שמישהו ירוץ לבדוק אם יש לרגב דופק...

הלן הוד מגיבה להשמצות עליה ברשת:"ביקורת לא מפחידה אותי אלא להפך"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שכוכבת הריאלטי הלן הוד שמוכרת גם בתור אשתו של הזמר רגב הוד, מרבה לבלות ואף לתעד ברשתות החברתיות בצורה ראוותנית את החופשות שלה בחו"ל, ובזמן שהיא לגמרי עפה על החיים שלה ולא חוששת מה יגידו על כך שהפיד שלה מלא בבילוים שלא לצד המשפחה. צצו הביקורות ושאלה חריפה לה החליטה להגיב "לא מפריע לילדות שלך שאת כל יום בחו'ל?"

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

עוקביה של כוכבת "המירוץ למיליון", הלן הוד ניזונים בעיקר מתכניה שמשדרים מצד אחד עוצמה נשית, חופש, תרפיה ובילויים נוצצים מעוררי קנאה. אך מנגד היו לא מעט קולות נוספים של עוקבים וגולשים שלא הצליחו להבין איפה כל זה נכנס בין המשפחה והילדים.

 

אותם ביקורות מצד הגולשים המשיכו להגיע בגלים עד למצב של טענות כנגד הלן על כך שהיא מגזימה וישנה הזנחה של ילדותיה בעקבות אורח החיים העצמאי שהיא מנהלת, לפחות על פי מה שנצפה ברשתות החברתיות. אך הפעם היא החליטה לא להתעלם יותר מהביקורת ולענות לה בלי פילטרים ומסיכות!

שמישהו ירוץ לבדוק אם יש לרגב דופק...

הלן הגיבה לשאלה "זה לא מפריע למשפחה שלך ולילדות שלך שאת כל יום בחול? לא בקטע רע" בצורה הבאה:"לא זה לא מפריע ולהפך!!! הבנות שלי גדולות ויש לי אמא מיוחדת במינה שכל חופשה או עבודה שאני נוסעת או טסה היא מגבה אותי מכל כיוון!"

 

והוסיפה:"בשלושת השנים הראשונות של אמה ואדל אני לא נשמתי. כל היו סביבן וכל היום איתן ולא אשקר שהיה לי מהם וגם לפעמים קצת פחות! י הרגשתי לפרקים שאני מאבדת את עצמי! והיום אני בתקופה שאני רוצה לחוות לעשות דברים שעושים אותי מאושרת שמכניסים לי אורות בגוף!"

שמישהו ירוץ לבדוק אם יש לרגב דופק...

והמשיכה בתגובת המפורטת:"ואני יודעת שכל בחורה שכותבת לי ככה מנגד יש עשר שמזדהות ורוצות לעוף על החיים שלהן בכל הכוח! זה לא אומר שמשהו צריך להפגע בדרך! לרגע אחד אף אחת מהבנות שלי לא מרגישה חוסר! אני דואגת תמיד לתת ולמלא להן כל כלל חסר!".

 

והוסיפה בסטורי נוסף:"יש תחושה כזאת באוויר שברגע ש'נפלה' עלייך המטלה להיות אמא זהוווו החיים שלך נגמרים והופכים להיות מתישים, את אומרת שלא אבל מתנהגת כאילו שכן!(הייתי שם). התחושה הזאת כאילו את מחוייבת להיות סביב הילדים 24 שעות שמא יגידו שאת אמא פחות טובה ואם עפת על עצמך יותר מידי אז בכלל הביקורות ממהרות להגיע!"

 

שמישהו ירוץ לבדוק אם יש לרגב דופק...
הלן הוד והמסר לעוקבות

"ביקורת לא מפחידה אותי אלא להפך, אני במקום כל כך שקול ובמקביל כל כך מרחף! כל הזמן שמת את הבנות בסדר העדיפויות שלי וכמה שקשה להבין אולי לחלק מכן, הן עדיין שם במקום הראשון בסולם! השינוי היחיד הוא שאני, אצמי נפשי וגופי טיפסנו והתיישבנו גם שם במקום הראשון איתן יחד! אמא מאושרת בית מאושר!"

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ריקי בלייברג
3 חודשים

אישה שבוחרת מרצונה החופשי לשתף את הציבור בחייה הפרטיים,בוחרת לייעץ,לשתף לא מין הנמנע שכאשר הכנסת לחייך אנשים אז יש גם שאלות מאחר והלן שיתפה שלוש טיסות שלה לחו"ל בצפיפות מטורפת אז הגולשות שואלות שאלות

איריס
3 חודשים

לא הבנתי חח למה אנשים מעירים לאחרים על דרך חייהם ? מי שמכם?? תתרכזו בחיים שלכם כי אם הייתם מאושרים לא הייתם במקום להעיר שכל אחד יחייה את חייו ….תחפשו את האושר בחיים שלכם במקום לזרוק מירמור על אחרים אהבת חינם אנשים

חלום
3 חודשים

הייתי טובל בכוס שלה