משפחת טרסוב תחת מתקפה ברשת:"פשוט מזעזע, לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול"

משפחת טרסוב תחת מתקפה ברשת:"פשוט מזעזע, לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

משפחת טרסוב מעלה כדרך קבע בוולוג היוטיוב של האמא מורן, חדשות ואירועים משמחים יותר ופחות בחייהם. אך כאשר הם החליטו לשתף תיעוד כפול של בנם בן השנה מאושפז בטיפול נמרץ בתוספת תמונה קשות בקדימון לסרטונים, ההורים זכו למבול של ביקורות: "אין לה טיפת רגש אפילו לילד שלה"

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

לפני תשעה ימים עלה לחשבון היוטיוב המשפחתי של ההורים לבית משפחת טרסוב, ג'וזף ומורן, סרטון ראשון מתוך שני סרטונים עוקבים ובו בנם בן השנה, ריו מאושפז בבית חולים בטיפול נמרץ בעקבות בעיה בדרכי הנשימה. התמונה המקדימה לסרטון הייתה לא פחות דרמטית.

 

אך עד מהרה הגיע סרטון נוסף שכותרתו "ריו מורדם ומונשם" לצד תמונה לא פחות קשה ובו פניו מטושטשות לצד כיתוב "ריו בסכנת חיים".  ולמרות שמדובר בסרטון המשך שחושף את ההתמודדות הלא פשוטה בבית החולים של הטרסובים לצד ילדם בן השנה, בסופה הוא שוחרר לביתו כאשר מצבו הבריאותי השתפר למרות הכותרות הקשות. מה שגרם לגל ביקורות מצד הגולשים על העריכה והשימוש בבנם בסרטונים.

משפחת טרסוב תחת מתקפה ברשת:"פשוט מזעזע, לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול"
הקדימון לסרטון החדש שהעלו משפחת טרסוב ביוטיוב ועורר מהומה

בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" עלה שרשור לא קטן בנושא כאשר כותב הפוסט יצא בדברים קשים על הפרסומים האחרונים של המשפחה ביוטיוב בהקשר לבנם:"הדבר הנכון לעשות כשבנך בן השנה בטיפול נמרץ בסכנת חיים? לצלם ולתעד הכל, לערוך ולהעלות סרטונים ליוטיוב. משפחת טרסוב לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול. "

 

בתגובה לאותו מבקר כתבה לא אחת המגיבות:"אנחנו מדברים על משפחה שהחליטה לעשות וולג על הלידה שלו, כן? אני מקווה שהם פתחו לילד המסכן קופת חסכון לטיפול הפסיכולוגי". "איך הם לא מרגישים אי נוחות? אני מתכווצת מבפנים."

משפחת טרסוב תחת מתקפה ברשת:"פשוט מזעזע, לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול"
מורן טרסוב והבן ריו מתוך עמוד היוטיוב שלה

והתגובות הלא פשוטות לא הסתיימו שם, מגיבה נוספת כתבה:"וואי ממש מה שחשבתי….סרטון מחריד….כל מה שחשוב לה תוך כדי שהם באמבולנס, בדרך לטיפול נמרץ ובטיפול נמרץ עצמו זה לצלם, פשוט מטורף…."

 

תגובה נוספת שהפכה להיות מובילה בשרשור:"זוג שמכרו את נשמת שלושת ילדיהם לשטן תמורת בית בראשון". גולשת נוספת החליטה לפרוק בדיוק את מה שהיא חושבת בנושא לאחר מעקב דרוך אחרי שיתופי המשפחה:

משפחת טרסוב תחת מתקפה ברשת:"פשוט מזעזע, לא מפסיקים לשבור שיאי ניצול"
ביקורת חריפה ברשת מתוך מאות תגובות זועמות

אך כמובן שהסרטונים האחרונים והלא פשוטים של משפחת טרסוב על תיעוד אשפוזו של ריו בן השנה קיבלו גם חיזוקים חיוביים רבים בערוץ היוטיוב של מורן טרסוב שמונה קרוב לחצי מיליון מנויים.

 

ממשפחת טרסוב נמסר בתגובה לפרסומים השונים בעניין ברשת:"בעשור האחרון אנחנו משתפים את מאות אלפי חברי הקהילה שלנו, 'משפחת טרסוב', בכל מאורעות חיינו, הלידות, הטיולים, תקופות הסגר בקורונה, וכן, גם ברגעים הפחות קלים. בעידן שבו עולה גם ביקורת על המלאכותיות שברשתות החברתיות, אנחנו יודעים שאנחנו חושפים בפני הקהילה גם את הרגעים הכי אותנטיים, אמיתיים וחשופים שלנו. משפחת טרסוב מאחלת לכל עם ישראל חג פסח שמח ובריאות".

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל
1 חודשים

הם רק שיתפו את הצופים שלהם במה שעובר עליהם עם תינוקם ריו בטיפול נמרץ ובכלל אפשר לחשוב מה כבר הראו בוולוגים האחרונים שלהם לא איזה משהו פולשני

שונאת הייטרים
1 חודשים

תגידו לי אנשים כמה מגעילים את יכולים להיות(מדובר על המבקרים) אנשים נמצאים באחת הסיטואציות הקשות בחינם ואתם במקום לתמוך מטיפים להם! מי אתם שתגידו להם איך להתנהג ומה לעשות אם בסיטואציה הקשה הזאת מה שעוזר להם זה לפרוק למצלמה מי אתם שתגידו להם לא לעשות את זה?!

דבורה אסולין
1 חודשים

זה בכלל לא הוגן הביקורת הקשה. יוסף ומורן הורים מדהימים ביותר ובכלל מורן אמא מדהימה חמה אוהבת דואגת ומסורה מכל המובנים. הכנות האמיתית ואי צביעות שלהם זה כל אחד מוולוגרים יכול לקחת דוגמא ובחיים האמיתים אין יותר מקסים מלהיות אמיתים ולהראות את כל הפן של החיים ולא להראות "פייק שהכל ורוד". מאחלת להם אושר