מיכל רנד על צופית גרנט:”אישה רעה וגזלנית שונאת ישראל, אוהבת ערב” איך הגיבה למתקפה?

השמועה אומרת...

אמש עלתה ידיעה שהצליחה להגיע לראש מדורי הרכילות, וזאת לאחר שמיכל רנד אשתו בנפרד של הזמר שולי רנד כינתה אותו “שילשולי” וטענה טענות קשות על כך שהיא וילדיה עוברים שרשרת חסימות מצידו לאחר בקשות של סיוע כלכלי בעקבות מצב רפואי של אחד מילדיהם. הוא הכחיש וטען שהכל שקרים ומקדם ניכור הורי. ונראה שההסלמה עולה שלב אחד גבוהה יותר, לא לפני שצופית גרנט הגיבה למתקפות.

שתפו

זאת לא הייתה הפעם הראשונה, וכנראה לא הפעם האחרונה שמיכל רנד יצאה למתקפות ברשתות החברתיות כנגד בעלה בנפרד, שולי רנד. רק אמש טענה כי שולי חוסם אותה ואת ילדיהם המשותפים לאחר שפנו אליו לסיוע כלכלי בעקבות בנם ישראל שזקוק לטיפול רפואי בבית החולים.

 

“שילשולי אנחנו בבית החולים. בלי שקל. זה ממש קשה. ביקשתי מהמפיק שלך שיעזור, חסם אותי. ביקשה ממך ילדה בגירה שתעזור חסמת אותה. מאחלת לכם מכל הלב שבורא עולם יחסום אתכם בכל אשר תפנו. אנשים רעים ומושחתים” כתבה מיכל בקיר שלה בפייסבוק. ובתגובה מצידו של שולי נמסר:

 

“ישראל רנד נמצא בבית החולים לטיפול שגרתי יזום. שולי עסוק ראשו ורובו בשיקומם של ילדיו מהנזקים שאמם גורמת להם, ומשלם לטובת כך סכומי עתק בכל חודש. גם מיכל בעצמה מקבלת באופן שוטף וסדיר מימון עבור הטיפול בילדים הרבה מעבר למקובל. מיכל עושה שימוש מניפולטיבי בדעת הקהל כדי להכפיש את שמו ולסחוט ממנו כספים, ושהיא ממשיכה באופן שיטתי למנוע מהילדים קשר בריא עם אביהם ומסיתה אותם לניכור הורי”

מיכל רנד לשולי:"בינינו הוא אף פעם לא היה גבר" איך הגיבה צופית גרנט למתקפה?
מיכל רנד בראיון לאונליין TV

אך אם חשבתם שזו תהיה סוף הפרשייה מאמש, תחשבו שוב. לאחר הפרסומים יצאה מיכל בתגובה לכל הפרסומים בתקשורת וכתבה בין היתר:“נא לדייק אני לא גרושתו של שולי אני אישתו כדת משה וישראל. שולי משקר בתגובתו. לא טיפול יזום, היינו 10 שעות במיון עד שעלינו למחלקה שקרן בזוי. שולי לא מעביר שום כספים, שיוכיח את השקר. אני כתבתי בדיוק רב את הליך הכספים בפוסט.”

 

“לשולי ניתנת האפשרות לבקר את ילדו ואף הוזמן להגיע לבית חולים ע’ המדריך של ישראל ולא נענה. הוא לא מעוניין בקשר עם ילדיו. למה ערוץ 2 לא מראיין אותנו ומקבל ראיות לאלימות הקשה שעברנו ועוברים. רק עכשיו חסם את הבת שלי כי העזה לתת את דעתה ולגנות את מעשיו של אברם גרנט! אולי גם הבת שלך צריכה לחשוב שאברם הואגאווה לאומית? חולה!!! עוד???”

מיכל רנד לשולי:"בינינו הוא אף פעם לא היה גבר" איך הגיבה צופית גרנט למתקפה?
הפוסט של מיכל בפייסבוק שהצית את האש

צופית גרנט הנשואה לשולי רנד נחשפה גם היא למתקפות הללו של מיכל נגד בעלה בנפרד בתקשורת. לא נשארה חייבת והעלתה תגובה שלא משתמעת לשתי פנים:“לצערי חייבת למלא פי מים… קשה… אוףף השקרים, הבדיות, פשוט נורא.”

 

לאחר הפוסטים של מיכל רנד כנגד בעלה בנפרד ברשתות החברתיות, היא ספגה בקיר הפייסבוק שלה לא מעט ביקורת לצד חיזוקים מעוקביה וחבריה. אחת הכותבות הגיבה לפוסט של מיכל:“תפסיקי לאמלל את שולי ואת עצמך קחי אחריות על הבחירות שלך. תעבדי תפרנסי ותפסיקי לבזבז אנרגיה סתם הוא לא רוצה אותך מבינה?”. מיכל החליטה להגיב לאותה כותבת וכתפה בחריפות את הדברים הבאים:

מיכל רנד לשולי:"בינינו הוא אף פעם לא היה גבר" איך הגיבה צופית גרנט למתקפה?
צופית גרנט והתגובה המרומזת שלה לדבריה של מיכל בסטורי

“אני לא מבזבזת אנרגיות סתם. תראי כמה אהבה וחיבוקים אני מקבלת. וזאת המטרה, לא שולי. הבנת רומי? תראי איך אנשים לאט לאט מבינים ששולי הרשע ואני הקורבן. שצלופחית צלופח שנשואה לאלים והייתה נשואה למטרידן ובעצמה אישה רעה וגזלנית. שונאת ישראל אוהבת ערב. יש אמת ועד שהיא לא תהייה שקופה וברורה לכל לא אשקוט ולא ארגע. אבל מאחר וקשה לך, נעיף אותך מהדף.”

 

עוד יצאה מיכל נגד אחת הכותבות באופן ספציפי ביותר בטענה שמדובר בפרופיל פיקטיבי המקורב לשולי וצופית וסיימה במשפט מחץ על שולי:“חושפת את עצמה כפיקטיבית קרובה מאוד לזוג מאחר ובתגובתה היא החליטה שלא אקבל שקל עד שאפסיק להציג את עצמי כאשתו. חחחח הרגזתי מישהו? מי את חברה של הילדים שלה? כשאני קוראת לבעלי בעלי מרגיז אה? אפסיק לקרא לו כך, כשיתגרש כמו כל הגברים. אבל עזבו, ביננו, אף פעם הוא לא היה ג ב ר.”

Subscribe
Notify of
guest
28 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמחה
שמחה
1 שנים

אולי פשוט תתגרשי ממנו וזה הכול
למה את ניתפסת בו בכוח
זה לא בריא לך ולא חידים ולא לרנד .הגיע בזמן שתתחילי להרגע יתרדי ממנו ותקחי אחריות זה לא נעים כול זה את יודעת מה ?זה כבר לא מעניין אותנו .יש צרות יותר גרועים עכשיו פשוט די .צ

נול
נול
1 שנים

האישה מחוקה. צריך לאשפז. תפסיקו לפרסם תגובות שלה זה גרוטסקי

מגי
מגי
1 שנים

מיכל רנד אישה רעה מכשפה שהתעללה בבעלה פיזית ומילולית .אל תיהיה צדיקה .