"מזעזע ביותר, הפעם הגזמת" הצעד שעשתה גל גברעם והוביל לתגובות קשות

"מזעזע ביותר, הפעם הגזמת" הצעד שעשתה גל גברעם והוביל לתגובות קשות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הו… שיט! יוצאת "האח הגדול", גל גברעם שוב נמצאת במרכזו של דיון סוער לאחר שהעלתה תמונה פרובוקטיבית במיוחד לחשבון האינסטגרם שלה. ולצד הזרימה של חלק מהגולשים והאוהדים הקבועים הגיעו גם ביקורות חריפות וזועמות במיוחד

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

שמה של גל גברעם נקשר לא פעם בכותרות תקשורתיות פרובוקטיביות שרובן קשורות בצורה כזו או אחרת לאאוטפיטים או תמונות חושפניות. אם זה היה בשמלה החושפנית שנכנסה איתה לבית "האח הגדול", בגד הים המינימליסטי שהכינה ממסיכות כדי לאתגר את עדן פינס. אך הפעם זה היה בתמונה ללא מכנסיים.

 

גברעם העלתה את התמונה הפרובוקטיבית שרבים מעוקביה תפסו בתור אומנות לפיד שלה באינסטגרם כאשר היא מתיישבת ללא מכנסיים על אסלת שירותים שקירותיו צבעוניים במהלך חופשה וביקור במוזיאון האשליות שבברצלונה לצד הכיתוב "Oh sh!t".

"מזעזע ביותר, הפעם הגזמת" הצעד שעשתה גל גברעם והוביל לתגובות קשות
גל גברעם וצילום מסך של התמונה שהעלתה לפיד מתוך חשבון האינסטגרם שלה

לצד אותה תמונה שעלתה בשעה מאוחרת יחסית לחשבונה של גברעם, הצטברו בתוך זמן קצר אלפי ריאקציות שכללו לייקים ותגובות מרימות מעוקביה שחיזקו אותה על המעשה הנועז ועל אי החשש להעלות תמונה שכזו לרשתות החברתיות אך גם ממבקריה שפשוט הזדעזעו והחליטו לצאת כנגד הפרובוקציה.

 

"הפעם הגזמת כפרהה, משהו מזעזע ביותר קצת נשיות" כתבה אחת הגולשות לגברעם בפוסט. גולשת נוספת הוסיפה וביקרה אותה:"יש צחוקים ויש חלאס אוהבת אותך אבל תכבדי את עצמך" לצד מגיבה נוספת שלא הבינה מה משעשע כל כך בתמונה:"אחחח יארביייייי את מי את מנסה להצחיק?" ועוד תגובות שליליות:"למה את כזאת צומי מטומטמת?", "את תמיד מחרבנת עם גרביונים?".

 

מנגד היו גם לא מעט תגובות משועשעות של עדר עוקביה של גברעם. אחת המגיבות יצאה להגנתה:"שהיא תשאל את אמא שלכם מה לעלות תדברו איתי לא זכור לי שהיא שאלה . הגזימה לא הגזימה בעיה שלה בנתיים היא שמה זיבי על כולכם אז תתקדמו מתוקים" ונוספת הסבירה בצורה יפה מדוע התמונה לגיטימית:"וואי אנשים זה מוזאון האשליות בברצלונה תפסיקו לז**ן תמוח היא גם ככה שמה על כולכם ז*ן חבל על התגובות יא מוזרים!! אם אין לכם משהו טוב להגיב אז סתמו תפה!"

"מזעזע ביותר, הפעם הגזמת" הצעד שעשתה גל גברעם והוביל לתגובות קשות

בן זוגה של גל גברעם ויוצא "האח הגדול", תום חיימוב הגיב גם הוא לפוסט שעורר שלל תגובות וכתב:"נפטרתי מצחוק!!! תמונה סופר מגניבה מאמי, אבל לא. אנחנו לא צובעים את השירותים ככה, תשכחי מזה!" אך נראה שהמגיבים שפחות חיבבו את הפוסט חיכו לו בפינה. כותב אחד הוסיף תגובה לדבריו:"לא קיים סמרטוט כמוך!"

136 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקה
3 חודשים

בלתי נסבלת.. רודפת צומי.

אבי
3 חודשים

תום סמרטוט גדול

מיכל
3 חודשים

חחח, ולחשוב שאחד כזה מייצג אנשים ומופיע בבית המשפט.