הציעה להפיק אירוע בחינם לזוג מפורסם ויצאה המומה מתגובתם:"למה להיות חזירים? פשוט הזייה"

הציעה להפיק אירוע בחינם לזוג מפורסם ויצאה המומה מתגובתם:”למה להיות חזירים? פשוט הזייה”

צילום: אילוסטרציה Stock

השמועה אומרת...

הרשת גועשת ביממה האחרונה בעקבות פרסום שעלה ברשתות החברתיות ובו חשפה מפיקת אירועים תכתובת בינה לבין מפיק אירוע של זוג מוכר ביותר. אותה מפיקה הציעה לטענתה את שירותיה כמעצבת באירוע קרוב של הזוג ולגמרי בחינם ובתמורה קיבלה הצעה לשלם להם 15,000 כדי להעמיד עמדה באולם.

שתפו

לקוראים המבולבלים שלא מצליחים להבין כיצד מפיקת אירועים שמעוניינת להשקיע כסף, משאבים, פרודוקטים ומה לא בשביל הפקה חלומית לאירוע של זוג מפורסם ולהציע להם את כל זה בחינם בתמורה לפרסום, מקבלת בסוף הצעה להיות זאת שתשלם להם כסף, ולא מעט. אז לפניכם הסיפור.

 

מפיקת האירועים נוי תורג’מן החליטה לפנות בעקבות פרסומים לאחראי על הפקת האירוע הבריתה הקרב של זוג מפורסם ומאוד מוכר בביצה שגם מככב בין היתר בתוכנית ריאלטי שכבר רצה מספר עונות ולהציע להפיק להם אירוע לגמרי בחינם, זה נגמר בהצעה “הזייה” לדבריה ובסיפור הכואב שלה אותו החליטה לשתף באחד מעמודי הבידור הגדולים.

הציעה להפיק אירוע בחינם לזוג מפורסם ויצאה המומה מתגובתם:"למה להיות חזירים? פשוט הזייה"
נוי תורג’מן. צילום מסך: אינסטגרם

“טוב תגידו לי אתן אם זה שפוי” פתחה נוי את הפוסט. “זוג מפורסמים חוגג בריתה בקרוב והצעתי להם את שירותיי(מפיקת אירועים) כי למה לא בעצם? אני אעשה להם עיצוב בחינם בתמורה לתיוג ואקבל פרסום(יש לציין שיש פה עלויות רבות מאוד כי לא הייתי עושה משהו קטן ודליל)”

 

וגוללה את הסיפור שלה בהמשך:“שלחתי הודעה למפיק האירוע שלהם וזה מה שהוא רושם לי! בהצלחה לא הבנתי למה הוא מתכוון אז כשהבנתי נפלה לי הלסת. לשלם 15 אלף בשביל לעשות להם עיצוב באירוע, הזייה! ואין בעיה שזו העבודה שלהם אבל למה להיות חזירים? פשוט הזייה.”

הציעה להפיק אירוע בחינם לזוג מפורסם ויצאה המומה מתגובתם:"למה להיות חזירים? פשוט הזייה"
נוי תורג’מן בהתכתבות שעלתה לסטורי של ערן סויסה

בהמשך עלה סטורי נוסף ובו התפתחות בנושא השת”פ העסקי שלא צלח לו ובו עדכנה מפיקת האירועים שבעקבות הפרסומים קיבלה פנייה מעט מאיימת בנושא:“התקשרה אליי הסוכנת של הזוג והסבירה לי שאין להם שום קשר לדבר הזה והם לא דרשו כסף מאף ספק. הבהרתי לה שאני לא מתכוונת למחוק את הפוסט והיא רמזה לי על כך שיהיו השלכות”.

 

בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” עלה דיון בנושא שכלל גם השערות כמעט חד משמעיות לגבי זהות הזוג ולא מעט ביקורת המופנית כלפיהם:“חלום שלי שישארו בלי ספקים! זו כבר רמה חדשה של גרידיות.” כתבה אחת המגיבות.

הציעה להפיק אירוע בחינם לזוג מפורסם ויצאה המומה מתגובתם:"למה להיות חזירים? פשוט הזייה"
הציעה להפיק לזוג את האירוע בחינם ובתגובה קיבלה הצעה לשלם להם 15,000 ש”ח בתמורה לכך. אחת מהעבודות של נוי תורג’מן בעמוד העסקי. מתוך האינסטגרם noyturgeman.events

חברת קבוצה נוספת יצאה בזעם נגד פרטי הפרשה:“לא, אני בהלם!! ועוד חשבתי שלבקש חסויות ככה בפרסייה עובר את גבול החזירות. מסתבר שטעיתי. עלה להם יותר מדי.. שילמד קצת דרך ארץ מהאח היותר מוצלח שלו.” 

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעקב
1 שנים

עדי הזאת חזירה גם במראה וגם בגרידיות. בעלה כולה פליט ריאליטי ועדי כלום ושום דבר. פראיירים מי שעושים עם המשפחה הזאת שת״פים

אנונימית
1 שנים

חוץ ממאור ומירן אף אחד במשפחה הזו לא נורמלי

רינת
1 שנים

בוזגלו ומיס פיגי