זעם ברשת בגלל הגילוי שנחשף בעקבות עומר אדם: "יש גבול לשכונה שאפשר לעשות"

זעם ברשת בגלל הגילוי שנחשף בעקבות עומר אדם: "יש גבול לשכונה שאפשר לעשות"

צילום: רון מילר
Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

סערת התעופה הפיראטית שעלתה לכותרות במהלך היממה האחרונה בכיכובו של הזמר עומר אדם ממשיכה להכות גלים בכותרות והתגובות ברשת. הזמר האהוב שתכנן טיסה לדובאי עם מספר חברים הגדול יותר ממספר המושבים במטוס הפרטי נקלע לוויכוח רועש במיוחד שהוביל לחשיפה מרעישה לא פחות וגם למרת הרוח של הטוקבקיסטים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זה לא היה הביקור הראשון והמתוכנן של הזמר המוערך, עומר אדם בדובאי שבאיחוד האמירויות שלפי כמות הביקורים והפז"מ שלו ביעד כבר נחשב לבן בית של ממש ביעד המבוקש. אלא שהפעם הוא היה מעוניין לטוס לשם עם מספר חברים באמצעות מטוס פרטי, דבר שלא ממש עבר חלק.

 

אדם תכנן לפני מספר שבועות לטוס לדובאי לצד חבריו באמצעות מטוס מנהלים פרטי, דבר שניתן לביצוע ע"י חברות תעופה ישראליות בעלות משוערת ליעד של כמה עשרות אלפי דולרים לכל כיוון. ולפי הפרסומים מספר החברים שהגיעו לטיסה היה גדול ממספר המושבים במטוסצ'יק הפרטי, מה שהביא לוויכוח רועש במיוחד שאף הוביל לחשיפה דרמטית במיוחד לרשות התעופה האזרחית.

זעם ברשת בגלל הגילוי שנחשף בעקבות עומר אדם: "יש גבול לשכונה שאפשר לעשות"
עומר אדם והמטוס המנהלים הפרטי? מתוך האינסטגרם.

על פי התיאורים, נוצרה מהומה לאחר שאדם סירב לוותר על חבר\ים שלא היה לו\להם מושב במטוס מחמת כמות המושבים הספציפית. דבר שנגמר בכך שמטוס מנהלים נוסף נכנס לתמונה כדי שכל חבריו יצליחו להגיע ליעד המבוקש.

 

לאחר שהאירוע הגיע לתשומת לבה של רשות התעופה האזרחית, הובן על ידם שמתרחשת תופעה חדשה של טיסות פירטיות שמתבצעת ע"י בעלי מטוסים פרטיים עם הרשאת טיסה עצמאית. שמטיסים אנשים מלבד עצמם ואף גובים על כך לעיתים תשלום. דבר שאסור על פי חוק אך קורה באופן חשאי בין בעלי האינטרסים.

 

לאחר פרסום הדברים ברשתות כולל הידיעה הקשורה לזמר אדם, נמסר מטעמו: "מדובר בפרסום שקרי ושגוי לחלוטין. תמיד פעלנו ונפעל גם בעתיד על פי חוק". אך נראה שחלק מהטוקבקיסטים החליטו בכל זאת לפרוק את זעמם בנושא.

זעם ברשת בגלל הגילוי שנחשף בעקבות עומר אדם: "יש גבול לשכונה שאפשר לעשות"
נשיקות מדובאי: מתוך הטיקטוק של עומר אדם

"ילד שמותר לו הכל . דוגמה ומופת לצעירי ישראל . מודל לחיקוי. תמשיכו למחוא לו כפיים!" כתבה אחת המגיבות לידיעה ברשת האינסטגרם. "מי הוא בכלל חושב שהכל מותר לו יאללה טוס ותישאר שם" הוסיפה כותבת אחרת.

 

ואילו היו גם תגובות להגנתו של אדם:"מה נסגר עם התקשורת שכל היום מחפשת אותו? לפחות הייתם מביאים את התגובה המלאה שלו שהוא אומר בפירוש שזה שקר ולא היה."

מה אתם חושבים על הנושא והגילוי המרעיש שנחשף? ספרו לנו בתגובות למטה!

58 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טל
3 חודשים

זמר פח יללן.עלה לו השתן לראש מזמן….חושב שהכל מותר לו. אז זהו שלא. ונמאס שהשופוני הריקני . גועל נפש.

רון
3 חודשים

עומר אתה תותח תמשיך לעשות חיל וחלאס עם הקינאה הזאת אנשים…תעזבו אותו ודי

שיעשה חיים אלוף
3 חודשים

קינאה עושה קמטיםם