשר להקטין וברור שגם לא יקרה מצב שהפוסט של מאיה יגיע לעיניים של קים, אבל כן יש סבירות גבוהה שהפוסט הזה כן יגיע לעיניים של מאיה.”

מאיה ורטהיימר צחקה על קים קרדשיאן: לא תאמינו מה קרה בעקבות כך!
הקולאג’ לפני אחרי שעלה ברשת הפייסבוק בעקבות הסטורי של מאיה על קים קרדשיאן

בתגובה למגיבה שגוננה על מאיה בשרשור נכתב ע”י חבר קבוצה אחר:“מאיה מתעקשת שהיא משדרת אותנטיות כשהיא בפועל חיה בהכחשה מלאה לניתוחים שהיא עברה. כולל בקשות להוריד ולפרסם מחדש אייטמים ללא תמונת הלפני… אנחנו ב-2022, זה סופר לגיטימי לשפץ קצת את האף, לא ברורה לי השאיפה להשמיד ראיות, בטח כשאת מתיימרת להיות ‘אמיתית’ וכשגוגל זוכר הכל… ולגבי הפוסט שלה? מי שגר בבית מזכוכית וזה וזה וזה”

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דברים חשובים יו
1 שנים

אצל מי היא עשתה ניתוח אף ?

רות
1 שנים

אני מכירה גם עניות יפות….לא מתאים למאיה להתבטא בצורה שכזאת.

כל כלב מגיע יומ
1 שנים

חכו..הגלגל עגול